Aktuálně: 5 057 inzerátů173 519 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

Reakce adminů na vaše žádosti

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
25.05.2023, 22:24:15 xxx.xxx.230.164

Dobrý den, jsem správce tohoto webu. Poslední dny registrujeme váš zvýšený zájem. Pište sem všechny vaše připomínky, co vám nefunguje, co zlepšit, co zde chybí.  Budeme se společně snažit vytvořit pro vás zajímavé prostředí.

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
25.05.2023, 22:39:41 xxx.xxx.230.164

Zatím evidujeme nefunkčnost soukromých zpráv a špatné odesílání diskuzních příspěvků (nutno kliknout 2x), na odstranění problémů pracujeme.  Rádi bychom celý web zpřehlednili a zjednodušili. 

PumaCZ
PumaCZ (78 příspěvků) 25.05.2023, 23:12:25 xxx.xxx.0.1

Tak tohle je vazne super, mockrat dekujeme! :) 

Ja bych chtela nahlasit problem s pridavanim profilove fotky.

Velmi by take potesilo, kdyby se pri rozkliknuti diskuze objevilo forum v miste posledniho prispevku, ktery jsem naposledy cetla, jako tomu je na iFaune.  Jeste jednou dekujeme za Vas zajem web vylepsit, urcite si toho tady vsichni moc vazi :) 

raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
25.05.2023, 23:14:22 xxx.xxx.230.164
Odpověď na příspěvek uživatele PumaCZ z 25.05.2023, 23:12:25

Za problém s fotografiemi se omlouváme, co nejdříve vše opravíme. Zatím mám takové záložní řešení. Po nahrání fotky je potřeba aktualizovat stránku pomocí CTRL+F5 na klávesnici, pak se fotka zobrazí a je možné si i oříznout.

Buggyra
Buggyra (3187 příspěvků) 26.05.2023, 07:28:19 xxx.xxx.198.226
impact:

Já bych prosila prodloužit dobu automatického odhlašování. Ideálně vyřešit přihlášení na furt. wink


Já jsem při přihlášení zatrhla "zůstat přihlášená" přímo pod formulářem, kde se vyplňuje jméno heslo. A fungovalo od včerejška do dneška. Tak snad je to ok?

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
26.05.2023, 07:50:23 xxx.xxx.40.76
balu:

Zbyňku, na ifauně jsem sotva přečetla vaši nabídku a už ji smazali. Takže píšu sem - díky za vstřícnost! 


Ano, ani jsem to nestihl dát ještě do všech diskuzí a už jsem byl zablokován.

impact
impact (403 příspěvků) 26.05.2023, 07:54:02 xxx.xxx.48.159

Buggyra:impact:

 

Já jsem při přihlášení zatrhla "zůstat přihlášená" přímo pod formulářem, kde se vyplňuje jméno heslo. A fungovalo od včerejška do dneška. Tak snad je to ok?


Aha. Díky. Jsem si přisleplá.

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 26.05.2023, 08:06:40 xxx.xxx.0.1

Admine, doctu se tady nekde nejake podminky? Proc se ptam. Jsem bejvalej admin malochov.cz, tam jsou podminky, ze nejsou podminky, forum patri clenum a kdo je schopnej, stara se. na chod se jednou za cas udela sbirka. Jak je to tady? Komu to patri, lze vyloucit podobnej pruser jako na ifaune? 

Ja osobne nejsem pro hromadnej uprk, ale dat jim za vyucenou tejden, dva a nechat je vyhnit. Neni  to nic proti vasemu webu, ale je to ciste z praktickeho hlediska. Daleko lepsi je mit ten zdroj informaci a zkusenosti na ifaune zachovanej, nez deset dalsich "ifaun". Nemoci zvirat a problemy s chovem jsou tady jako lidstvo samo a nic moc noveho nevznika. Rychlejsi je hledat nez se ptat a cekat na odpoved. 

Jak to mate s prostorem pro prilohy? Jakmile to sem zacnou lidi hrnout.

 

( edit, odeslani formulare se nepovede na prvni kliknuti ).

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 26.05.2023, 08:16:28 xxx.xxx.0.1

Pane Pokorný, oba, moc děkujeme za vaši aktivitu a snahu.

Kdyby bylo potřeba udělat sbírku, rádi přispějeme na chod a fungování.

Ano, bylo by dobré nastínit vizi do budoucna - zda má smysl investovat čas, know-how, fotky tady.

