Aktuálně: 4 872 inzerátů175 136 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Rady a nápady k webu ChovZvířat.cz

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
14.06.2023, 18:09:19 xxx.xxx.230.164

Zkouška vložení fotek z víkendové návštěvy ZOO Praha. Formát fotek bez omezení, velikost omezená na 20 MB jedna fotka takže dá se říct také bez omezení. Posun pořadí je možný šipkama na fotce v náhledu před vložením příspěvku.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
14.06.2023, 21:34:11 xxx.xxx.230.164
Fikovnice:

Btw, Zbyňku, máte nějaké informace, co konkrétně bude s tou diskuzí z IF? Nechají si ji? Smažou ji?


No co jsem pochopil z komunikace se švédskou stranou, tak cestou diskuze opravdu jít nechcou a na nové verzi iFauny nebude. Nebude zřejma ani archiv k nahlédnutí ale na druhou stranu ji nechtějí ani prodat. Z toho si myslím vyplývá, že si nechávají zadní vrátka, kdyby se nová verze neuchytila, tak mají možnost na návrat diskuze, ale to jsou jen moje domněnky. Naopak všechny články tam zůstanou zveřejněny.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 15.06.2023, 07:59:18 xxx.xxx.226.6

zbynek:

. Z toho si myslím vyplývá, že si nechávají zadní vrátka, kdyby se nová verze neuchytila, tak mají možnost na návrat diskuze, ale to jsou jen moje domněnky. Naopak všechny články tam zůstanou zveřejněny.


No jo, možná jo, to máte pravdu. A to mám škodolibou radost, páč...........kdopak jim tam, mudrcům, bude asi tak chodit, že jo. Si zase budou psát sami se sebou.

assil
assil (1532 příspěvků) 15.06.2023, 10:07:11 xxx.xxx.121.3
assil:

Vyjížděcí reklamu mám pořád, i když pravda ne už tak často. Jestli teda má být pryč, tak jak se toho zbavím?


A koukám vyjíždí to na seznamu témat, ale přímo v diskuzi ne, takže takhle je to nastaveno?

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
16.06.2023, 12:48:06 xxx.xxx.0.1
PumaCZ:

Zase mi nefunguje zalamovani textu, a to ani po editaci prispevku :( 

    Obrázek

Dobrý den, pokusil jsem se text trochu rozdělit aby nebyl v jednom odstavci tak snad to je takto lepší. Nyní pracujeme na zcela novém moderním editoru na psaní textu příspěvků, kde půjdou odstavce, odkazy na weby budou aktivní (funkční na kliknutí), za pár dnů to bude v provozu.

kocoura219
kocoura219 (130 příspěvků) 16.06.2023, 12:56:04 xxx.xxx.104.252

Nevšimla jsem si, jestli se to už zde neřešilo, možná ano, ale zeptám se.... pokud omylem zakliknu palec u nějakého příspěvku, můžu ho taky nějak zrušit? Tak jak to funguje např. na facebooku.... Díky moc a také přeji vše nejlepší Zbyňkovi :-) 

kometa
kometa (4240 příspěvků) 16.06.2023, 13:29:22 xxx.xxx.224.101
kocoura219:

Nevšimla jsem si, jestli se to už zde neřešilo, možná ano, ale zeptám se.... pokud omylem zakliknu palec u nějakého příspěvku, můžu ho taky nějak zrušit? Tak jak to funguje např. na facebooku.... Díky moc a také přeji vše nejlepší Zbyňkovi :-) 


Myslím, že to zatím nejde. Taky bych tuto možnost uvítala. Když je občas ruka rychlejší než hlava.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 16.06.2023, 13:42:20 xxx.xxx.226.6
Buggyra:

Zbyňku, opakovaně děkuji za vše, co pro nás děláte, a všechno nejlepší k svátku! red-flower


Buggyro! Ste žnula trávu ne? A byla dlouze na slunéčku, ne? Kytku, chlapovi, jo?

Já teda ku přání všeho nej přihodim něco smysluplnějšího 🍗🍨 - lahev si musí doplnit sám, to sem nedokázala najít 😄​

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 16.06.2023, 14:37:03 xxx.xxx.198.226

Zrzavci:

Buggyro! Ste žnula trávu ne? A byla dlouze na slunéčku, ne? Kytku, chlapovi, jo?

Já teda ku přání všeho nej přihodim něco smysluplnějšího

Nedávám jim nic, a je klid, normoš si ani na svůj svátek nevzpomenu. Ale padlo mi oko na kalendář a když jsem ho čistila od sklivce... no.

A kytička se mi líbí, co bych sakra chlapovi nemohla dát kytku, šák sme rovnoprávný, no né. 

Až mně začnou chlapi nosit rožněná selata, tak popřemýšlím o nějaké té noze na zákus i pro ně. 😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.