Aktuálně: 4 905 inzerátů174 734 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Jaké krmivo dáváte svým hafanům?

Lenka (neregistrovaný) 27.03.2017, 00:59:07 xxx.xxx.223.69

Tak se podívám na stránky a třeba i objednám. A kupujete pro psa nebo pro kočku?

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 26.05.2017, 14:33:26 xxx.xxx.47.70
Odpověď na příspěvek uživatele annatar z 26.05.2017, 09:41:26

pes mi nechce jíst syrové maso(kosti a vnitřnosti si dá syrové) takže mu to jen lehce osmahnu na vodě aby to nebylo úplně syrové a sní to s chutí

Wendy (neregistrovaný) 10.01.2018, 20:36:31 xxx.xxx.90.197

Zdravim všechny, kteří mají doma pejska s citlivým zažíváním, chci se zeptat jakýma krmíte granulkama popřípadě co dáváte jinýho? doted jsme krmili proplanem ale chtěli by sme změnu protože to složení je nic moc nevadí nám jehněčí ale chci doopravdy takový granule aby byly kvalitní žádný humusy.

Trendy
Trendy (6 příspěvků) 12.01.2018, 14:15:33 xxx.xxx.73.101
Odpověď na příspěvek uživatele Wendy z 10.01.2018, 20:36:31

Pokud má pejskej citlivé zažívání, doporučuji vybrat nějaké granulky, které jsou přímo uzpůsobeny pro pejsky s takovými problémy - napadá mě například Brit Care Sensitive pro hafíky s citlivým trávením :))

Anonymní (neregistrovaný) 02.08.2018, 13:54:19 xxx.xxx.98.165

vynikající jsou granule N+D k dostání přes internet nebo od firmy Reico, ty se ale kupují se za eura, obojí jsou lisované za studena, mají vysoký obsah masa, nemají chemii. moji psi jsou je výborně baští a nemáme žádné trávicí problémy

Anonymní (neregistrovaný) 02.08.2018, 21:56:50 xxx.xxx.168.107

DOPORUČUJI: Pokud nejste člověk invalidní (např. slepec, vozíčkář apod.) nebo takový, který cvičeného psa potřebuje k výkonu svého povolání (např. myslivec, policista, záchranář) tak psy vůbec nechovejte. Důvody:

  1. V bytovkách se stává, že pes pouštěný majiteli z bytu ven" se proběhnout", neudrží cestou dolů po schodech své svěrače, a ejhle, za ním zůstanou schody pokálené a počůrané. 
  2. Už se mnohokrát stalo a bude se opět stávat, že neukázněný pes pokousal i zakousl dítě, pokousal nebo jinak ohrozil život dospělého člověka. 
  3. Chov psa stojí jeho majitele cca=15000,-Kč ročně (krmivo, očkování, veterinární úkony, aj.)
  4. Množení psů v množírnách je aktivita chamtivých majitelů, kteří chtějí mít maximální peněžní zisk z prodeje štěňat a minimální náklady; proto drží své psy v minimálním prostoru a často o hladu. 
  5. Od psů pokálené chodníky ve městech a v obcích jsou příčinou uklouznutí lidí, kteří si mohou i zlomit nohu. Psí výkaly si přinést domů na botách je rovněž velmi nepříjemná a nehygienická záležitost.
  6. Zamoření dospělých lidí, a zejména dětí, infekcí parazitů od psů např. roupy, škrkavkami a tasemnicemi je vážný zdravotní problém a majitelé psů by proto měli platit vyšší odvody na zdravotní pojištění. 
  7. Z uvedených důvodů boj proti neodborným laickým chovatelům psů není přehnaný. 
  8. Pes je psovitá šelma, která pro člověka představuje nebezpečí nejen přímé (pokousáním, vběhnutím do cesty cyklistovi aj.) ale i nepřímé v podobě infekcí přenosných na člověka, a to bakteriálních, virových a parazitických !!!

 

Izabella (neregistrovaný) 05.08.2018, 10:32:45 xxx.xxx.145.224
Odpověď na příspěvek uživatele Wendy z 10.01.2018, 20:36:31

Dobrý den,nejlepší granule máte podle složení a to,aby obsahovalo hodně masa a žádné obiloviny,kukuřici a jiné produkty,jelikož pes je masožravec a ne kráva.

Doporučuji kvalitu a to granule Orijen. Kvalita,značka,maso,vynikající.Psi jsou zasyceni,jsou bez alergií,problému s trávením,jsou zdraví a štastni.