K vylepšení - prosím, bude-li možné - možnost editovat příspěvek. Třeba 15 minut po odeslání (i když náhodně přispěje někdo další). Někdy se nenahrají všechny fotky, otočí se, pořadí nedává smysl, odkaz nefunguje nebo je potřeba něco doplnit. Nahrávání fotek - prosím, bude-li možné, možnost nahrávat více fotek najednou. Ne postupně po jedné. Možnost označit fotky v PC a přetáhnout je sem najednou. Moc děkuji.

Bude-li možné, zobrazit miniatury právě nahraných fotek - vidíte, co jste přesně nahráli, co se bude odesílat jako příspěvek, možnost změnit pořadí nahraných více fotek. Děkujeme moc.

Sardullah
Sardullah (953 příspěvků) 26.05.2023, 08:21:50 xxx.xxx.221.216

Dobrý den,

jen se zeptám...nešlo by nějak udělat, aby si člověk mohl zvolit řazení příspěvků....prostě, abych mohola zvolit řazení od nejnovějšího, abych nemusela nejprve "jít" na konec diskuze.....

A pak ještě jedna maličkost, zda by nešlo zavést nějaké hodnocení příspěvků...palec nahoru...plusový bodíky....prostě nějakej like, když člověk nechce reagovat přímo slovně, ale rád by vyjádřil souhlas s příspěvkem nebo že se mu líbí foto a tak.

A pak ještě, kdyby šlo nějak inovovat a rozšířit sadu emotikonů.... 😈

Pokud by to šlo, tak by to bylo super...👍

 

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 26.05.2023, 08:27:30 xxx.xxx.0.1

Mam dejavu. Vsecko co chcete, konkretne palecky a smajlici do budoucna zaprasi forum. Jdete se mrknout na malochov.cz tam to vsechno mate. 

Kazdej admin ma rad bejvaly adminy z jinych for a kecalisty co maj spoustu dobrych rad.  Ale nemuzu si jednu odpustit. Nepoustejte se do velkych uprav. Zajistete zakladni funkcnost a vyckejte, jak se postavi ifauna k odlivu lidi. Je dobre mozny, ze nekdo si spoji obe poloviny mozku v celek a dojde mu to. Lidi se pak okamzite vrati zpatky. Maji tam roky textu, obecenstvo ( vid honziku, to je hlavni ) atd atd atd.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 08:36:29 xxx.xxx.239.63

Mastnacku, tady je to útulný přehledný, skoro jako ifauna. Na ifauně moderování taky bylo místy potřeba a pánové Pokorní působí velice sympaticky. Jestli něco dokáže nahradit iFaunu po jejím zániku, tak je to její předchůdce, přibudou tu lidi, přibudou penízky na opravy a bude tu krásně jako na iFauně. Navíce tohle je relativně dost známý web s historií, druhý po iFauně, takže budou snadno přibývat i nové tváře.

Přeju ať ten tvůj web vzkvétá, určitě to má něco do sebe ale to prostředí iFauňácký dělá hodně a to máme s pár úpravami tady. Až skončí původní ifauna, potřebujeme její náhradu jak vzhledově tak funkčně. 

assil
assil (1477 příspěvků) 26.05.2023, 08:39:46 xxx.xxx.121.3

Mně teda tady docela hodně chybí dvě věci, hlavně to, že po rozkliknutí diskuze to neskočí na poslední přečtený nebo první nepřečtený příspěvěk, nebo alespoň na stránku kde takový příspěvěk je, teď to skočí na první stránku a fakt nevím kolik stránek už jsem přečetla a odkud mám začít zase číst. A za druhé, že u čtených diskuzí to neukazuje, že jsou tam nové příspěvky, stačila by nějaká barevná značka u názvu diskuze nebo někde vedle, že od doby, co jsem to měla otevřené, tam někdo přispěl.

Sardullah
Sardullah (953 příspěvků) 26.05.2023, 08:51:36 xxx.xxx.221.216
assil:

Mně teda tady docela hodně chybí dvě věci, hlavně to, že po rozkliknutí diskuze to neskočí na poslední přečtený nebo první nepřečtený příspěvěk, nebo alespoň na stránku kde takový příspěvěk je, teď to skočí na první stránku a fakt nevím kolik stránek už jsem přečetla a odkud mám začít zase číst. A za druhé, že u čtených diskuzí to neukazuje, že jsou tam nové příspěvky, stačila by nějaká barevná značka u názvu diskuze nebo někde vedle, že od doby, co jsem to měla otevřené, tam někdo přispěl.


👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.