Aktuálně: 4 801 inzerátů176 171 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Veselé okénko

Rapotačka (neregistrovaný) 19.08.2023, 20:48:26 xxx.xxx.224.165

Za Annu Netrebko 

se do Obecního domu podařilo najít kvalitní náhradu.

 Zpívat bude Dominik Hašek. 

Vstupné se nevrací.

Fikovnice
Fikovnice (4435 příspěvků) 28.08.2023, 02:30:41 xxx.xxx.63.255

Dcera: "Tati, jsem lesbička." Otec : "Dobře dcero, pokud to tak cítíš." Druhá dcera: "Tati, taky jsem lesbička…" Otec: "Děláte si prdel?! To tady nikdo není na kluky?!" Syn: "Já ano!" 

A psí:

- Chcete vědět, jestli vás miluje více vaše žena nebo váš pes? – Stačí je oba na pár hodin zavřít do bedny a uvidíte, který z nich vás rád uvidí, až ji otevřete!

- Na výstavě květin přijde zoufalá panička k pořadateli a ptá se: „Prosím vás, ztratila se mi moje čivava, neviděl jste ji?“ „No a kde jste ji viděla naposledy?“ „Tamhle u těch nádherných květin s rudými květy.“ „Myslíte u  těch masožravých?“

- Víte, kdy Eskymák řekne, že doopravdy mrzne? – Když se mu v zatáčce zlomí pes.

- Inzerát: „Pes na prodej. Žere úplně všechno. Miluje děti.“

- Po dálnici se řítí auto, za volantem sedí pes, pán je na sedadle spolujezdce. Zastaví je policejní hlídka a policista se ptá muže v autě: “Prosím Vás, jak můžete nechat řídit psa? Co já? opáčí muž. Mě do toho nepleťte, já jsem stopař.”

Fikovnice
Fikovnice (4435 příspěvků) 28.08.2023, 02:42:37 xxx.xxx.63.255

- Povídá jeden slepec svému kamarádovi: „Tak jsem si koupil nového slepeckého psa, ale budu ho muset prodat.” „Prosím tě, proč?” zeptá se kamarád. „Protože mě vždycky zavede domů.” „Co si stěžuješ, vždyť ten tvůj předchozí pes netrefil vůbec domů!” „Tobě se to řekne, ale mě už nebaví bydlet v psí boudě!”

- Sedí chlap v parku na stromě, přijde k němu stará babička a ptá se ho: „To vám dal Red Bull křídla?” – A chlap odpoví: „Kdepak Red Bull, ale pitbull!” 

- U brány hřbitova hledí muž na podivný průvod – za rakví kráčí muž s manželkou a psem – dobrmanem a potom dlouhá řada mužů. Stojící muž nevydrží a ptá se, kdo to má pohřeb. Muž za rakví odvětí: „To je pohřeb mojí tchýně. Vidíte toho dobrmana? To on napadl tchýni a zakousl ji.“ „To je ale pes, nemohl byste mi ho půjčit na pár dní?“ „Proč ne, jen si musíte stoupnout na konec té řady! 

- Lupič jde vykrást dům, tak krade a najednou se ozve: „Ježíš tě vidí“. Lupič se ohlédne a nevidí nikoho, tak krade zase dál a za chvíli zase slyší: „Ježíš tě vidí“. A on se ohlédne a nic nevidí a tak řekne: No a co já na něj stejně nevěřim. Za chvíli slyší to samé a ohlédne se a uvidí papouška a lupič si oddychne: „Tak to ty se jmenuješ Ježíš“ a papoušek na to: „Ne já jsem Gabriel, Ježíš je ten pitbul za tebou.“ 

- Pán se rozplývá nad chundelatým pejskem: „Ty máš ale roztomilý čumáček…“ Majitelka ho taktně upozorní: „On má hlavu na opačné straně.“ Pán překvapeně: „Ale já jsem mu zrovna vnutil piškot!“ 😄

acher
acher (670 příspěvků) 28.08.2023, 20:08:54 xxx.xxx.222.196

: Reklama - kdo to vymyslel, snědl kýbl vtipné kaše 

Televizní reklama, hýbe celým světem, z dospěláků dělá voly, plete hlavy dětem. Dětičkám se dobře daří, Actimel je chrání, za maminku dneska vaří, z Vitany ta paní.

 K snídani si dávám Be-Be, k tomu šálek Granka, slíbila mi modré z nebe, Hypoteční banka. Hypotéka za hubičku, odloží Ti splátky, jen pár procent za službičku, účtují si zpátky

 Za Vašutem jsem si skočil, za chvilku mě přesvědčil, dřív jsem za den stokrát močil, Prostenal mě vyléčil.

 Objevil se příznak chřipky? Horečka a kašlání? Do krabičky vraťte čípky, Coldrex, ten Vás zachrání

. Děti hnusem křiví tlamu, když jim večer mažu Ramu. Že prý k žrádlu vůbec není? Je však zdravá, to se cení. 

Tatínek má svoje dny, na balkóně chlastá, maminku to netrápí, vyšla nová Vlasta. 

Žirafa co duhu svačí, to mě vždycky bere, v bříšku ji to hrozně tlačí, Lentilky pak sere.

 Na kopci jsem zpozoroval fialovou krávu, kdo tenhle spot nafilmoval, asi hulil trávu.

 Z WC leze havěť, svěžest se jí příčí, ať si mrchy píšou závěť, Domestos je zničí! 

Sušenku si omlékuje, malá chytrá holčička, zaskočil jí keksík v krku, zmodrala jí hlavička. Neolízne, neotočí, marně lapá po dechu, slzy se jí řinou z očí, neměla žrát ve spěchu. 

Pampers, nebo jiné pleny? Maggi nebo Vitana? Co rozpustí nejlíp hleny? Škodovku či Nissana? 

Vy, co ještě tápete, chcete filmy v celku, u reklamy chrápete, přepínáte telku. Ten kdo stvořil reklamu, zasloužil by přes tllamu!!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.