Aktuálně: 5 067 inzerátů173 291 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

Koně u Adršpachu

JanaHladka (neregistrovaný) 26.04.2019, 07:46:10 xxx.xxx.19.195

Dobrý den všem, jelikož naší diskuzi na FB stopli, přesunu se na všechny diskusní stránky co jen existují. 😠 Začalo to nevině. Inzerát od holky co se snažila pomoci majiteli koní. Ale bohužel výzva k odkupu vyzněla spíše jako Koně v nouzi. Celý svůj život jsem u zvířat. Nechápu tedy některé věci které se mohou dít bez potrestání a zcela legálně. Ten pán co vlastní onu farmu má asi koně rád, ale jak s nimi zachází je vrchol. 250 kusů koní...To je docela dost. Co asi myslíte že se stane při takovém suchu a nedostatku krmení. Vím, že stejný problém mají i jiní chovatelé ale jistě mi dáte za pravdu, že koně jsou trošku jiná liga. Na FB bylo i že koníci nemají dostatečnou péči. 😕 Tato situace tam netrvá poslední roky co je sucho. Ale nejméně 6-7 let. Tak mi někdo vysvětlete jak je to možné?

Anonymní (neregistrovaný) 26.04.2019, 09:26:13 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele JanaHladka z 26.04.2019, 07:46:10

Jednoduše: Máme tzv. "SVOBODU", kterou si někteří lidé vyzvonili klíči na Václaváku v r. 1989 a tím vrátili stát do soukromničení. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.