Aktuálně: 5 145 inzerátů172 502 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Reakce adminů na vaše žádosti

zbynek
zbynek (916 příspěvků) autor webu
26.05.2023, 12:33:40 xxx.xxx.40.76
honzapm:

Pane Pokorný, oba, moc děkujeme za vaši aktivitu a snahu.

Kdyby bylo potřeba udělat sbírku, rádi přispějeme na chod a fungování.

Ano, bylo by dobré nastínit vizi do budoucna - zda má smysl investovat čas, know-how, fotky tady.

K vylepšení - prosím, bude-li možné - možnost editovat příspěvek. Třeba 15 minut po odeslání (i když náhodně přispěje někdo další). Někdy se nenahrají všechny fotky, otočí se, pořadí nedává smysl, odkaz nefunguje nebo je potřeba něco doplnit. Nahrávání fotek - prosím, bude-li možné, možnost nahrávat více fotek najednou. Ne postupně po jedné. Možnost označit fotky v PC a přetáhnout je sem najednou. Moc děkuji.

Bude-li možné, zobrazit miniatury právě nahraných fotek - vidíte, co jste přesně nahráli, co se bude odesílat jako příspěvek, možnost změnit pořadí nahraných více fotek. Děkujeme moc.


Sbírka určitě nebude nutná, nic takového po našich návštěvnících nikdy vyžadovat nebudeme. Prostor na rozšiřování a pojmutí velké kapacity příspěvků a fotografií máme, případně není problém jej navýšit. Na všech připomínkách, kterých se sešlo velké množství postupně pracujeme.

assil
assil (1449 příspěvků) 26.05.2023, 13:33:01 xxx.xxx.121.3
Fikovnice:

Dobrý den admine,

Kéž by to tu mělo nějakou obr kapacitu a šlo by ty diskuze přesunout z IF sem.

Ale to jsem asi úplně bláhová, že jo?


No řekla bych, že ta diskuze je majetkem ifauny, takže by to byla krádež.

assil
assil (1449 příspěvků) 26.05.2023, 13:37:45 xxx.xxx.121.3

Tak ještě - předpokládám, že úpravy, hlavně tak skok diskuze na poslední přečtený příspěvek, bude trvat déle, tak moc by pomohlo alespoň třeba dočasně dát číslování stránek, co jsou pod diskuzí, i nahoru nad diskuzi. Protože nejsou v přehledu diskuzí vidět všechna čísla stránek, tak se musí skočit třeba o nějaké stránky vedle, rolovat dolů a pak teprve kliknout na požadovanou stránku a to rolování dolů je teda otravný. A tak nějak laicky předpokládám, že toto by nemuselo být tak složité zařídit.

Ale je to jen takový detail.

assil
assil (1449 příspěvků) 26.05.2023, 13:39:35 xxx.xxx.121.3

A teď koukám, že řádkování mě funguje.

Ale příspěvek jsem musela přidávat nadvakrát, i když je bez citace, takže ta chyba asi nesouvisí s citací, ale je nějak random.

Buggyra
Buggyra (3160 příspěvků) 26.05.2023, 14:16:26 xxx.xxx.198.226

Také funguje přesun na poslední příspěvek v diskusi kliknutím na časový údaj posledního příspěvku, když máte zobrazený seznam aktuálních diskusí.

Na obr. výše je časový údaj "dnes v 13:36".

assil
assil (1449 příspěvků) 26.05.2023, 14:24:01 xxx.xxx.121.3

No ale o to jde, já nechci na poslední příspěvek, chci na poslední příspěvek, který jsem četla a třeba u toho vašeho náhledu když chci na stránku třeba 9, tak musím kliknout buď na 4 nebo 12 a pak si dole pod diskuzí překliknout na 9, což znamená rolovat.

Jo, na pc to asi jde klávesou end, ale já mám noťas bez týhle klávesy a asi nebudu jedinej člověk.

assil
assil (1449 příspěvků) 26.05.2023, 14:24:52 xxx.xxx.121.3
assil:

No ale o to jde, já nechci na poslední příspěvek, chci na poslední příspěvek, který jsem četla a třeba u toho vašeho náhledu když chci na stránku třeba 9, tak musím kliknout buď na 4 nebo 12 a pak si dole pod diskuzí překliknout na 9, což znamená rolovat.

Jo, na pc to asi jde klávesou end, ale já mám noťas bez týhle klávesy a asi nebudu jedinej člověk.


Byla to citace na raven-kix, ale ty citace někdy nefungujou.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 14:30:19 xxx.xxx.239.63
raven_kix:

Pro rychlý skok na konec diskuze můžete prozatím využít přímo stránkování v náhledu tématu.

  • \'\'');\' onmouseout=\'UnTip();\'>

Tohle mi zatím vyhovuje, ale to automatické hození na první nepřečtený příspěvek bude asi technicky/časově náročnější počin že? No snad to nějak půjde.👍

 

Pro Assil

Nastavte si dole zobrazení 100 příspěvků budou z těch 12 pak jen tři stránky.👍👍

Ifauna měla automaticky 250 příspěvků na stránku.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 14:46:58 xxx.xxx.239.63

Jo, ještě mě napadá, ti smajlíci jsou pro mě docela důležití :) chybí mi tam takový ten smějící se s přivřenýma očima:D Radši to dávám do fotky, ten nalevo:)

Obrázek
Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 15:27:35 xxx.xxx.239.63
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 26.05.2023, 15:25:02

Já si to vždycky tak nějak intuitivně pamatuji, že to byla třetí stránka, zhruba v půlce(oné stovky), nebo tak a tak daleko od mého posledního příspěvku a celkem mi to jde, ale chápu. A jak bude těch vláken přibývat, už to bude horší.

raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
26.05.2023, 15:51:05 xxx.xxx.156.19
Fikovnice:

Admine, znovu jsem to teď zkoušela. Chtěla jsem někoho ocitovat...a Odeslání se nezdařilo. Při druhém odeslání pak zmizí i citace...


Tak nyní by snad mohlo být po problému jak u citace, tak u klasického příspěvku.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 16:10:14 xxx.xxx.239.63
raven_kix:
Fikovnice:

Admine, znovu jsem to teď zkoušela. Chtěla jsem někoho ocitovat...a Odeslání se nezdařilo. Při druhém odeslání pak zmizí i citace...

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 27.05.2023, 07:59:36 xxx.xxx.239.63
raven_kix:

Přidal jsem lajkování příspěvků. Můžeme to případně ještě doplnit o nějaké palce dolů nebo srdíčka, řekněte si.


Na ifauně bylo hodně lidí, kterým palce dolů chyběly, ale spíše převažovali ti, kteří by je rozhodně nechtěli. Možná by mohl být nějaký kompromis s ohodnocením kladným a pak nějaký znak jakoby neutrální pro ty, co chtějí vyjádřit spíše nesouhlas. Ale myslím že bude nejlepší to nechat takhle jak jsme zvyklí, pouze s palcem nahoru.👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.