Aktuálně: 5 591 inzerátů168 265 diskuzních příspěvků17 657 uživatelů

Reakce adminů na vaše žádosti

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 09:04:46 xxx.xxx.239.63

Když napíšu příspěvek a dám až po napsání před jeho odesláním že chci někoho citovat, tak mi text nenávratně zmizí. Chápu že by se mělo prvně kliknout na "citovat" a až pak začít psát, ale myslím že je to taková zbytečná past. Lidi často píšou hodinové elaboráty a nijak text nezálohují, zejména důchodci a pak je nesmírná škoda když jedním blbým kliknutím o to přijdou.

Naali
Naali (73 příspěvků) 26.05.2023, 09:12:39 xxx.xxx.141.182

Dobrý den. Mně by se líbilo, kdyby bylo v seznamu diskuzí, u diskuzí které už jsem navštívila vidět, že je tam nový příspěvek.

raven_kix
raven_kix (463 příspěvků) autor webu
26.05.2023, 09:19:07 xxx.xxx.156.19

Všechno tady čtu, naší prioritou nyní bude doplnění verze pro mobilní telefony a hned další bude oprava nahrávání obrázků.

Pak se postupně pustíme do dalších úprava a doplnění funkcí (lajky, řazení, upozornění na nové příspěvky atd).

raven_kix
raven_kix (463 příspěvků) autor webu
26.05.2023, 09:25:00 xxx.xxx.156.19

Tak první vlaštovky, testujte prosím přidávání příspěvků, už by mělo jít hned napoprvé a už by mělo být snad opraveno i nahrávání profilových foftografií.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 09:34:26 xxx.xxx.239.63

Obecně bych určitě uvítal změnu celkového vzhledu. Možná když splynou ty tmavé rámečky kolem příspěvků s bílým pozadím textu (stanou se bílými) a mezi jednotlivými příspěvky bude menší mezera tak to bude "ono". Celkově by asi nevadilo lehoučce se vizuálně přiblížit vzhledu diskuze ifauny, pro nově příchozí by po jejím zrušení bylo snazší si zvyknout...

(Tam je vlastně linie příspěvků i výpis vláken jeden samostatný sloupec v "prostoru" tady je to postaru spousta dlaždic a hůř se v tom orientuje, pro nás na ifaunu zvyklé.)

impact
impact (371 příspěvků) 26.05.2023, 09:38:14 xxx.xxx.48.159

 

MASTNACEKK

Vaše permanentní snaha nahnat všechny na Váš malochov už začíná být opravdu trochu trapná. Buďte tak hodný a nechejte lidi jít tam, kam chtějí. 

assil
assil (1354 příspěvků) 26.05.2023, 09:38:16 xxx.xxx.121.3

Tak mně blbne přidávání příspěvků s citací, když dám citovat, napíšu příspěvěk a dám Přidat, objeví se mi tohle 

Odesílání formuláře se nezdařilo. Zkuste to prosím znovu.

Naštěstí příspěvek tam zůstane a musím dát znova Přidat a pak se teda přidá.

Když napíšu příspěvek bez citace, tak je to OK hned napoprvé.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 09:40:54 xxx.xxx.239.63
impact:

 

MASTNACEKK

Vaše permanentní snaha nahnat všechny na Váš malochov už začíná být opravdu trochu trapná. Buďte tak hodný a nechejte lidi jít tam, kam chtějí. 


Je to pro něj obrovská příležitost, vlastně jediný konkurent pro něj je ChovZvirat. Takže já to chápu, ale objektivně myslím že nemá šanci.

Ale ať se držím účelu tohoto tématu, časem by se hodilo, kdyby šly fotky rozkliknout přímo při prohlížení vlákna, mně to tady nějak nejde...

mastnacekk (neregistrovaný) 26.05.2023, 11:38:07 xxx.xxx.0.1

Otravna jste vy. Uplne stejne bych mohl ja zacit sit do lidi co tlacej chovzvirat. Delam to? Zamyslete se nad sebou. Jestli na to mate kapacitu. 

Ale na jednu stranu me na tomhle tesi, ze dostanou za usi konecne i vsichni ostatni chovatele z ifauny, protoze jak tenkrat se nikdo nepostavil na stranu ovcaku a kozaru to bylo celkem slusne receno nekolegialni. A pak tady byli taci, co nosili dva svetry. No skoda slov. Svoje jsem k tomu rek, hlavni obsah a ten padne s ifaunou. Plkat o tom muzete kde chcete, nic se na tom nezmeni. 

PumaCZ
PumaCZ (78 příspěvků) 26.05.2023, 11:55:18 xxx.xxx.0.1

Poslusne hlasim, ze pri pridavani prispevku je problem s odradkovanim :) 

Profilove fotky uz funguji, ale chtela jsem se zeptat, zda by bylo mozne trochu pozmenit zobrazovanou velikost profilove fotky u prispevku na necco vice obdelnikoveho? U vetsiny profilovek uzivatelu tento format proste vypada dosst zvlastne.  Toto je pro preddstavu a srovnani moje originalni profilovka z iFauny:  PumaCZ A omlouvam se za srovnavani s iFaunou, ale preci jen jste tam nekteri byli fakt dlouho..  Edit: zde je krasne videt to spatne odradkovani. Veta "Toto je pro predstavu.." byla puvodne odradkovana, ale po vlozeni prispevku odradkovani zmizelo a stal se z toho jeden odstavec. A nejen tam - obrazek a dalsi text byly tez odradkovany. 

Fikovnice
Fikovnice (3691 příspěvků) 26.05.2023, 12:06:11 xxx.xxx.62.5

Dobrý den admine.

Nejdříve velké poděkování za přijetí nás azylantů z IF! A pak se velmi velmi přidávám k assil - kvůli přehlednosti diskuze. Také nevím, co jsem četla naposledy, kam se vrátit, atd. Ideální by bylo, kdyby to tehdy mohlo skočit na poslední mnou přečtený příspěvek. Za vše moc děkujeme!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.