Aktuálně: 4 647 inzerátů177 490 diskuzních příspěvků17 794 uživatelů

Kočičí granule - složení, značka (co vybrat)

megi-the-pes
megi-the-pes (2290 příspěvků) 29.06.2023, 10:32:11 xxx.xxx.210.23

Essential jaguar jsou jedny z nej na světě. Lion a panther jsem ještě doma neměla. Nevím, kde se teď dělá Canagan, ale z UK je to taky, Aatu tam byly taky a Meowing,... pro psa jsem měla dlouho Simpsons, stejné to je... vybírám jako dobré tyhle značky, protože mají takovou normální, nepřepálenou vůni a nic jedovatého.

Purizon už taky chvíli používá "sušený protein" k masu, tak to můžete zkusit i ty Green/pet/woods, mají i vzorkové sáčky teď zrovna. Mají hrozně pěkné obaly. :-)

Tenurri
Tenurri (340 příspěvků) 29.06.2023, 10:52:11 xxx.xxx.213.168
megi-the-pes:

Essential jaguar jsou jedny z nej na světě. Lion a panther jsem ještě doma neměla. Nevím, kde se teď dělá Canagan, ale z UK je to taky, Aatu tam byly taky a Meowing,... pro psa jsem měla dlouho Simpsons, stejné to je... vybírám jako dobré tyhle značky, protože mají takovou normální, nepřepálenou vůni a nic jedovatého.

Purizon už taky chvíli používá "sušený protein" k masu, tak to můžete zkusit i ty Green/pet/woods, mají i vzorkové sáčky teď zrovna. Mají hrozně pěkné obaly. :-)


Jů, tak děkuji, já právě ty essential znám jen z doslechu "od psů". Nějak jsem se po nich nepátrala dříve, že by dělali i kočičí :). Dnes jsem koukla zhruba na složení, že tam nemají uvedeno kolik čeho %, tak mi to přišlo divné, když se většinou granule "chlubí" těmi vysokými % :D ...  

O vzhled obalu mi až tolik nejde :D spíš o to, co je uvnitř.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.