Aktuálně: 5 015 inzerátů173 875 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

honzapm (neregistrovaný) 25.05.2023, 09:02:08 xxx.xxx.0.1

Jenom z historie - toto byl předchůdce iFauny. Takže přesun je zpátky, ne na nové místo. Tady to dopadlo podobně, jako nyní tam - fungoval chovzvirat léta. Pak se udělaly změny, inovace, nová grafika, tak většina odešla tam. Čili toto je její předchůdce - to pro ty z vás, kteří se tomu nevěnujete desítky let, jako my ostatní. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2204 příspěvků) 25.05.2023, 09:11:12 xxx.xxx.210.64

Zrzavci a ostatní, přestaňte na ifauně psát negativní reakce a živit vlákna pro adminy. Je to důležité pro můj plán. Zrzavcům to podrobně napíšu na nějaký mail? Bodlinka zatím žádost nevyslyšela. To je taky důležitá část.

Vini (neregistrovaný) 25.05.2023, 09:13:51 xxx.xxx.109.194
Dobré dopoledne. Těším se na vaše diskuse které potěší a poradí.Heký den
Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 09:14:05 xxx.xxx.239.63

Pro Dáju

Klikne se na to ozubené kolečko vedle profilu v pravo nahoře obrazovky, objeví se uživatelské prostředí.(první část fotky)

A pak kliknete na nahrát soubor a vyberete ho ze souborů.

Trochu tam blbne zobrazení (teda aspoň mě na PC) takže než se klikne na uložit tak je potřeba trochu rozšířit takový ten pohyblivý čtvereček na tmavém pozadí s logem webu a přesunout ho na horní levý okraj.(druhá část foto)

Obrázek
eena
eena (176 příspěvků) 25.05.2023, 09:25:32 xxx.xxx.231.241

tak zdravím aj ja - ale či sem budem chodiť rovnako ako na faunu netuším - ja si ťažko zvykám na zmeny ☺ Nerozumiem prečo vždy musia "inovovať" a zmysel to ma akurát ten, že funkčné veci sa znefunkčnia

balu
balu (1525 příspěvků) 25.05.2023, 09:26:15 xxx.xxx.72.176
Phorum:

Pro Dáju

Klikne se na to ozubené kolečko vedle profilu v pravo nahoře obrazovky, objeví se uživatelské prostředí.(první část fotky)

A pak kliknete na nahrát soubor a vyberete ho ze souborů.

Trochu tam blbne zobrazení (teda aspoň mě na PC) takže než se klikne na uložit tak je potřeba trochu rozšířit takový ten pohyblivý čtvereček na tmavém pozadí s logem webu a přesunout ho na horní levý okraj.(druhá část foto)

  • ');" onmouseout="UnTip();">

Nejde mi to...

megi-the-pes
megi-the-pes (2204 příspěvků) 25.05.2023, 09:35:59 xxx.xxx.210.64

Obrázek mi šel vložit jen .png

Ten čtverec vlevo nahoře jde roztáhnout po stranách myší.

Tím roztažením boků vyberete, jakou část obrázku chcete mít.

A celý ten roztahovací čtverec můžete posunout na část obrázku, kterou chcete.

Akorát mně to teda zobrazuje kus černého pásu, ale to může být průhledností, co tento web neumí zpracovat... to je fuk.

Když něco nejde, zkuste obrázek v jiném formátu (jpeg, png)

nebo jiný prohlížeč.

Nejlepší je ten levý čtverec myší roztáhnout - nesunout, jen roztáhnout dolů a do strany. 

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 09:40:59 xxx.xxx.239.63
balu:
Phorum:

Pro Dáju

Klikne se na to ozubené kolečko vedle profilu v pravo nahoře obrazovky, objeví se uživatelské prostředí.(první část fotky)

A pak kliknete na nahrát soubor a vyberete ho ze souborů.

Trochu tam blbne zobrazení (teda aspoň mě na PC) takže než se klikne na uložit tak je potřeba trochu rozšířit takový ten pohyblivý čtvereček na tmavém pozadí s logem webu a přesunout ho na horní levý okraj.(druhá část foto)

  • \'\'
Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 25.05.2023, 09:45:17 xxx.xxx.226.6
megi-the-pes:

Zrzavci a ostatní, přestaňte na ifauně psát negativní reakce a živit vlákna pro adminy. Je to důležité pro můj plán. Zrzavcům to podrobně napíšu na nějaký mail? Bodlinka zatím žádost nevyslyšela. To je taky důležitá část.


Jasně, už držim hu....ústa.

Fullrezin na seznamu

balu
balu (1525 příspěvků) 25.05.2023, 09:56:00 xxx.xxx.72.176

Zkouším na PC. Postupuji stejně, jak jste popsal a jak je to na obrázcích. Nejde mi ten soubor vůbec jako by natáhnout, přetáhnout do té upravovací plochy, takže skončím u kroku 2. Snažím se natáhnout normální jpg... Možná jestli má moc kB... na to ještě mrknu.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 25.05.2023, 09:56:47 xxx.xxx.226.6

Heleďte - v tom humusu, já mám malou radost - právě jsem zjistila, že od loňska nám v okolí přibylo čapí hnízdo. Kolem jednoho jezdíme, loni nedoodchovali, tak snad letos se budou snažit víc, no a o kousek dál je další. To je krása, to je krááása, tak jsem se musela podělit i tu. Páč mám radost asppoň nějakou. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2204 příspěvků) 25.05.2023, 10:00:14 xxx.xxx.210.64
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 25.05.2023, 09:56:00

Netahejte soubor. Tahejte prázdný čtverec, který je vlevo nahoře. Má přerušovanou čáru a šedé pozadí. Jen ho chytit za hrany a táhnout myší dolů a do strany.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 10:10:38 xxx.xxx.239.63

Zkuste teda vybrat soubor a pak prostě hned kliknout na to červené uložit vpravo i když fotku nevidíte.

Já to původně právě taky tak měl, že po vybrání souboru se objevila jen ořezová plocha bez nahrané fotky. Ale po kliknutí na uložit se v profilu ukázala...

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.