Aktuálně: 5 600 inzerátů168 341 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Reakce adminů na vaše žádosti

Zrzavci
Zrzavci (2766 příspěvků) 30.05.2023, 10:38:49 xxx.xxx.226.6
honzapm:

Pane Pokorný, oba, moc děkujeme za vaši aktivitu a snahu.

Kdyby bylo potřeba udělat sbírku, rádi přispějeme na chod a fungování.

Ano, bylo by dobré nastínit vizi do budoucna - zda má smysl investovat čas, know-how, fotky tady.

K vylepšení - prosím, bude-li možné - možnost editovat příspěvek. Třeba 15 minut po odeslání (i když náhodně přispěje někdo další). Někdy se nenahrají všechny fotky, otočí se, pořadí nedává smysl, odkaz nefunguje nebo je potřeba něco doplnit. Nahrávání fotek - prosím, bude-li možné, možnost nahrávat více fotek najednou. Ne postupně po jedné. Možnost označit fotky v PC a přetáhnout je sem najednou. Moc děkuji.

Bude-li možné, zobrazit miniatury právě nahraných fotek - vidíte, co jste přesně nahráli, co se bude odesílat jako příspěvek, možnost změnit pořadí nahraných více fotek. Děkujeme moc.


JO! A tohle mi celou dobu běží hlavou taky - že kdyby bylo zapotřebí nějakých financí, tak myslím, že odhaduju, že každý z nás přispěje.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 30.05.2023, 10:43:33 xxx.xxx.239.63

Zrzavci:

JO! A tohle mi celou dobu běží hlavou taky - že kdyby bylo zapotřebí nějakých financí, tak myslím, že odhaduju, že každý z nás přispěje.


zbynek: Sbírka určitě nebude nutná, nic takového po našich návštěvnících nikdy vyžadovat nebudeme. Prostor na rozšiřování a pojmutí velké kapacity příspěvků a fotografií máme, případně... 

Souhlas! Chápu že to není lehké přijmout, protože to pak vyvolává očekávání a je to zavazující. Ale taky myslím, že by spousta z nás něco ráda poslala... nezávazně jako poděkovaní a případné ulehčení úprav. Stačilo by naznačit kam. 😄

Lily
Lily (162 příspěvků) 30.05.2023, 14:56:27 xxx.xxx.44.5

Nešlo by prosím udělat zalomení řádku? Shift + Enter

Před uložením to vypadá vše ok, ale po uložení se to smrskne, což je nepříjemné.   

rad3ek
rad3ek (4 příspěvků) 31.05.2023, 07:34:01 xxx.xxx.87.29

Při vkládání fotky do inzezátu je na ifauně možnost přidat popisek k dané fotce.

To se hodí např. když popisujete jednotlivé mutace. Myslím že by to dost chovatelů ocenilo i zde.

rad3ek
rad3ek (4 příspěvků) 31.05.2023, 07:59:06 xxx.xxx.87.29

Vložení inzerátu se často povede až napodruhé a vložené fotky změní své pořadí.

Hláška v červeném pruhu: odeslání formuláře se nezdařlo

Arbora
Arbora (290 příspěvků) 31.05.2023, 08:12:55 xxx.xxx.0.1

Citovanie príspevkov Zatiaľ som teda citovala iba jeden, ale v ňom už bola citácia. Takže som vlastne citovala dva príspevky. Neviem, na koľko citácii je to obmedzené, ale asi by stačila iba tá jedna, aby sa zbytočne nenafukovali vlákna. Keby niekto citoval mňa, už by to boli tri citácie+príspevok...

megi-the-pes
megi-the-pes (2094 příspěvků) 31.05.2023, 11:27:22 xxx.xxx.210.64

Prosím ano ano citaci vkládat jen jednu. Odpověď tu být ani nemusí, protože tam pak uživatel, co přijde za tři dny, už neví, co říkal. Vlastně ještě nevím, co dělám, musím to jít vyzkoušet. :-) V citaci jsou i odpovědi, dlouhé to je... a černý font tam není černý, nečte se to dobře, ale to jen kdybyste se nudili, není to úplně důležité. :-)

Ta jedna citace ano.

Buggyra
Buggyra (2957 příspěvků) 31.05.2023, 11:37:04 xxx.xxx.198.226

Arbora:

Citovanie príspevkov Zatiaľ som teda citovala iba jeden,***


Citaci příspěvku máte možnost editovat - pod citací se vám objeví "Upravit citovaný text" a po kliknutí se vám citace otevře k úpravě. To se mi líbí, protože třeba u citace předlouhého příspěvku budu moci nechat jen jednu větu, taktéž lze umazat předchozí citace. Viz moje citace výše.

aruska (neregistrovaný) 31.05.2023, 18:02:06 xxx.xxx.0.243
sutrik:

Zatím nemám tip na zlepšení, rozhlížím se. Chci Vám ale poděkovat za Váš web i za ochotu ho zlepšovat.


aaa

Buggyra
Buggyra (2957 příspěvků) 01.06.2023, 08:42:22 xxx.xxx.198.226

megi-the-pes:

No a to mi Buggyra připomněla, že mi přijde divné editovat příspěvek, který není poslední ve vlákně. Někdo to cituje a já jdu a upravím a on nic neví. 

TO ASI NEVADÍ, ŽE NIC NEVÍ, KDYŽ SE PŮVODNÍ PŘÍSPĚVEK NEZMĚNÍ


Tož ale vy neupravujete jeho příspěvek, tedy ten zdroj. Váš příspěvek zůstal po mojí editaci nezměněn. Upravujete pouze tu citaci.

Kilian
Kilian (899 příspěvků) 01.06.2023, 23:20:26 xxx.xxx.0.1
....velké díky..se vším, s čím jsem měla problémy se vyřešilo a pro mě nejvíce, konečně velikost přijodná pro mobil, už nemusím zvětšovat příspěvky na svém mobilu...opravdu velký dík....
Vahine
Vahine (413 příspěvků) 02.06.2023, 09:56:50 xxx.xxx.16.37
Já se přidávám, taky mi chybí vkládání fotky do zpráv. Stačí jen jedna, pro ilustraci psaného. Už jsem to psala v jiné diskuzi pro adminy a nějak to zaniklo asi. Děkuji předem ;-)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.