Aktuálně: 4 834 inzerátů175 151 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Rady a nápady k webu ChovZvířat.cz

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
06.06.2023, 21:07:52 xxx.xxx.230.164
Fikovnice:

Já se jinak omlouvám, že jsem až příliš neodbytná...ale chtěla jsem se zeptat, zda bude ta funkce, že diskuze mi skočí tam, kde jsem ji naposledy četla...?


Ano, snad už během zítřka.

assil
assil (1532 příspěvků) 06.06.2023, 22:17:53 xxx.xxx.121.3
Buggyra:

Tak já nevím, zda tady na pracovní síti máme nějaký adblock nebo co, ale já tady reklamy žádné nemám, natož vyjížděcí. Resp. měla jsem, než jsem se přihlásila, ale jako přihlášená nemám. Nikde, vůbec. Natož aby mi něco překrývaly. Zajímavé, no a možná inspirace pro ty, které reklama otravuje.


To máte adblock, bez něj jsou reklamy kolem po stranách, ale ty nijak nevadí a ta vyjížděcí reklama, která na noťasu teda vadí hodně. Jakože chápu, že reklama musí být, ale když mi pokaždý překryje celou diskuzi, je to k vzteku.

assil
assil (1532 příspěvků) 06.06.2023, 22:19:49 xxx.xxx.121.3

No k tomu vkládání profilovky, mě to nejde vůbec neb tam vůbec nemám žádný tlačítko na vložení fotky nebo tak něco, ať klikám kamkoliv, nikde se mi nic neotevře. Nebo něco dělám blbě?

 

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 06.06.2023, 22:21:11 xxx.xxx.61.14
assil:

To máte adblock, bez něj jsou reklamy kolem po stranách, ale ty nijak nevadí a ta vyjížděcí reklama, která na noťasu teda vadí hodně. Jakože chápu, že reklama musí být, ale když mi pokaždý překryje celou diskuzi, je to k vzteku.


No ale to je fakt divný... Já chodím na diskuzi taky jen z NTB a nic nevyjíždí. Teda dnes možná poprvé se zobrazila na chvíli reklama na BonPrix. Jinak zatím nic...😊 Hlavně, abych to nezakřikla...

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
06.06.2023, 22:44:08 xxx.xxx.230.164
assil:

No k tomu vkládání profilovky, mě to nejde vůbec neb tam vůbec nemám žádný tlačítko na vložení fotky nebo tak něco, ať klikám kamkoliv, nikde se mi nic neotevře. Nebo něco dělám blbě?

 

  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">

Ano to tlačítko na vložení vám tam chybí, pošlete mi vaši profilovku na zbynek.pok@seznam.cz a zařídím to.

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 07.06.2023, 06:50:03 xxx.xxx.198.226

Vidím očičko, které mi říká, že jsou v diskusi nové příspěvky!

A když na diskusi kliknu, hodí mě na poslední přečtený příspěvek!

Je to úžasné a znovu vřele děkuji za Vaši intenzivní makačku na webu! 🌹

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
07.06.2023, 07:12:44 xxx.xxx.40.76
Buggyra:

Vidím očičko, které mi říká, že jsou v diskusi nové příspěvky!

A když na diskusi kliknu, hodí mě na poslední přečtený příspěvek!

Je to úžasné a znovu vřele děkuji za Vaši intenzivní makačku na webu! red-flower


Očičko značí, že uživatel téma navštívil a když v něm přibude nová reakce bude tam očičko + počet nových příspěvků. Viz. přiložený snímek obrazovky. Skákání diskuze na poslední zobrazený příspěvek už by také mělo fungovat, vyzkoušejte.

Obrázek
assil
assil (1532 příspěvků) 07.06.2023, 07:47:58 xxx.xxx.26.200
Fikovnice:

No ale to je fakt divný... Já chodím na diskuzi taky jen z NTB a nic nevyjíždí. Teda dnes možná poprvé se zobrazila na chvíli reklama na BonPrix. Jinak zatím nic...hushed Hlavně, abych to nezakřikla...


