Aktuálně: 4 985 inzerátů174 046 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Jaké jsou příklady psů, kteří se starají o lidi?

Doron (neregistrovaný) 14.06.2023, 23:18:39 xxx.xxx.103.229
Zrzavci:

Jak jako nevděčná? Dyk jsem mu pak pozotvírala šécky šupliky, aby měl pracovní vyžití :-)

Nemáme te´d na tyhle blbinky tolik času a chybí nám to oběma.


Dobře jsem slyšela, že mu říkáte Gumo :)))

Nevděčnice !

Trickyvoo
Trickyvoo (393 příspěvků) 14.06.2023, 23:25:13 xxx.xxx.62.63
Zrzavci:

Když se ta psí asistence vymkne kontrole \'loughing\'

https://zrzavec.com.cz/2023/02/06/rumicek/


Pěkně jste ho zmátla, nejdřív otevřený, pak to chcete zavřený. Taky jsem takhle zblba psa. Chtěla jsem po něm pravou packu a on mi podával pravou packu, ale já samozřejmě myslelala, že je to levá. Tak mi nakonec podal tu levou místo pravé a tím jsem ho definitivně zblbla. Zatím co zbytku rodiny packy podával správně, tak u mě velmi váhavě s výrazem "jako tahle je pravá, já to vím, ale co ty dneska, víš to taky? " 😄

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 15.06.2023, 07:55:02 xxx.xxx.226.6
Doron:

Dobře jsem slyšela, že mu říkáte Gumo :)))

Nevděčnice !


No jako ano, Gumídek, Gumicuk, Guma. Protože ač správně je to hlavně Štajn a pak Rumíček, tak prostě, on je jednak takovej gumovej a hopíkuje a je taky hlavně roztomilej, jako Gumídek. No a protože my doma fakt zrasíme každý jméno, tak halt někdy Guma.

No nevděčnice..... vono, když člověk leze do linky pro něco vzadu a zničehož nic ho do makovice třísknou dvířka, protože je někdo agilně zavřel, tak to pak čék moc vděčnej nejni teda rolling-laughing

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 15.06.2023, 07:56:57 xxx.xxx.226.6
Trickyvoo:

Pěkně jste ho zmátla, nejdřív otevřený, pak to chcete zavřený. Taky jsem takhle zblba psa. Chtěla jsem po něm pravou packu a on mi podával pravou packu, ale já samozřejmě myslelala, že je to levá. Tak mi nakonec podal tu levou místo pravé a tím jsem ho definitivně zblbla. Zatím co zbytku rodiny packy podával správně, tak u mě velmi váhavě s výrazem "jako tahle je pravá, já to vím, ale co ty dneska, víš to taky? " teeth


Pravá - levá, to je prostě zkrátka čistě ženskej problém (zrovna ondynoj jsem se v debatě se sousedem v tomto ohledu vyznamela opravdu na vysoký úrovni, odcházel a smál se tak, že ho bylo slyšet i z lesa!!!!! ) proto v tomto případku používám prostě povel Tu druhou! a nespletu se :D


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.