Taky vám tady nejdou SZ? Pro Adminy.

Sice je tady možné poslat soukromou zprávu, ale ta se příjemci nezobrazí a ani mně nejde rozkliknout položku odeslané. To je velká škoda, protože jinak je to prostředí zde celkem podobné iFauně. A až iFauna skončí, tak nevím kam jinam jít.

neregistrovaný honzapm neregistrovaný

Toto je předchůdce iFauny. Fungovalo to tu dříve. Pak udělali změny, novou grafiku, spousta lidí si nezvykla a tím nahrála k rozvoji iFauny, která do té doby hrála druhé housle. Nyní se VRACÍTE na kdysi funkční web. Čili asi bych brzdil vaše nadšení. Je dost možné, že tady už to nikdo inovovat nebude. Ale možná se pletu. Jen abyste znali historii. 

To není nadšení ale lidi kteří potřebují prostředí ifauny, protože jim jiné weby nesedí a nemůžou na facebook, tak se tady aspoň poshledávají a neseknou s tím úplně.

 

Navíc tohle je nejvíc podobné ifauně a ifauna když měnila vzhled tak taky spousta lidí odcházela. Teď už ale pro mnohé nebude jiná alternativa.

 

Kdyby tady zprovoznili soukromé zprávy, tak si hodně rychle zvyknu.

Ale admini tady taky nějak fungovat musí ne? I když to podle toho spamu nevypadá.

Kdyby udělali pár změn, tak se (díky super úspěšnému ifauňáckému vizuálu) po plánovaném zániku ifauny stanou největším chovatelským webem v ČRlaugh

Dojná kráva

Dobrý den, reaguji jako jeden ze správců. Založil jsem dnes speciální téma do kterého pište vaše připomínky. Nějakou dobu jsme web neinovovali ale teď na tom rádi zapracujeme. 

Jen doplním. Jde o diskuzi Reakce adminů na vaše žádosti. Nezobrazuje se mi, když mám vyfiltrovanou (červenou) diskuzi "Psi". Stačí znovu kliknout na "Psy", téma zčerná a objeví se další diskuze.

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie: