Aktuálně: 4 945 inzerátů174 367 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Nový vzhled

můra (neregistrovaný) 07.01.2014, 14:39:22 xxx.xxx.62.209

a zase další :-)

už vím, proč na mě působí stránka (konkrétně ptačí diskuze, já jinam nechodím), tak "amatérsky" - je to lípnutý na levý okraj monitoru bez mezery, chtělo by to malilinký bílý proužeček podél levého okraje, aby se to opticky odsadilo. a pak trošku ztmavit tu šedou, hrozmě splývá s bílou. mám na mysli tu stránku, kde je přehled diskuzních témat http://www.chovzvirat.cz/diskuze/papousci/ . když si pak rozkliknu určité téma (třeba toto "nový vzhled", už je to mnohem lepší, tadt je šedá tmavší.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
07.01.2014, 14:44:49 xxx.xxx.40.76
můra:

a zase další :-)

už vím, proč na mě působí stránka (konkrétně ptačí diskuze, já jinam nechodím), tak "amatérsky" - je to lípnutý na levý okraj monitoru bez mezery, chtělo by to malilinký bílý proužeček podél levého okraje, aby se to opticky odsadilo. a pak trošku ztmavit tu šedou, hrozmě splývá s bílou. mám na mysli tu stránku, kde je přehled diskuzních témat http://www.chovzvirat.cz/diskuze/papousci/ . když si pak rozkliknu určité téma (třeba toto "nový vzhled", už je to mnohem lepší, tadt je šedá tmavší.


To je těžky, já mám z každyho okraje 10 cm bílý pruh a vypadá to dobře, je to rozlišením monitoru, uvidíme zda se s tím dá něco dělat, raven_kix je teď mimo, ale koukne na to. K těm podkategoriím v diskuzi nebo i inzerci: není problém je udělat, zkuste navrhnout nějaky podkategorie a ještě dnes je tam budete mít.

můra (neregistrovaný) 07.01.2014, 14:50:54 xxx.xxx.62.209

a fakt už poslední a jdu dělat něco užitečného:

udělejte "nejnovější inzeráty" a "poslední diskuze" stejně jako máte "nejnovější články" (červené okénko v pravém panelu) a "nové události na webu" (modré okenko v pravém panelu), tj. nadpis dejte stejným fontem (jako u inzerátů a událostí), podbarvěte a přilípněte, ke zbytku, aby to vypadalo záložka v katalogu (zase bych tu šedou mírně ztmavila). je to jednoduché, pěkné, nápadité (vyvolává to dojem, že si listuju v pořadači či katalogu) a bude to navíc jednotné.

můra (neregistrovaný) 07.01.2014, 15:11:09 xxx.xxx.62.209

***K těm podkategoriím v diskuzi nebo i inzerci: není problém je udělat, zkuste navrhnout nějaky podkategorie a ještě dnes je tam budete mít.***

kategorie v inzerci mi přijdou dobrý, podobně by to mohlo vypadat i v diskuzi (ať se drží stejná šablona, v jednoduchosti je krása :-) ). nad konkrétníma kategoriema do diskuze se večer zamyslím a pošlu nástřel

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
07.01.2014, 15:43:53 xxx.xxx.143.97

Narychlo jsem jen změnil velikost nadpisu tématu v diskuzi, aktualizujte si stránku (F5 na klávesnici). Jdu ještě od PC, ale za chvíli začnu dělat další úpravy.

můra (neregistrovaný) 07.01.2014, 16:08:56 xxx.xxx.62.209

jo. lepší.

barvy se vám fakt povedly, červená a modrá v odstínu mírně do šeda, perfektně spolu ladí, není to divoký, ale má to šmrnc.

---------------------

nástřel podkategorií do diskuze (možná by to mohlo být u všech zvířat stejný?):

- druhy / plemena  (tedy konkrétně o žacích, andulkách.. / teriérech... / britských kočkách...

- výživa, krmení

- vybavení (klece, hračky, misky, voliéry... / záchůdky, škrabadla, vodítka...)

- zdraví, nemoci, veterinární péče

- chování a výchova (proč můj papoušek...)

- chov (rozmnožování, odchov, ruční dokrmování...)

