Aktuálně: 4 948 inzerátů174 078 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Nevhodné chování psa vůči lidem

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 18.07.2023, 10:46:19 xxx.xxx.226.6
Fikovnice:

Vám se líbí?

Já na ty pudlajze moc nejsem, přitom povahově jsou perfektní…


Zásadní chybka, pudle je dokonalej péf, vyrůstala jsem s nimi a jednou na něj taky dojde, až nebudu stačit na pižlu. Mám někdy pocit, že neexistuje univerzálnější pes - od rodinnýho psa, přes opravdu sporťáka a znám - teda znala jsem - bandu pudlajzů s kterýma chodila paní hlídat. Jasně, nejni to hlídací picbům, ale …….hlídá. A když jsou v přesile a jsou černí, tak zabijou i Kájínka 😀

Ostříhám si ho na sportovku, nepadaj z něj chlupy, můžu mít malinkatýho, většího, středního, veeelikýho, bílýho, černýho, flekatýho, hnědýho , aprikóza .

Vokažte mi někdo plemeno, který je takhle neskutečně variabilní. 

Espiro
Espiro (354 příspěvků) 18.07.2023, 11:00:12 xxx.xxx.207.140
Thielli:

Cože?!!! My se nelíbíme Fíkovnici?!!! To je skandál! 🤣 Píšeme jí velký černý puntík! Kde je nástěnka? 

Obrázek

Na chodbě, vedle sborovny 😉

A to mně se ty vaše ďoučata tuze líbí, zejména černá. A střih je taky podle mého gusta. A vůbec, řadím si maxidůdla do pořadníku na dalšího pséka, je hned za krátkosrstou kolií. A jestli budete vytrvale vkládat fota božských okálů, tak pořadí brzy přehodnotím. 

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 18.07.2023, 11:32:38 xxx.xxx.226.6
Espiro:

Na chodbě, vedle sborovny 😉

A to mně se ty vaše ďoučata tuze líbí, zejména černá. A střih je taky podle mého gusta. A vůbec, řadím si maxidůdla do pořadníku na dalšího pséka, je hned za krátkosrstou kolií. A jestli budete vytrvale vkládat fota božských okálů, tak pořadí brzy přehodnotím. 


takle nějak?

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 18.07.2023, 11:50:13 xxx.xxx.226.6
Espiro:

Jo jo, to je ono. 


Dík. nebyla jsem si jen jistá velikosti černýho puntika, zdaliž je dostatečný. 😀

Edit a  já myslím, že s pudlíkem se člověk nesplete, to jsem zapomněla říct.

Espiro
Espiro (354 příspěvků) 18.07.2023, 12:20:20 xxx.xxx.207.140

Puntik je naprosto v pořádku, paní Fíková si ho plně zaslouží za naznačenou nevůli vůči důdlovi.

Asi nesplete, akorát mě pořád srdéčko táhne ku střapatým držtičkám, no… Vím, ani ta kolie na střapodržťku nesedí. Budu přehodnocovat priority. Až to přijde. Jednou. Někdy.

Jo, proto je mi tuze sympatický nový psík Keriton 👍

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 18.07.2023, 12:22:49 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Espiro z 18.07.2023, 12:20:20

Espiro a  když strapatá držtička a třeba i větších rozměrů - proč ne velkej knír?

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 18.07.2023, 12:23:35 xxx.xxx.60.213
Espiro:

Puntik je naprosto v pořádku, paní Fíková si ho plně zaslouží za naznačenou nevůli vůči důdlovi.

Asi nesplete, akorát mě pořád srdéčko táhne ku střapatým držtičkám, no… Vím, ani ta kolie na střapodržťku nesedí. Budu přehodnocovat priority. Až to přijde. Jednou. Někdy.

Jo, proto je mi tuze sympatický nový psík Keriton 👍


Teda Espiro…?🤣

Znovu žádám vedle puntíku též hvězdičky (plurál)!!! 🙂))))

Já za to, lidi, fakt nemůžu, že vzhledově se mi pudlajzi nelíbí. Jinak je mám ráda. Faaakt… ;-).

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 18.07.2023, 12:24:30 xxx.xxx.65.248
Zrzavci:

takle nějak?

