Aktuálně: 4 870 inzerátů174 737 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

děkuji

sunflowersman (neregistrovaný) 23.03.2008, 19:52:48 xxx.xxx.175.194
Dobrý večer.Děkuji všem, kteří mě poskytli cenné rady do chovu a jež jsem poskytl rady jim. Po dlouhé úvaze jsem zvážil, že ukončím vystupovvání na tomto webu, a to především kvůli panu Hálovi, aneb vševědoucím. Opravdu děkuju hlavním aktérům , jež umožnili vzniknutí tohoto krásného a nesobeckého záměru, jež je poskytování rad méně zkušenějším.Díky Ravene a díky Zbyňku za všechny chovatele. V poslední době jsem pocítil jakési vnášení špatné atmosféry na tuto diskuzi a rozhodl jsem se , že nemá cenu diskutovat s takovým déčkem jak je Ondřej. Ondřeji popřel jsi vsnad všechny základy na kterých stálo chovatelství, tudíž tu nemám co pohledávat. Uvolňuji ti tedy pískoviště a přeju mnoho nepravdivých báboviček. NAdále se držím moudra, že moudřejší ustoupí.......ještě jednou děkuji Všem a omlouvám se, že tohle téma není o papušcích. Jo a Ondro raději se podepisuj.....neregisrovaný vypadáš divně :)
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 23.03.2008, 20:01:27 xxx.xxx.183.35
Buď napiš příspěvek, že nadále nebudeš přispívat a nebo napiš příspěvek o mě.

