Aktuálně: 4 871 inzerátů174 750 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Límec pro psa

keriton
keriton (477 příspěvků) 12.07.2023, 13:05:30 xxx.xxx.60.245

Další věc, co jsem si nestáhla z ifauny, byly tipy na nejlepší límec pro psa. S prvním psem jsem používala klasický trychtýř. Finn sice zatím nic nepotřebuje, ale říkám si, že kdyby najednou něco bylo… Je třeba toto dobré? https://www.zoohit.cz/shop/psi/pece_strojky/domaci_lekarna/1298550?origin=hopps&q=l%C3%ADmec&i=1&ro=1

Ráda bych pro něj měla do foroty něco, co mu buď nebude moc vadit anebo se to nebude dát sundat ani vynalézavým psem (ehm) 😀

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 12.07.2023, 13:19:34 xxx.xxx.226.6

tenhle máme my koupenej taky do foroty, ale nevím , nevím, úplně mu nevěřím. 

Impakt doporučovala tehdy nějakej nafukovací, jednu značku, hledala jsem v emilu, kde jsem s ní konzultovala operaci Bubi, ale nemůžu to najít, třeba sem nakoukne, říká, že ten opravdu funguje. Já jsem ještě koupila v Pepcu takej ten naducanej límec pro děti do auta, je to na patentek, stojí to nulanulaprt, zkoušela jsem to na sobě, došla jsem k tomu, že fungovat by to mělo, ale!! co člověk ví, co pes vymyslí a čeho je schopen.

Fatia
Fatia (91 příspěvků) 12.07.2023, 13:26:12 xxx.xxx.205.210

Nějaký nafukovací jsem kdysi měla na fenu půjčený. Na ránu na břichu/těle psa to fungovalo, na zadní nohy dle šikovnosti psa a na přední nohy by se dostala snadno, pokud se nejedná o krátkonohého psa. Obecně jsem s ním byla spokojená velmi, pro fenu to rozhodně bylo pohodlnější než trychtýř. Při válení jí to myslím vyhovalo tak, že jí pak chyběl, nosit si pořád polštářek pod hlavu, no kdo by to nechtěl! Přidělával se k obojku a sundat by nešel, to si neumím představit, ale ona se o to ani nesnažila, nevadil jí (natrozdíl od klasického trychtýře, ten se snažila sundat prakticky trvale).

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 12.07.2023, 13:28:48 xxx.xxx.65.248

Nafukovací byl u nás překonán, z kornoutu bylo trauma, nakonec jsem koupila v obi deskový molitan a fofrem ušila tenhle Jupiter. Na obojek je to ale vždycky nanic, buď se pes skoro musí škrtit nebo to sundá. Ale záleží na tvaru hlavy asi… naše štíhlá tlama a široký krk to musela mít chycené za kšandy. Kdybych nemusela konat rychle, brala bych ten ze zoohitu. 

Obrázek
impact
impact (409 příspěvků) 12.07.2023, 18:50:16 xxx.xxx.18.159

Za mě rozhodně tmavě modrý Kruuse. Světle modrý je pogumovaný a lehce ho pes prodrápne. Tmavě modrý je v takové režné látce a drží dobře. Vevnitř má poutka na obojek, čímž jde ještě lépe upevnit na krku.

https://www.zverokruh-shop.cz/pes/domaci-lekarna/buster-limec-nafukovaci-m/zbozi/zb008774?gclid=Cj0KCQjwnrmlBhDHARIsADJ5b_lLTVURu7hHCWvY0WEFtdMZnGx9_USBG5N7cU-AS5DtX6LwXuzemAMaApsYEALw_wcB

keriton
keriton (477 příspěvků) 12.07.2023, 19:42:31 xxx.xxx.60.245
impact:

Za mě rozhodně tmavě modrý Kruuse. Světle modrý je pogumovaný a lehce ho pes prodrápne. Tmavě modrý je v takové režné látce a drží dobře. Vevnitř má poutka na obojek, čímž jde ještě lépe upevnit na krku.

https://www.zverokruh-shop.cz/pes/domaci-lekarna/buster-limec-nafukovaci-m/zbozi/zb008774?gclid=Cj0KCQjwnrmlBhDHARIsADJ5b_lLTVURu7hHCWvY0WEFtdMZnGx9_USBG5N7cU-AS5DtX6LwXuzemAMaApsYEALw_wcB


Vypadá to pěkně, ale pokud by šlo třeba o ránu na zadní tlapce, ohebný pes by se na ni dostal i přes to, ne? To se mi teda dostal i přes trychtýř, můj první pes… 🙂 

keriton
keriton (477 příspěvků) 26.07.2023, 15:19:35 xxx.xxx.60.136

Tak máme z vetlímce, je moc krásnej 😀 Stál skoro 1500 (on je ten pes vlastně docela velkej, na to, že je malej), ale přijde mi to slibné, že by to mohlo v případě potřeby skutečně posloužit a ještě trápit psa míň, než trychtýř.

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.