Aktuálně: 4 979 inzerátů173 938 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

PPéčkování pro palicolámání

bambule
bambule (415 příspěvků) 31.05.2023, 08:09:37 xxx.xxx.234.116
Phikovnice, Paralen před půlnocí povzbudí pocení. Přispěchala přítelkyně paní, přinesla podomácku připravené přírodní produkty. Pan přivezl pokašlávajicí paní profesionální produkty. Péče překotná, pocit polepší.
Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 31.05.2023, 09:18:07 xxx.xxx.226.6
bambule: Add. Zrzavci: Poskytla paní pánovi první pomoc? Jinak smrtelné vážně, můj strýc se před 14dny pořezal karbinou, zaškrtil si to, obazal, zavolal záchranku, zabalil věci do nemocnice a ještě tetě nechal vzkaz, že ji z nemocnice zavolá. Ta byla totiž v práci a jak napotvoru nechala mobil doma.

Pán paní prvopočátkem prt pravil protože pako převeliký. Posléze přestal popocházet, pak paní přestože prt povoznice, přepravila pána, pohotovost ponavštěvovali. Paní pánovi posluhuje, pán polehává /jeho jediný štěstí!!!/ psi pečují, paní pracuje. 

(mimo soutěž - uděalo se mi mdlo při popisu toho, co se stalo strýci, můj muž funguje stejným způsobem¨)

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 31.05.2023, 09:20:43 xxx.xxx.226.6
Doron: Panebože :! Pán prost poranění ?

Pán "pouze" pobit, pomlácem, podkolení "prohnuto" poranění pořádného prost (nic neurváno, nezlomeno, kost žádná netrčela, nechápu, jak to tělo dokázalo při tom pádu do dvou metrů v úzkým prostoru v doprovodu karisítí😲, mohly ho potrhat,)

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 31.05.2023, 12:31:00 xxx.xxx.20.198
bambule: Phikovnice, Paralen před půlnocí povzbudí pocení. Přispěchala přítelkyně paní, přinesla podomácku připravené přírodní produkty. Pan přivezl pokašlávajicí paní profesionální produkty. Péče překotná, pocit polepší.

Podobně paní Prťavcové posílám přání plného pouzdravování!

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 31.05.2023, 12:35:53 xxx.xxx.226.6

Fikovnice:

 

Podobně paní Prťavcové posílám přání plného pouzdravování!


Poděkování

Pfff - pán pozlobuje! prý pracovat pozítří pozdě. Pána přizabiju pak pozatčena pravděpodobně😠​

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 31.05.2023, 13:10:42 xxx.xxx.226.6

Fikovnice: palice polorozbitá...


Pche polorozbitá!! Palice pitomá!! Pitomá. Prej posedávat pouze počítá. Plky, plky panáček! Poznám převellice pánovy pitomosti. 

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 31.05.2023, 13:11:10 xxx.xxx.20.198
bambule: Add. Zrzavci: Poskytla paní pánovi první pomoc? Jinak smrtelné vážně, můj strýc se před 14dny pořezal karbinou, zaškrtil si to, obazal, zavolal záchranku, zabalil věci do nemocnice a ještě tetě nechal vzkaz, že ji z nemocnice zavolá. Ta byla totiž v práci a jak napotvoru nechala mobil doma.

Heleďte je to i pro Zrzavce: Znala jsem pána, který si na cirkule uřízl jeden nebo dva prsty. Pádili do špitálu, tam udělali, co tenkrát mohli (je to už pradávno, nějaká replantace se nedělala). Tak jej pustili...no, a on se jal pokračovat řezat na té cirkulárce dál...a co myslíte? Uřízl si další prst!!!😲

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 31.05.2023, 13:20:58 xxx.xxx.226.6
Fikovnice:
bambule: Add. Zrzavci: Poskytla paní pánovi první pomoc? Jinak smrtelné vážně, můj strýc se před 14dny pořezal karbinou, zaškrtil si to, obazal, zavolal záchranku, zabalil věci do nemocnice a ještě tetě nechal vzkaz, že ji z nemocnice zavolá. Ta byla totiž v práci a jak napotvoru nechala mobil doma.
Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 31.05.2023, 13:26:55 xxx.xxx.20.198
Zrzavci:
Fikovnice:
bambule: Add. Zrzavci: Poskytla paní pánovi první pomoc? Jinak smrtelné vážně, můj strýc se před 14dny pořezal karbinou, zaškrtil si to, obazal, zavolal záchranku, zabalil věci do nemocnice a ještě tetě nechal vzkaz, že ji z nemocnice zavolá. Ta byla totiž v práci a jak napotvoru nechala mobil doma.
Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 01.06.2023, 13:43:54 xxx.xxx.20.198

Pambule, pokládám poptávání: pociťujete polepšení problému? Paralen phunguje, případně podobné prášky plus patáky?

Poprosím: poctivě promarodění proležet, prohibovat případné pohoršení. Phíkovnice psala pro pHAUNU: příbuzná poctivé poležení prohibovala, potom přišlo pohoršení problémů, pitomý patogen přemístil působiště pro plíce = pneumonie.

Podpažní přístrojek poukazuje problém?? Patogen Pambule přítomen paranasálně?