Jak zde napsala Mirjana, tvé příspěvky jsou velice taktické a snažíš se spíše pošpinit mé jméno, než se rozumně zapojovat do diskuse.
V jednom příspěvku píšeš, že zde nesoupeříš a teď zde píšeš něco o písečku a bábovičkách. Toto mě opravdu utvrdilo v tom co napsala Mirjana, že tvé příspěvky jsou hodně promyšlené a hodně taktické a je zbytečné se k nim vyjadřovat, protože u tebe v zásadě se většinou nevztahují k chovatelské problematice. A opět mě vyprovokovali k zapojení do zbytečného tématu.
Pokud chceš poděkovat akterům stránky, tak využij Emailovou formu, kterou nalezneš v kontaktech. Zbytečně si vyhledáváš zámynku k vyvolání dalších hádek.
cone
cone (1412 příspěvků) 23.03.2008, 21:15:31 xxx.xxx.176.221
Mirku ještě to zvaž, z tvých promýšlených příspěvků je cítit, že ti není jedno co chováš a ani jakým způsobem to chováš. Nebudu popírat, že mě už minimálně jednou napadla stejná myšlenka. Ale pak jsem jsem to zhodnotil, že pro zájemce o radu bude lepší, když se tady vyskytnou odpovědi dvou typů, než kdyby tady byl monolog. Samozřejmě se nebudu zapojovat universálně, z principu, ale jen do toho co vím a co chovám, nebo do svých oblíbených. Nerad bych totiž právem byl označen, jak již tady padlo něco ve smyslu nechováš to, tak jdi bokem.A doufám, že této zásady se budou držet i jiní. Ale dost již těchto malicherností, vratme se kultivovaněji k řešení chovatelství.
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
23.03.2008, 22:21:03 xxx.xxx.111.1
Já jsem pro, aby jsi zůstal a pokračoval v tom, co děláš, tedy v častém přispívání. Tvoje rady jsou cenné a přínosné. Samozřejmě nikoho nemůžeme nutit ale ještě to, jak píše cone, dobře zvaž. Vím, není to lehké a čím dál častěji končí diskuze v tvrdém prosazování svého názoru. Pro zakladatele tématu to nemusí být ale vždy na škodu, může si vybrat, kterému rádci dá přednost, většinou jde totiž o příspěvky, kde má trochu pravdu každý a neohrožuje to papouška na životě. Ještě počkáme jak se vyjádří Rawen nebo nejlépe i ostatní, ti, kterým tvé rady pomohly. :-)
mirjana
mirjana (70 příspěvků) 23.03.2008, 23:14:19 xxx.xxx.93.119
Hicksi, můj příspěvek byl určený právě tobě (zkus chvilku přemýšlet, proč si myslíš, že se s tebou tolik lidlí dohaduje, potýká, bojuje...je to asi v těch ostatních, že????, já jsem se sice nad naše bývalé spory přenesla, ale dokážu se do ostatních vžít, jak na tebe reagují, sunflowersman reaguje přesně tak jako kdysi já, ono je těžké nenechat se tebou vyprovokovat). Taky jsem jeden čas nechtěla na tyto stránky chodit a znám lidičky, kteří sem chodí pouze jako neregistrovaní, aby se s tebou nemuseli dohadovat.
Mirku, škoda, že ses nechal tak brzy otrávit, protože tvoje příspěvky jsem četla hodně ráda, nevzdávej to, určitě ne...
Naproti tomu musím Hickse pochválit, stará se tu o jakýsi bulvár a zvyšuje čtivost těchto stránek.
anonymní (neregistrovaný) 24.03.2008, 01:23:12 xxx.xxx.175.194
Vážení Chovatelé, děkuju za povzbuzení, avšak nemíním nadále být pranýřován od pána dokonalého.Dneska jsem viděl fotku od chovatele, pochválil jsem ji mu a poukázal na skutečnost, že má pár, tudíž jsem chtěl vlít trochu optimismu do žil,avšak posléze jsem byl smeten způsobem, že jsem debil, který hádá s fotky a nic neví. Je pravda člověk mnoho neví, a je odkázán na své neustálé zlepšování. V chovu zvířátek to platí dvakrát. Jediné o co mi šlo, bylo to, uchovat úctu k tak fascinujícím tvorům jako jsou papoučci. Bohužel jsem se setkal zde s člověkem, kterých jsou dnes plné burzy. Myslím člověka , který neuzná chybu a raději prožije válku, než se účastnit nějakého objektivního řešení. Popravdě mi to trhá mé chovatelské srdce, a nadále nejspíš nebudu schopen něco publikovat za učasti tohoto pračlověka.Nechtěl jsem poukazovat na tento problém, opravdu jsem chtěl jen poděkovat všem lidem, jelikož jsem se zde dozvěděl mnoho informací,které bych se nedozvěděl bez tohoto webu. Ještě jednou děkuji. Všem poctivým chovatelům přeju, aby nadále zůstalo to krásné rozhodování především srdcem a přeju mnoho úspěchů po všech stránkách chovatelství. Byl to krásný web,jež jsem mu předpovídal krásnou budoucnost, ale v poslední době je to tu obrovská fraška. Snad jsem splatil chovatelský dluh alespoň částečně. Vím, že mě bylo razeno a rád bych radil lidem jež to potřebují,asi už to bude jinde. Mějte se krásně a k papouškům se chovejte se vší úctou Miroslav Sunflowersman
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 24.03.2008, 05:20:42 xxx.xxx.183.35
Na tvé urážení moji osoby raději nebudu reagovat. O to ti tu šlo v tomto tématu a proto si myslím, že je to zbytečné. Někteří lidé to snad pochopí a poznají to.
DAIEN
DAIEN (79 příspěvků) 24.03.2008, 08:30:29 xxx.xxx.208.112
Ahoj všichni po pravdě řečeno nechápu proč se daty furt o něčem dohadujete?Hlavně tedy Hicks a Cone teď do toho spadl i Mirek.Dlouho se tu neobjevilo téma na ke kterému by se dalo reagovat a né vstupovat mezi hádku dvou nebo více lidí.Dlouho jsem si myslel že fórum tady má sloužit jako rady pro lidi kteří si nevědí rady a měl jsem radost že se to zde vyvijí lépe než na ifauně dokonce už jsem jednou hodnotil toto forum jako lepší,ale to bylo právě v moment než se zde začal Ondra a Cone neustále hádat.Dlouhou dobu to vypadolo že tito přispěvatelé hodně oživí diskuzi ale to bylo v době kdy se mezi sebou uještě nepřeli.Zvažte své přístupy ařešte spory raději přez osobní meil než tady hodně lidí to odradí a to je škoda.Jinak si všech tady vážím a myslím že rady které zde podavájí jsou plnohodnotné.Děkuji chovu zdar Michal
anonymní (neregistrovaný) 24.03.2008, 10:51:42 xxx.xxx.93.119
Mirku - moudřejší sice ustoupí, ale rozhodně se nenechá převálcovat...možná bys měl lepší nadhled, kdyby ses nechal zaregistrovat, ale k tomu tě nemůže nikdo nutit, víc by se mi zamlouval přístup toho bohdá nebude, aby Sunflowersman z boje utíkal (ozvi se tedy alespoň Zbynkovi na mail)
cone (neregistrovaný) 24.03.2008, 13:33:18 xxx.xxx.176.221
Mirku, ta mutace lathamů, super, nevěřím, že jsi ji neobdivoval. Kdyby tvé rozhodnutí bylo konečné, můžeme si aspoň čas od času vyměnit nějakého toho mejla. Zdravím Cone
sunflowersman (neregistrovaný) 24.03.2008, 18:30:49 xxx.xxx.175.196
Obdivoval pane Šiška, velmi razantně. myslím si, že pán měl nějakého štěpitelného samce. Opravdu krása, jež se slovy vyjádřit nedá.Každopádně mejla vyměnit můžeme. Jsem ted opravdu ve fázi,kdy se rozhoduju zda jít dále,ale nerad válčím. Přeci každý jsme jiní a musíme se tolerovat,bohužel někdy tolerování znamená mlčení, což jsem poznal v poslední době.Popravdě jsem unavem řešením neřešitelného, jež ze mě dělá člověka jakým opravdu nechci být. To rozhodování je těžké.
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 24.03.2008, 19:10:27 xxx.xxx.182.2
Zdravím.Pane Sunflowersman pořádně si to rozmyslete.Hodně lidí by bylo rádo kdybyste zůstal.Vaše rady jsou cenné.A nechat se vyhnat jením přispěvovatelem , který se skoro se všemi hádá nemá cenu.Radši ho ignorujte a nevšímejte si ho.I když to de stěží.Snad zůstanete.

