Aktuálně: 5 207 inzerátů171 650 diskuzních příspěvků17 703 uživatelů

Reakce adminů na vaše žádosti

Odberryho
Odberryho (172 příspěvků) 27.05.2023, 14:48:30 xxx.xxx.18.91
Jsem přihlášená i na Facebooku, ale ač mi tady zatím chybí mobilní verze, tak už teď mi to vyhovuje víc než FB. Doufám, že se sem dostane co nejvíce lidí. Už se těším, jak se tu postupně vytvoří ze zdejších uživatelů a nás nově příchozích jedna ještě větší komunita.
Mastnacekk (neregistrovaný) 27.05.2023, 14:53:22 xxx.xxx.60.16
A ja doufam v zachovani ifauny. Komunita je pekna vec, ale na faune jsou rady za 20 let i od lidi co uz nejsou mezi nama. To se ztratit nesmi. Ze si nekdo dela z diskuzniho fora mejlovou schranku a uloziste fotek fo mel k obedu a jak venci pejska je pekny, ale uz min pekny na datovej prostor a pro nekoho kdo hleda hlavne rady uplne na nic.
Skeeve
Skeeve (115 příspěvků) 28.05.2023, 06:12:51 xxx.xxx.0.1
Já nevím, jestli už to tady nebylo zmíněno, ale možnost dát like vlastnímu příspěvku je poněkud.. zbabělá.. A taky bych ocenil - určitě nejen já - zjistit, kdo like dal, v mobilní verzi se to nezobrazuje
Daja
Daja (397 příspěvků) 28.05.2023, 06:16:08 xxx.xxx.227.166
impact:

Hele zobrazují se vám smajlíky klepnuté mobilu? 

Jakože ne místní smajlíky, ale z klábosnice na mobilu.


Dobrý den,

píšu s tabletu a smajlíky moje se nezobrazují, když je použijí, nenačte se text, někdy zmizne a nebo musím smajle vymazat.

Dája

Anonymní (neregistrovaný) 28.05.2023, 17:23:19 xxx.xxx.39.157
zbynek:

Dobrý den, jsem správce tohoto webu. Poslední dny registrujeme váš zvýšený zájem. Pište sem všechny vaše připomínky, co vám nefunguje, co zlepšit, co zde chybí.  Budeme se společně snažit vytvořit pro vás zajímavé prostředí.


Myslím, že by se hodilo přejmenovat a sloučit sekci "papoušci" na "okrasné ptactvo" a místo "ostatní ptactvo" vložit sekci "včely". 👍

ka-ka
ka-ka (14 příspěvků) 28.05.2023, 17:45:54 xxx.xxx.248.217

zdravím,

1/

dejte prosím možnost řazení příspěvků pro uživatele... , tj. od posledního k prvnímu nebo obráceně..

2/

zpětná vazba na příspěvek v diskuzi do emailu.., tj. vím, že někdo reaguje v tématu, kde jsem se vyjádřil..

ať se daří a věřím, že zvládnete nárůst aktivity na tomto webu

ka-ka

 

 

 

 

Buggyra
Buggyra (3094 příspěvků) 29.05.2023, 08:53:43 xxx.xxx.198.226
Skeeve: Já nevím, jestli už to tady nebylo zmíněno, ale možnost dát like vlastnímu příspěvku je poněkud.. zbabělá.. A taky bych ocenil - určitě nejen já - zjistit, kdo like dal, v mobilní verzi se to nezobrazuje

Já na PC už vidím, kdo ten lajk dal. Čímž je myslím vyřešená i záležitost lajkování "sám sobě" (ne, že by to nešlo, ale každý by to viděl). Tak vyděržajte, na mobilní verzi se to jistě co nevidět také objeví.

J5
J5 (248 příspěvků) 30.05.2023, 09:48:48 xxx.xxx.0.1

Uvítal bych možnost editovat, případně zrušit již odeslaný (bezprostředně) text včetně fotografií. Mnohdy bývám rychlejší než opravdu chci. Pokud taková možnost již funguje poraďte prosím jak na to. Děkuji Jiří5

 

 

 

 

keriton
keriton (458 příspěvků) 30.05.2023, 10:34:21 xxx.xxx.80.131

Mně to tu přijde super a jsem nadšená, že nás admini ještě neodpálkovali s těmi všemi našimi nápady :D

A mám ještě jeden nápad na zlepšení - barevně rozlišit jednotlivé sekce, aby člověk na první pohled viděl, že toto téma se diskutuje v sekci rybiček, toto téma se týká koní, a tohle bude o psech. Teď mi to přijde takové náročné rozeznat :)

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.