Palce přidržuji pořád pro plné pouzdravování!👍

bambule
bambule (415 příspěvků) 01.06.2023, 13:52:11 xxx.xxx.74.178
Posílám pěkné poděkování. Pocit polepší. Palice přestala pobolivat. Pokašlávání polevuje. Poránu prohlášena pracovní pauza, pouze polehávám, poflakuju. (Pouze pambule pokoupaná, pocesana, pofénovana). Pořád palce podržuju pfildovi.( Nikde jsem neviděla jestli jste psala jak se mu i Vám daří).
Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 03.06.2023, 15:49:40 xxx.xxx.61.119
bambule: Posílám pěkné poděkování. Pocit polepší. Palice přestala pobolivat. Pokašlávání polevuje. Poránu prohlášena pracovní pauza, pouze polehávám, poflakuju. (Pouze pambule pokoupaná, pocesana, pofénovana). Pořád palce podržuju pfildovi.( Nikde jsem neviděla jestli jste psala jak se mu i Vám daří).

Poděkování převeliké!

S Fidem zatím zůstává situace stejná. Ale urgentně sháním někoho na př. týden. Nejde ani tak o veterinu, to pojedu asi na tu nejbližší. Ale musí jet někdo se mnou. Jednak se mi rozbila přepravka, ale hlavně: Fido má neskutečnou kinetózu. Ujedu deset metrů a zvrací! Tak potřebuji, aby jej někdo držel, asi na klíně. No a bude to taková psychická podpora i pro mě.

Jeho stav se nějak výrazně nehorší...ale pije tedy pořád ty hektolitry vody. A tím pádem strašně močí. Chuť k jídlu má, dokonce velkou...ale hubne.😢Vše ukazuje na ten diabetes, no...

bambule
bambule (415 příspěvků) 04.06.2023, 09:06:14 xxx.xxx.74.178
Budu na Vás myslet, jakákoli diagnóza je dle mého názoru pořád lepší než tápání a přemítání nad tím co by, kdyby.... Aspoň já to tak mám, moje fantazie je šílená, začnu přemýšlet nad katastrofickými scénáři, je mi z toho až fyzicky zle a nakonec se ukáže, že problém není tak obrovský a dá se zvládnout. Takže budu držet pěsti a urputně na Vás a Fildu myslet.
Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 04.06.2023, 12:16:54 xxx.xxx.61.252
bambule: Budu na Vás myslet, jakákoli diagnóza je dle mého názoru pořád lepší než tápání a přemítání nad tím co by, kdyby.... Aspoň já to tak mám, moje fantazie je šílená, začnu přemýšlet nad katastrofickými scénáři, je mi z toho až fyzicky zle a nakonec se ukáže, že problém není tak obrovský a dá se zvládnout. Takže budu držet pěsti a urputně na Vás a Fildu myslet.

Jen Vás poopravím. Můj kocour je Fido.

A jinak MOC děkuji!🌹 Palce přidržovat potřebujeme...

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 05.06.2023, 10:03:47 xxx.xxx.226.6

Pátek příšernej, pádila povozem, pozapomněla pána , potřeba pozajet pozpět pro pána😄, přijela a pejsková Pubi placatá☹️, poděsila, převezla pejskovovou pro pohotovostní prohlídku, pejsková 41°C, - zánět mléčné žlázy navíc na nádoru -propíchli, pigáro 3x , pejsková pak polepšila,přesto panika převeliká.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 05.06.2023, 11:32:12 xxx.xxx.119.6

Pejskové, potvůrky přechlupaté. Pocity potrápení páníkům připravují. Pronjin pejsek přečkal plicní peripetie, požíral pilule, pilule pomohly, pak poměrně paráda. Přesto počal pár půldnů pokašlávat. Ponejprv párkrát přes půlnoc, pak půlden, pak pokašlává pořád. Pan profesionál pravděpodobně protáhne průduchy "periskopem", pokouká, případně poodebere pavzorky. Pronja pátrá pročítáním. Pomalu propadá panice. Pejsek přes pár půlměsíců povenčení pramalé, probíhá přeměna v přetlakovaný papiňák, psodlakodlaka - pitomeček pitomej, pramalej. Pořád povídám "počkej, pomalu"...

Podržuju palce paničkám, pejskům, pidipumám. Ať je brzy líp.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 05.06.2023, 11:34:54 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 05.06.2023, 11:32:12

Prčic!

Proč porád peripetie pitomý povšechně! 

 Palce pořádně podržím.

bambule
bambule (415 příspěvků) 05.06.2023, 11:44:59 xxx.xxx.234.116

Pán přinesl plán procházky. Paní, potomek pochybují. Plány podivné. Pan pochopitelně pohotově papuč, paní přemluvila potomka, pro potěchu pána, procházce přikývla. Procházka pitomá, pitomá,  peklo pekelné. Pokulhávající  psice  poponasena paní, posléze pánem. Potomek povykuje  po polích. Potřebuje politovat. Paní proklíná pana potichu. Pan pochopil, pokukuje po paní. Prosí prominutí.  Příště procházku plánuje paní....  Jinak všem přeju, aby se Vám čtyřnozí kámoši uzdravili co nejdříve. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.