Zdraví Lukáš
anonymní (neregistrovaný) 24.03.2008, 19:13:21 xxx.xxx.218.138
Scela souhlasim !!!! Nevsimat !
lada (neregistrovaný) 24.03.2008, 19:15:07 xxx.xxx.99.1
prosim zustante mate cenne rady...............
cone
cone (1412 příspěvků) 24.03.2008, 19:29:32 xxx.xxx.176.221
Mirku, myslím, že dokud se tady nebudou zatahovat osobní věci, ale bude se řešit byť třeba i laickým způsobem problematika chovu ptáků, tak to bude ku prospěchu a únosné. Já jsem trochu obrněn, protože mám již řadu let kolegu chovatele se stejnými reakcemi. A zůstali jsme přátelé dodnes, přes jeden milion neshod a odlišných názorů.Takže, když si zachováme úsudek a toleranci, tak to dady přežijem a snad i trochu pomůžem těm ostatním..
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
24.03.2008, 20:55:51 xxx.xxx.111.1
Konečné rozhodnutí padlo. Z redakčního týmu byl vyškrtnut Ondřej Hála (Hicks), s ním na jeho přání odešly i jeho články, které budou v co nejbližší době nahrazený texty jinými ale s podobným zaměřením tak, aby čtenář o nic nepřišel. Nově jsme do redakce přidali Oldřicha Šišku (coneho).
Určitě to není rozhodnutí pouze kvůli tomuto tématu ale kvůli jeho dlouhodobějšímu napadání ostatních přispěvatelů.
Hicksovi bych chtěl ale poděkovat, za jeho čas, který tomuto webu věnoval a že ho neblyo málo. Změna je ale někdy potřeba.
anonymní (neregistrovaný) 24.03.2008, 21:03:14 xxx.xxx.218.138
To trvalo , ale konecne !!
sejček
sejček (1256 příspěvků) 24.03.2008, 21:13:17 xxx.xxx.208.66
já nechci zasahovat do tohoto rozhovoru ale chtěl bych tímto kontaktovat Míru(sunflowersman) aby mě kontaktoval byl bych ti velice vděčný nějakou dobu jsem tu nebyl (10dnů) a snažil jsem si najít na tebe e-mail nebo icq mohl by jsi mě kontaktovat prosím????

děkuji sejček

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.