Tak to máte taky asi adblock, já mám doma na pc a taky bez reklam, ale na služebním noťasu to mám v plný parádě.

assil
assil (1532 příspěvků) 07.06.2023, 07:49:24 xxx.xxx.26.200
zbynek:

Ano to tlačítko na vložení vám tam chybí, pošlete mi vaši profilovku na zbynek.pok@seznam.cz a zařídím to.


Pošlu večer nebo až si vzpomenu, dík.

assil
assil (1532 příspěvků) 07.06.2023, 08:03:16 xxx.xxx.26.200
zbynek:

Očičko značí, že uživatel téma navštívil a když v něm přibude nová reakce bude tam očičko + počet nových příspěvků. Viz. přiložený snímek obrazovky. Skákání diskuze na poslední zobrazený příspěvek už by také mělo fungovat, vyzkoušejte.

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();">

No tak já mám modrý očko vedle názvu diskuze, žádný info o počtu nových příspěvků, ale to mě osobně nevadí. Ale to očko tam zůstává pořád, i když diskuzi otevřu.

Jinak na poslední nepřečtený příspěvek to skáče.

Jo a ještě jestli by se nemohlo dát dolů někam k tomu číslování stránek odkaz na výpis diskuzí něco jako Zpět na seznam diskuzí odkud člověk přišel, buď všeobecný výpis nebo daná kategorie nebo tak něco neb takhle člověk dočte na konec a nemá jak dál jedním klikem.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
07.06.2023, 08:05:12 xxx.xxx.40.76
assil:

No tak já mám modrý očko vedle názvu diskuze, žádný info o počtu nových příspěvků, ale to mě osobně nevadí. Ale to očko tam zůstává pořád, i když diskuzi otevřu.

Jinak na poslední nepřečtený příspěvek to skáče.

Jo a ještě jestli by se nemohlo dát dolů někam k tomu číslování stránek odkaz na výpis diskuzí něco jako Zpět na seznam diskuzí odkud člověk přišel, buď všeobecný výpis nebo daná kategorie nebo tak něco neb takhle člověk dočte na konec a nemá jak dál jedním klikem.


Ten počet reakcí tam naskočí až přibudou nové příspěvky, takže na tento můj by vás to mělo upozornit už ve výpisu témat, je to tak?

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
07.06.2023, 08:09:02 xxx.xxx.156.19

V noci jsem nahrál úpravy diskuze, kde jsem už spustil požadovanou funkci zobrazení nových reakcí a skok na poslední přečtený příspěvek.

Funguje to tedy tak, že u nepřečtených témat začínáte po kliknutí na nadpis číst od začátku, u přečtených skočíte na poslední přečtený příspěvek.

Reklamy na webu máme již několik let a platíme z nich provoz serveru a prostor na něm. Na druhou stranu nikdy jsme nechtěli od návštěvníků žádné poplatky za užívání nebo funkce a ani jsme o tom zatím nepřemýšleli. Používání adblocku vás reklam zbaví, nikomu to nezakazujeme a adblock by na funkce webu neměl mít žádný vliv.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
07.06.2023, 08:10:34 xxx.xxx.156.19

Mastňáček požádal o odstranění včetně příspěvků, což samzřejmě provedu, měl jsem jen rozdělnou tuto várku úprav, takže jsem se k tomu ještě nedostal.

Za mě je to škoda, rád bych s ním začal od znovu. Určitě má co říct k chovatelství, jen se projevily emoce po změnách na ifauně.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
07.06.2023, 08:12:39 xxx.xxx.156.19

assil:

Jo a ještě jestli by se nemohlo dát dolů někam k tomu číslování stránek odkaz na výpis diskuzí něco jako Zpět na seznam diskuzí odkud člověk přišel, buď všeobecný výpis nebo daná kategorie nebo tak něco neb takhle člověk dočte na konec a nemá jak dál jedním klikem.


Dobrý nápad pro zlepšení navigace. Zkusím to promyslet a zapracovat.

keriton
keriton (479 příspěvků) 07.06.2023, 08:25:16 xxx.xxx.80.212

Přemýšlela jsem o tom, jesti tento web podpořit tím, že si vypnu adblock. Jelikož jsem ale na něj dost zvyklá (resp. na život s minimem reklam), asi to nedám :) Kdyby se tak dalo přispět nějakým jiným způsobem... :)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.