Aktuálně: 4 665 inzerátů177 742 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Mainska myvali ano ne?

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 10.07.2023, 16:00:15 xxx.xxx.60.182
Kilian:

..Jani vůbec se toho neboj, už nějaký čas pravidelně hodím všechny tři kočky, každá má srst jinou, všechny tři obrůstají velice rychle a kvalita beze změny….určitě se číče uleví, ony ty dredy nic moc tedy….navíc si myslím, že by se tam kůže pod nimi mohla zapařovat a vzniknout plíseň….zvaž to, ja osobně bych do toho šla….


Evi, děkuji moc za zkušenost!

Ale jak víš, přece jen teď musím upřednostnit Fida. Totálně. 😢

Edůza
Edůza (39 příspěvků) 10.07.2023, 16:25:57 xxx.xxx.54.225
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 10.07.2023, 15:32:09

Stříhala jsem si samodomo cca 5let adoptovaného peršana, na stará kolena ho bolely zadní nohy a u česání dával najevo, že to pro něj už není Ok. Brala jsem to asi tak na 0,5cm a na ty cca 4cm kdy jsem zas hledala strojek se dostal asi za 4 měsíce. Srst měla pořád stejnou kvalitu. Jen se nám na něm měnila barva, protože kořínky měl tmavě šedé a od cca 2cm byl béžový jak kocour od Monety 🙂

Tenurri
Tenurri (340 příspěvků) 11.07.2023, 07:29:44 xxx.xxx.213.168

Fikovnice: Ty jo, jestli mají stejného otce, to netuším. Willyho je Chuck Norris (ironie, když Willy je posera 😀 ).

Willymu občas holím některé místa kvůli dredům, jak má někde blbou srst, tak se mu dělají i přes česání a dorůstá to docela rychle. Asi dva roky zpátky jsme ho nechali oholit komplet - břicho, záda, podpaží…Jak vidíš, dorostlo mu to krásně.

Naučili, ale trvalo to, není to ještě 100% a vyžaduje to prakticky každodenní trénink a česání. Hodně sleduji Radechu, Jak na drápky a tyhle profily mi s “ošetřením se souhlasem” pomohly asi nejvíce. Česání je prakticky to samé.

Jinak ano, něco jsem četla na fb skupině, něco tady, držím palce s Fidoušem

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 11.07.2023, 10:11:51 xxx.xxx.61.252
Tenurri:

Fikovnice: Ty jo, jestli mají stejného otce, to netuším. Willyho je Chuck Norris (ironie, když Willy je posera 😀 ).

Willymu občas holím některé místa kvůli dredům, jak má někde blbou srst, tak se mu dělají i přes česání a dorůstá to docela rychle. Asi dva roky zpátky jsme ho nechali oholit komplet - břicho, záda, podpaží…Jak vidíš, dorostlo mu to krásně.

Naučili, ale trvalo to, není to ještě 100% a vyžaduje to prakticky každodenní trénink a česání. Hodně sleduji Radechu, Jak na drápky a tyhle profily mi s “ošetřením se souhlasem” pomohly asi nejvíce. Česání je prakticky to samé.

Jinak ano, něco jsem četla na fb skupině, něco tady, držím palce s Fidoušem


Moc moc díky!

A ano, Elsin táta je také Chuck Norris, my jsme si o tom kdysi i psaly.

A Elsa není posera, Elsa je flegmoška a zároveň extrémně společenská - miluje moje návštěvy. V podstatě je obsadí a začne zaměstnávat, hrát si s jejich oblečením, taškami, dokonce do tašek velmi ráda leze! 😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.