Aktuálně: 4 929 inzerátů174 535 diskuzních příspěvků17 753 uživatelů

Andulky - foto

anonymní (neregistrovaný) 03.08.2008, 10:50:15 xxx.xxx.112.110
chtela jsem se zeptat tenhle par uz mam mozna pres tri roky a jeste ani jednou nemely mlade poradi mi nekdo proc?budku maji a na zimu je teda davam domu a tam maji jen klec a dvakrat tydne prolet po pokoji.me vrta proc nemaji mlade.par to je.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 03.08.2008, 11:05:02 xxx.xxx.35.177
Stalo se mi, že samička navštěvovala budku, ale vyjíčko pořád žádné - neplodnost samičky
anonymní (neregistrovaný) 03.08.2008, 11:55:01 xxx.xxx.112.110
jo to samicka leze do budky a videla jsem ji ze tam nosila i zbytek travy ale nic.samecek se pred ni naparuje a krmi se mezi sebou.no asi budu muset poridit jeste jednu samici a uvidime.
mah
mah (188 příspěvků) 03.08.2008, 16:44:20 xxx.xxx.156.4
pro neregistrovaného(nou): proč dáváte pár andulek přez zimu do místnosti? napadá mne, že když si je takto rozmazlujete tím, že i přez zimu mají teplo a potom je na jaře ,když už je krásně a sluníčko hřeje ven, je jim tam zima a pochopitelně se jim hnízdit nechce. naopak papoušci ,kteří zimu tráví venku už většinou s chutí hnízdí neboť jim je horko. A to ,že se andulky probírají a jsou u sebe ani moc neznačí že se jedná o pár, kolikrát i mi lidé se chováme tak, že to vypadá že ti dva spolu něco mají a jedná se jen o dobré kamarády. Ale pokuste se jim předložit pestrou stravu a stimulovat je ke hnízdění, již ne všechny klasické andulky jsou ochotné hnízdit na počkání a musíme se i u nich začínat trochu tomuto věnovat.
mah
mah (188 příspěvků) 03.08.2008, 16:46:32 xxx.xxx.156.4
samička navštěvuje budku ze zvědavosti nemusí to zákonitě znamenat, že sepáří a že bude snášet. Spíše bych přiřkl vinu samečkovi. Ještě se mi nestalo ,že by samička po výměně samečka nesnášela. Ale zato jsem se setkal se samečky, kteří ani s jednou ze 4 samiček ,které jsem jim postupně vyměnil se nespářil a další zase měly snůšky prázdné.
anonymní (neregistrovaný) 03.08.2008, 20:57:56 xxx.xxx.112.110
no tak jsem se rozhodla vas teda poslechnout a necham je letos venku a uvidim.dala jsem k nim i mlady par korel a tak tam nebubudou samy.premyslela jsem ze bych koupila jeste jeden par andulek zda by to taky nejak je stimulovalo.chtela jsem se zeptat nevite zda by alexandr maly snesl korelu?v jine voliere mam alexandry male ale jen par.
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 04.08.2008, 11:55:06 xxx.xxx.12.42
prikladam me vcerejsi nove dva prirustky...a tez nechavam poprve sve sverence prez zimu venku mam s nimi i koreli s maldymi a doufam ze zimu preziji bez ujmi nemam vyhrivanou volieru jen na chladne noci je prikryvam tak doufam ze to bude ok :-)
Obrázek
mah
mah (188 příspěvků) 04.08.2008, 14:47:39 xxx.xxx.156.4
Opravdu máte pěkný andulky. A toho, že je necháte prvně přez zimu venku se nebojte. Když budou venku pořád tak se postupně ochlazuje a oni se aklimatizují. Pokud budou mít ve voliéře dost silné bidla ,aby jim neomrzli pařátky a voliéra má závětrnou stranuaby na ně nefoukal ledový vítr(když občas zafouká ze strany kde není stěna nevadí, ale aby jim to neprofukovalo) neměl by být problém. V případě velkých mrazů přikryjte voliéru např. igelitovým pytlem a nechejte třeba volný pás 20 čísel nad zemí pro cirkulaci vzduchu. Aby jim voda nezarmzala tak to nevím jak udělat, leda přidat trochu soli do vody a jinak měnit při krmení a kontrolách...
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 04.08.2008, 16:44:34 xxx.xxx.12.42
tez dekuji za pochvalu :-) opravdu jsou moc pekni doufam ze budou mit i pekny mimi pristi rok a jsem rada ze jste mne ujidtil ze se nemusim bat,o bydilkach jsem nevedela ze maji mit silny aspon jsem zase o neco chytrejsi :-)
Ancca
Ancca (26 příspěvků) 04.08.2008, 17:35:58 xxx.xxx.80.149
Lidi já vám všem tak závidim. Taky bych chtěla mít na zahradě voliéru s andulkama, bohužel by mi to rodiče nedovolili :( můžu být ráda za jednu andulku v kleci
mah
mah (188 příspěvků) 04.08.2008, 22:33:17 xxx.xxx.156.4
andulky, papoušci, by měly mít rzné průměry bidélek. proto nepoužívám různé tyčky co se prodávají ale např. vánoční stromek včetně kmene. je sice už extrémně pro andulky široký, ale zase když jim to nevadí...
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.