Obrázek

🤣😂 Přesně tak. Díky za pomoc.

A VÁM VŠEM, KTEŘÍ SE HRNETE DO PUDLA S VIDINOU, ŽE TO BUDETE MÍT VŠECHNO ZADARA 😄, MOC PŘEJI, ABYSTE NETREFILI TO, CO JÁ S HNĚDOU. 👌 …protože i pudl se může nevydařit. 😟 

Espiro
Espiro (354 příspěvků) 18.07.2023, 12:26:51 xxx.xxx.207.140
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 18.07.2023, 12:22:49

Taky je zvažován. U něj se malinko zaobírám povahou. Náš první pes byl mezi-knír. Čili malý prásknutý se střeďákem. A ta povaha za moc nestála, byť jsem ho samozřejmě milovala. Byl to osrý drsoň a já Drsoně až tak nemusím . Radši Jasoně 😇

Fíkovnice, neškemrej! Hvězdičky se tady nerozdávaj na žádost. Ty si musíš jó zasloužit 😜

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 18.07.2023, 12:29:02 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 18.07.2023, 12:24:30

tak jasně, každej jedinec se může nevydařit - našel madáme Flekatá je taky vyloženě výkvět ohaří. Ale je teda v konfliktech ohařsky hodně trpělivá, trvá, než ji někdo nasejří, ale pak ho shraboší jak starej koberec a vyřve mu džuznu do hlavy.  Třeba ale Rumouška neshrabala, na toho je jí nepříjemný bejt nepříjemná a chodí si za námi. To chodí je v uvožofkách, protože když ho popadne ouhylná a nerespektuje její žádost - byť i hlasitou, aby se srovnal, srovnáme ho my 😀

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 18.07.2023, 12:30:20 xxx.xxx.60.213
Espiro:

Taky je zvažován. U něj se malinko zaobírám povahou. Náš první pes byl mezi-knír. Čili malý prásknutý se střeďákem. A ta povaha za moc nestála, byť jsem ho samozřejmě milovala. Byl to osrý drsoň a já Drsoně až tak nemusím . Radši Jasoně 😇

Fíkovnice, neškemrej! Hvězdičky se tady nerozdávaj na žádost. Ty si musíš jó zasloužit 😜


A já už si vysloužila, za ohaříky, heeeč!

Díky Zrzavcová!🌷

Jinak ale dámy, dnes odpoledne jedu s Fidem na znovunastavení inzulínu, prosím prosím, držte všechny tlapajzny!

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 18.07.2023, 12:31:50 xxx.xxx.226.6
Espiro:

Taky je zvažován. U něj se malinko zaobírám povahou. Náš první pes byl mezi-knír. Čili malý prásknutý se střeďákem. A ta povaha za moc nestála, byť jsem ho samozřejmě milovala. Byl to osrý drsoň a já Drsoně až tak nemusím . Radši Jasoně 😇

Fíkovnice, neškemrej! Hvězdičky se tady nerozdávaj na žádost. Ty si musíš jó zasloužit 😜


Tomu rozumím, taky miluju Jasoně. Miluju pižlu s její komickou povahou. Hele a uměla byste si poradit s lovečinou? Pak třebas fousatá pižla…. jsou ňuňůů a měkčí.

https://www.spokojenypes.cz/ImgP.ashx?co=/ImgGalery/Img1/Atlas/170428112152-31483469-xl-jpg.jpg&fd=a5&pa=1

Já  teda miluju vižlu jako vižlu, ale oni jsou i o trošku klidnější, než to péro hladkosrstý.

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 18.07.2023, 12:32:04 xxx.xxx.60.213
Thielli:

🤣😂 Přesně tak. Díky za pomoc.

A VÁM VŠEM, KTEŘÍ SE HRNETE DO PUDLA S VIDINOU, ŽE TO BUDETE MÍT VŠECHNO ZADARA 😄, MOC PŘEJI, ABYSTE NETREFILI TO, CO JÁ S HNĚDOU. 👌 …protože i pudl se může nevydařit. 😟 


Thielli, zrovna Vaši pudlajzi se mi líbí…

Já jsem ale hujer, co?🤣


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.