Aktuálně: 4 985 inzerátů174 060 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Granule a různě staří psi

Arosek
Arosek (262 příspěvků) 23.06.2023, 15:19:39 xxx.xxx.130.20
Janča:

To jsem zapomněla dodat, samozřejmě mají každá svoji misku ale žerou si navzájem jak to chcete ovlivnit.


Mame doma sedm psu ruzneho stari, ruzne aktivity a ruznych neduhu. Vsichni do jednoho respektuji ze jejich miska je jejich a cizi miska je tabu, dokud pravoplatny majitel nedozere a neodejde. Pak teprve nastava  kontrola, zda nekdo nenechal alespon drobecek.  Nejstarsi pes ma jaterni dietu a k tomu kupu leku. Druhy nejstarsi je kardiak. Leky davam do jidla ... menit si bez dovoleni misky, uz tady asi chlapci delsi dobu nejsou. A maly prcci by se oproti velkejm vysavacum asi nenazrali nikdy.  

Ted dokonce hlidame jeden nas odchov. Pazravka pazrava. Trvalo ji presne dva dny nez pochopila, ze lezt do cizi misky se nesmi. Holt jsem si pro ni dvakrat sahla. Ted staci jen kontrolovat a pripadne syknout.  Je to na vas. Bud budete mit mladou podvyzivenou a starou tlustou, nebo je naucite slusnemu chovani.

Sarah01
Sarah01 (1517 příspěvků) 23.06.2023, 15:32:07 xxx.xxx.162.253

Mám 4 psy různýho stáří a v pohodě to jde uhlídat. Když se náhodou někdo, kdo už má dožráno, blíží nenápadně k cizí misce, stačí zařvat NE. A pak samozřejmě nenechávat psa žrát ad libitum.

Jinak co se týká těch granulí, seniorky bych nedávala. Zkoušela jsem je cca před 15 lety, kdy jsem o tom moc nevěděla, a fena místo, aby začala hubnout, naopak pořád přibírala. Jo, měly nižší obsah tuku, ale byly samá kukuřice a pšenice. Takže dávám jeden typ Adult (když teda nemám náhodou maso nebo se někam jede) a dávku upravuju podle kondice.

kometa
kometa (4181 příspěvků) 25.06.2023, 08:48:03 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Já sem koukám každý den, jen jsem zatím neměla potřebu něco komentovat :-)


Hlídej si přihlášení.🌺 Ať nejsi anonymní, pak v tom mám(e) zmatek.

Vítej tady! Hezky jsme se sešli.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.