Aktuálně: 5 046 inzerátů173 383 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

Reakce adminů na vaše žádosti

Mastnacekk (neregistrovaný) 27.05.2023, 08:17:23 xxx.xxx.60.16
Zrusil bych to, nekdo lajkuje vsechno a db poroste a zpomali chod fora
hmn
hmn (1012 příspěvků) 27.05.2023, 08:28:39 xxx.xxx.49.135
raven_kix:

Přidal jsem lajkování příspěvků. Můžeme to případně ještě doplnit o nějaké palce dolů nebo srdíčka, řekněte si.


ještě jednou díky

a za mě - mi by se líbila i ta srdíčka, kvůli rozlišení "souhlasím s obsahem/sdílím názor" (tedy vyjádření k věcné stránce příspěvku) a prostě "líbí se mi"  (vyjádření emoční)

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 27.05.2023, 08:32:33 xxx.xxx.239.63

hmn

ještě jednou díky

a za mě - mi by se líbila i ta srdíčka, kvůli rozlišení "souhlasím s obsahem/sdílím názor" (tedy vyjádření k věcné stránce příspěvku) a prostě "líbí se mi"  (vyjádření emoční)


Já osobně bych s čímkoliv podobným novým určitě počkal až se tu všichni usadí. Jakékoliv odchylky od toho na co jsme zvyklí můžou nově příchozí takhle ze začátku zbytečně odradit... 

Mastnacekk (neregistrovaný) 27.05.2023, 08:48:19 xxx.xxx.60.16
Nevyzadany rady ma kazdej nejradsi. Nesperkujte lidem vsecko co si navymejslej. Na malochovu jsem to vyladil tak, ze to skoro umelo uvarit obed a ustlat postel. Ale on si to kazdej musi proslapnout sam. Akorat se pak blbe tyhle ficury rusi. Lidi jsou detinsky, pottebujou palecky, srdicka, razeni, fotecky
Phorum
Phorum (76 příspěvků) 27.05.2023, 09:03:21 xxx.xxx.239.63

Ještě mě napadá, kdyby šlo poslat zprávu hned kliknutím u profilu, třeba vedle palce.

Mastnacekk, pište své pobídky jinam, kdo se v tom tady pak má vyznat:) Prosím. 

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 27.05.2023, 09:39:27 xxx.xxx.0.1

Prosím - v náhledu Inzerátů zobrazit nick inzerujícího.

V rozkliknutém inzerátu zobrazit datum a čas přidání, prosím.

Člověk rozklikne a neví, jestli je v inzerátu dnešním nebo starém.

Moc děkuji.

Mastnacekk (neregistrovaný) 27.05.2023, 10:00:32 xxx.xxx.60.16
A ja prosim adminy, chlapi, nechte to chvili jen v zakladni funkcnosti. Fakt. Lidi se naucej, zvyknou a vy z toho nezesedivite.
raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
27.05.2023, 10:20:16 xxx.xxx.230.164

Dobrý den, v detailu inzerátu je datum vidět dokonce na dvou místech. Jen jsem nyní přepsal popisek Datum na Vloženo.

Nick ve výpisu by určitě šel doplnit, ale je to důležité? Určitě to zase mírně znepřehlední, když přidám další informaci.

Celkově vzhled postupně upravíme, už má pár let za sebou. Pracujeme na tom.

Obrázek
PumaCZ
PumaCZ (78 příspěvků) 27.05.2023, 10:27:57 xxx.xxx.0.1

Ja bych jeste poprosila, zda by sel like zpetne i odebrat, kdyz se treba ukliknu :)  A srdicko jako reakce by bylo take fajn. Palec dolu bych osobnee asi nedavala. 

Jste uzasni, mockrat dekujeme za Vas cas a praci, moc sii toho vazime! :)) 

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 27.05.2023, 10:46:24 xxx.xxx.239.63
Odpověď na příspěvek uživatele raven_kix z 27.05.2023, 10:20:16

Já to v těch inzercích vidím po rozkliknutí jako v přiloženém screenshotu:

A když je to náhled inzerátu z domovské stránky tak tam všechno je, když tam jsem ale přímo přes inzeráty tak už ne. Možná že je to jen mým prohlížečem.

Obrázek
honzapm
honzapm (269 příspěvků) 27.05.2023, 10:53:11 xxx.xxx.0.1
raven_kix:

Dobrý den, v detailu inzerátu je datum vidět dokonce na dvou místech. Jen jsem nyní přepsal popisek Datum na Vloženo.

