Aktuálně: 4 581 inzerátů178 025 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

Jak těžké je se dostat do DS?

MeganHeal (neregistrovaný) 16.06.2023, 11:16:46 xxx.xxx.12.163

Dobrý den, zajímalo by mě jestli by někdo nevěděl o někom, kdo by byl ochotný mě učit dostihovému řemeslu? Tím přímo myslím - učit jezdit na dostihových koních? Mám vůbec šanci najít někoho takového v okolí Prahy? Samozřejmě jsem toho schopna nabídnout co nejvíce můžu tj. Práce okolo koní a jakákoli práce, co by byla potřeba udělat. Práce se doopravdy nebojím. Případně mám vůbec šanci se někde ještě uchytit, když mi bude zanedlouho 19let + s mými parametry 170cm a 53kg? Děkuji, za jakoukoli reakci či doporučení.

Arbora
Arbora (316 příspěvků) 16.06.2023, 11:35:34 xxx.xxx.149.42

Pokiaľ nejazdíte vôbec, nebude to jednoduché, nikto na vás nebude mať čas, aby vás učil. Pokiaľ jazdíte a nebojíte sa, tak by to nemusel byť problém. V okolí Prahy je niekoľko trénerov, v Chuchli sa môžete skúsiť spýtať, sú tam dvaja, či traja. Levín, Lysá nad Labem je tiež v dojazdovej vzdialenosti. Ešte mi napadajú Radonice, tam je pár dostihových koní. Prípadne by som sa spýtala na FB v skupine https://www.facebook.com/groups/253870811279


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.