Aktuálně: 4 591 inzerátů178 058 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

SŠ Chovatel koní

Poupěnka (neregistrovaný) 07.07.2023, 00:53:59 xxx.xxx.3.124

Dobrý den, od září jdu do devítky ZŠ. Budu přemýšlet kam dál, ale mám takový sen, v Olomouci je střední škola s oborem Jezdec a chovatel koní. Miluji koně ale přesto to má háček. Nikdy jsem na koni nejela, takže to neumím a nevím jestli to na té škole bude vadit nebo spíš ne a učí se to až tam ?Pokud někdo víte, děkuji za odpověď.

kometa
kometa (4408 příspěvků) 07.07.2023, 07:01:31 xxx.xxx.147.163
Poupěnka:

Dobrý den, od září jdu do devítky ZŠ. Budu přemýšlet kam dál, ale mám takový sen, v Olomouci je střední škola s oborem Jezdec a chovatel koní. Miluji koně ale přesto to má háček. Nikdy jsem na koni nejela, takže to neumím a nevím jestli to na té škole bude vadit nebo spíš ne a učí se to až tam ?Pokud někdo víte, děkuji za odpověď.


Upřímně, většina z nás vám takovou školu nedoporučí. Milujete koně, ale ještě jste na něm nikdy neseděla? A co když vám ježdění nepůjde? A i kdyby jo, co pak budete po škole dělat? Živit se kydáním? Je to těžká fyzická práce včetně sobot a nedělí. Nebo ježděním? Musela byste být hodně dobrá, aby vás lidi slušně platili.

kometa
kometa (4408 příspěvků) 07.07.2023, 08:02:34 xxx.xxx.147.163
Poupěnka:

Dobrý den, od září jdu do devítky ZŠ. Budu přemýšlet kam dál, ale mám takový sen, v Olomouci je střední škola s oborem Jezdec a chovatel koní. Miluji koně ale přesto to má háček. Nikdy jsem na koni nejela, takže to neumím a nevím jestli to na té škole bude vadit nebo spíš ne a učí se to až tam ?Pokud někdo víte, děkuji za odpověď.


Jo a ještě, jestli jsem se dobře dívala, není to maturitní obor.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.