Přeji pěkný den.Izabella

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 17.08.2018, 13:56:40 xxx.xxx.170.225

Osobně mám super zkušenost s Brit Care, dávala jsem je mazlíkům pěknou řádku let a nikdy nebyl problém. Teď jsem každopádně narazila na nový Carnilove Fresh (myslim, že od stejné firmy) a dost se mi to složení zalíbilo, tak jsem se rozhodla zaexperimentovat, do granulí zainvestovat a dopřát tý naší smečce něco novýho. Předevčírem jsem je objednala, tak jsem zvědavá :)

Linda22 (neregistrovaný) 19.09.2018, 21:46:17 xxx.xxx.127.52

Zdravím chtěla jsem se zeptat, jaké krmivo je nejlepší pro štěně boston terriera? Jsem v tomhle psím světě naprostý začátečník, tak jestli mi někdo poradíte, budu moc vděčná. 

brnacka12 (neregistrovaný) 21.09.2018, 17:14:04 xxx:xxx.:5b9a

Doporučuju mrknout na srovnávače granulí na netu, tam dostanete informací asi nejvíc. Ono to totiž dost záleží i na tom, kolik za granule chcete dát peněz atp…. Hlavně koukat na složení, tak přeji hodně štěstí a ať pesanovi sednou

SarahKol (neregistrovaný) 23.09.2018, 14:15:31 xxx.xxx.193.32

Zkoušeli jsme různý, ale naše potvůrka stejně nic moc nechtěla, ideálně konzervičky a kapsičky, to má nejradši ze všeho. Syrový maso nikdy nechtěla, tak se s ní už nepereme a prostě kombinujeme granule a ty konzervy. Granule máme teď nově tyhle https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-care-mini-sensitive-grain-free-brit-monoprotein-rabbit

Vzali jsme je původně jen tak na zkoušku, ale vypadá to, že jsme se konečně trefili a že tý naší vybíravce i chutnaj. Tak uvidíme, vypadá to slibně! :-D

Kristýna Smrková (neregistrovaný) 25.09.2018, 09:22:19 xxx:xxx.:165

Ahoj, upřímně si myslím, že žádná rada nemusí být nikdy ta pravá. Musíte si uvědomit, kolik jste ochotna investovat, a podle toho navštívít buď nějaký obchodní řetězec, prodejnu potravin, drogerii nebo specializovanou prodejnu se značkovými krmivy. Cena se odvíjí od cca 20 Kč za kilogram, až po cca 150 Kč za kilogram. Pak už jen vybrat podle stáří a výkonu psa, tj.štěně nebo dospělý, pes v zátěži nebo bez ní. U specializovaných prodejců najdete krmiva i pro další rozlišené kategorie. Takže rozmyslet a vyrazit, vše bude stejně jen na Vás a na tom, co sedne vašemu pejskovi.

Kačka (neregistrovaný) 03.10.2018, 15:55:17 xxx.xxx.85.237

My jsme teď museli přejít na jiný granule, Betty po nich trpěla zácpou. Změnili jsme značku a trávení se upravilo.

Leona (neregistrovaný) 05.10.2018, 15:52:12 xxx:xxx.c883:e9b6

Katko, jaké granule prosím tě dáváš?Náš pes taky hodněě trpí zácpou, snažím se, aby měl maximum pohybu, ale nějak ho to prostě zabetonuje.

Kačka (neregistrovaný) 06.10.2018, 14:24:29 xxx:xxx.:77

Ahoj, kupuju Brit Premium by Nature Sensitive Lamb nebo potom i Brit Care Sensitive. Obsahuje oproti jiným granulím opravdu hodně masa a pejskovi to dělá moc dobře. Navíc k nim teď dostaneš i salám pro pejsky plný masa zdarma.

Zuzka (neregistrovaný) 05.11.2018, 14:20:28 xxx.xxx.85.237

Ahoj, doporučíte mi prosím granule nebo i konzervy pro mého už 14ti letého pudla. Začal mi teď hodně hubnout. Potřebuju nějaké hodně  malé granulky, aby šly dobře pokousat. Cena nijak nehraje roli.

Šárka (neregistrovaný) 08.11.2018, 19:28:30 xxx:xxx.:221

Nám se osvědčily Brit Care Mini Sensitive, jsou to opravdu malé kousky. Tu konzervu bych taky klidně dávala, můžeš ji i rozředit vodo, aby do sebe pejsek dostal i víc tekutin, konzervu můžeš zkusit s hovězím protinem Brit Mono Protein.

Adéla (neregistrovaný) 13.11.2018, 21:03:05 xxx:xxx.f4b4:852c

Brit jsou určitě moc fajn. Taky je kupujeme, hlavně kvůli velkému obsahu masa. Občas dostane Bella i na přilepšenou konzervu. Hovězí je u nás taky top.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.