Nick ve výpisu by určitě šel doplnit, ale je to důležité? Určitě to zase mírně znepřehlední, když přidám další informaci.

Celkově vzhled postupně upravíme, už má pár let za sebou. Pracujeme na tom.

  • ');" onmouseout="UnTip();">

Děkuji, chyba byla u mě - v AdBlocku.

(byl vidět jen text inzerátu a políčko odpovědět - nic víc, druhá fotka).

V Přehledu inzerátů by bylo užitečné jméno (nebo nick) - první fotka)

Nevím, jestli je tu funkce Zobrazit ostatní inzeráty stejného autora,

případně Zobrazit inzerenta v diskusi (profil, založ. témata, příspěvky).

Za měsíc skončí Inzerce 20 z 23 sekcí iFauny, asi by bylo

dobré do té doby být skutečně plnohodnotnou náhradou.

Je to samozřejmě vaše věc, nic není hned a nečekáme,

že budete skákat podle nás.

Děkuji.

Obrázek Obrázek
PumaCZ
PumaCZ (78 příspěvků) 27.05.2023, 11:24:21 xxx.xxx.0.1

Take hlasim, ze se mi u inzeeratu nezobrazuje datum vlozeni. 

 

edit:  jeste mam maly navrh ohledne navrzenych zmen. Bylo by mozne pridat napriklad do vaseho uvodniho prispevku seznam navrhu, at je vse pohromade a at se tu lide s navrhy napriklad zbytecne neopakuji? Myslim, ze to tak bude pak prehlednejsi :) Popripade ke kazdemu navrhu dopsat, zda se na nem pracuje/je implementovany/ceka ve fronte? :)

Obrázek Obrázek
honzapm
honzapm (269 příspěvků) 27.05.2023, 11:33:23 xxx.xxx.0.1
PumaCZ:

Take hlasim, ze se mi u inzeeratu nezobrazuje datum vlozeni. 

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();">
  • ');" onmouseout="UnTip();">

Protože máte AdBlock aktivní. Po vypnutí tam najede celý přehledný panel - kdy, kdo, co a kontakt. Už jsem tu jednou nabídl nějaký finanční příspěvek, reakci nevím. Pokud by šlo zapnout si individuálně AdBlock a zaplatit roční členství - jsem pro. Pokud to s AdBlockem nepůjde, nevím, zda sem budu chodit. Uvidíme. Chce to čas a klid. Je toho dost najednou na všechny. 

raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
27.05.2023, 12:02:52 xxx.xxx.230.164
Odpověď na příspěvek uživatele PumaCZ z 27.05.2023, 11:35:01

Zjistím, proč to mizí s adblockem, určitě to nebyl záměr. Obsah inzerátu by měl být vidět vždy. Asi vím čím to je, jen něco přejmenuju a mělo by to fungovat.

Fikovnice
Fikovnice (4212 příspěvků) 27.05.2023, 12:41:16 xxx.xxx.61.224
raven_kix:
Fikovnice:

Admine, znovu jsem to teď zkoušela. Chtěla jsem někoho ocitovat...a Odeslání se nezdařilo. Při druhém odeslání pak zmizí i citace...

Fikovnice
Fikovnice (4212 příspěvků) 27.05.2023, 14:04:07 xxx.xxx.61.224
raven_kix:

Zkuste kdo má adblock, už by měl být vidět kompletní detail inzerátu.


Dobrý den!

Jednak Vám chci ještě jednou poděkovat za vřelé přijetí a Vaše snahy vše vylepšovat.

Teď nějaké minimouchy: Stále ještě trochu blbne vkládání citací - občas OK, občas se nevloží vůbec, někdy jen bez textu, t.j., jako že cituji někoho, kdo psal v tom a tom čase...

Pak jsem se chtěla zeptat - nešlo mi nějak pořádně vložit profilovou fotku, nejde mi roztáhnout obrázek dolů.

Dále - bylo by fajn, kdyby to vždy skočilo v diskuzi na poslední mnou přečtený příspěvek - to už psali jiní.

A pak ještě se chci zeptat - ptž mě web stále odhlašoval, zůstala jsem na NTB trvale zde přihlášená. Musím, když kliknu na jiné okno a pak sem, stránku znovu načítat nebo se automaticky načtou všechny nové příspěvky?

Závěrem, ještě budu mít určitě nějaké dotazy, ale ani ty výše nijak nespěchají, myslím, že jsme vám všichni neskutečně vděční, že zde můžeme být. Byli jsme velká a soudržná komunita na IF. Takže ještě jednou posílám velké poděkování!👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.