 

možná taky ještě:

vybíráme papouška / psa / kočku...

chovatelé a chovatelské stanice

výstavy (to u papoušků teda asi nebude úplně na pořadu dne :-) )

-------------------------------------

bylo by dobré mít možnost zobrazit si vše (srovnané podle stáří, tedy tak, jak je to doposud) nebo se jen prohrabovat v jednom konkrétním okruhu

taky prchám od PC, večer zas přijdu remcat, nový hračky mě baví :-)

můra (neregistrovaný) 07.01.2014, 16:17:53 xxx.xxx.62.209

technická: trochu hapruje stránkování. na přehledu témat vidím, že například téma "moje nové ubikácie pre žaky" má 5 stránek, když ho rozkliknu, vidím jen stránky 3. je to i u jiných vícestránkových témat - když si kliknu na poslední stránku, hodí mě to kamsi do "vzduchoprázdna".

můra (neregistrovaný) 07.01.2014, 16:24:23 xxx.xxx.62.209

tak stránkování už OK. přepla jsem počet položek na stránce a už se to zobrazuje správně, a to i při stránkování 20 položek na stránce, kde mi to prve zlobilo.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
07.01.2014, 16:27:12 xxx.xxx.143.97

Co reklama? Není to lepší? Vyhodil jsem ji z toho vršku. Problém se stránkováním prověřím, brácha mi to taky hlásil. Někde tam něco bude.

kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 07.01.2014, 17:41:42 xxx.xxx.29.111

tak to mě teda trochu zamrzelo :-( možná jsem jako žako trochu konzervativní, ale tohle se mi opravdu moc nelíbí a je to pro mě celkem dost nepřehledné a nevidím jediný důvod proč to nemohlo zůstat při starém...... né všechny nové věci jsou vždy lepší než ty staré :-) ikdyž věřím za jakým asi záměrem tohle vzniklo a věřím také, že sto neudálo samo sebou a někomu to dalo práci, ale přeci, manželku taky neopustím pro její "starší vzhled" ........

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
07.01.2014, 17:56:39 xxx.xxx.143.97
Odpověď na příspěvek uživetele kadukaj z 07.01.2014, 17:41:42

Určitě to nebylo kvůli starému vzhledu. Psal jsem důvody už výše. Ve stavu, v jakém se web nacházel bylo prakticky nemožné plánovat nějaké aktualizace. Vše jsem musel dělat zvlášť pro papoušky, zvlášť pro drůbež atd. Proto jsem mnohdy radši neudělal nic. Záměrem bylo vytvořit web, který obsáhne všechna zvířata. Jak jsem psal, dejte tomu den, dva.. případně týden. Uvidíte, že se na webu zorientujete.

cone (neregistrovaný) 07.01.2014, 18:02:23 xxx.xxx.156.224
zbynek:

Podkategorie do diskuze brzy udělám, aby byly stejny jako v inzerci, pak k nim uděláme ikonky pro každou podkategorií svou.


Podkategorie v diskuzích jsem už navrhoval ve staré verzi, jenže ohlasy byly že to bude nepřehledné. Jinak asi podkategorie nebudou využívány - viz zakládání podobných témat - konkrétně míšci . Jedině co funguje, jsou některá vlákna shodná s podkategoriemi - Alexandr -chov a odchov, Moje nové ibkace pro žaky , Chataři a Afrika. Založené diskuzní témata Andulky - Korely - Mníšci ----či jiné oblíbenější skupiny papoušků by jistě nebyly na škodu, jen aby se využívaly tak jak mají. Ale zase až tak moc dopodrobna bych to nerozsekával , je nutné aby se v tom zorientovali hlavně ti noví, co přicházejí pro radu či pomoc.

můra (neregistrovaný) 07.01.2014, 20:54:56 xxx.xxx.200.189

takže z domova, kde mám větší monitor :-)

jo, teď už mám bílej pruh i po levý straně a je to mnohem mnohem lepší. chápu, že mrňavých monitorů bude ubývat, takže ladit na ně to fakt nemá smysl, ale co notebooky? jak tam to vypadá? přece jen mají obrazovky pořád ještě relativně malé.

bez reklamy nahoře super !

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
07.01.2014, 21:14:41 xxx.xxx.143.97

Já mám notebook a mám z každy strany pruh cca 5 cm... za chvíli upravíme tu citaci, aby šla upravovat...jinak ty podkategorie já nevím no ... určitě by byly fajn ale spíš až by lidé přispívali víc, zatím těch příspěvků není tolik, aby se v tom nedalo zorientovat.

PS: vidíte, už si zvykáte 🙂   umí to i videa - zkouška

můra (neregistrovaný) 07.01.2014, 21:21:28 xxx.xxx.200.189

zvykáme :-)

roletka "filtrovat sekce zvířat" se mi moc líbí, akorát teda, když si zaškrtnu kočky, zobrazí se mi koně :-)

Peťula (neregistrovaný) 07.01.2014, 21:24:40 xxx.xxx.6.82

🙂 jsem ze stránek asi 6x vycouvala, než mi došlo, že nenakukuji na špatné stránky, že jen mé oblíbené změnily vizáš 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.