Aktuálně: 4 946 inzerátů174 065 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Nepřestává kousat

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 15.07.2023, 16:25:16 xxx.xxx.221.216
hmn:

“Určitě najdete rady, že štěňátko resp. psa máme učit co má dělat a ne co dělat nemá….tak já za sebe nebudu říkat, že je to v některých případech v kousacím období nemožné, ale ne vždy se mi to povedlo…prostě to asi neumím.”

spáš sardullah neví, že to dělá…..😄😉


No holka tak u Sáry mohu opravdu říct, že jsme to období tak nějak se zatnutými zuby vydrželi a snažili se to přežít s co nejmenší ztrátou krve. Vše, co jsem vymyslela a zkusila u ní vyvolalo ještě větší zuřivost a ještě vzteklejší reakci.

Jako ona byla moje Osudová fena… to nej, co mě mohlo potkat, ale když byla štěně, tak byla ďábel, ale opravdickej…a to si myslím, že i ten ďábel by se snažil zachránit výskokem na gauč 😓😛 To co byla ona jsem ještě nezažila. Gina byla taky “agresivní a kousací vztekloun”, ale pořád to její útočení vyvolávalo takovej ten úsměv, i při tom byla vlastně roztomilá…nevím jak to popsat . Sára u toho vypadala smrtelně vážně, ne jako štěně, ale jako radikální dospělej pes, který vyrazil zlikvidovat narušitele. Nevím jak to jinak popsat. Upřímně jsem ráda, že nebyla mým prvním štěnětem, to bych asi čuměla. 

Trickyvoo
Trickyvoo (393 příspěvků) 15.07.2023, 23:46:50 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 15.07.2023, 16:25:16

Taky jsem ráda, že Malina není můj první pes. 

Těch překvapivých věcí dělala celkem dost. Nejen to kousání.

Dneska jsme měli velkou rodinnou sešlost. Docela kradla věci a když zrovna běžela s víčkem od dětské láhve a naháněli jí dva lidi, tak jsem na ní od stolu zavolala “Mali, stůj” ona zastavila “ pusť “ položila víčko ”pojď ke mně" a ona příběhla. Upřímně jsem to mezi tolika lidma ani nečekala 🤭 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.