Aktuálně: 4 662 inzerátů177 659 diskuzních příspěvků17 795 uživatelů

Vykastrovaný kocour

Anonymní (neregistrovaný) 02.08.2023, 08:36:24 xxx.xxx.28.184

Promiňte za laický dotaz ale dá se poznat pohlaví vykastrovaného kocourka? Nevypadá po zákroku stejně jako kočka? Děkuji, napadlo nás to abysme nebyli při koupi podvedeni.

kometa
kometa (4391 příspěvků) 02.08.2023, 14:29:52 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Promiňte za laický dotaz ale dá se poznat pohlaví vykastrovaného kocourka? Nevypadá po zákroku stejně jako kočka? Děkuji, napadlo nás to abysme nebyli při koupi podvedeni.


Ne. Kočka má vulvu. Ta vykastrovanému kocourovi nenaroste. Pořád bude mít jenom penis.

Pokud se nevyznáte, vemte si ke koupi znalejšího. To není ostuda.

Anonymní (neregistrovaný) 03.08.2023, 08:03:41 xxx.xxx.28.184

Děkuji, no asi jo. My si právě říkáme když tam bude mít říznutí a zažito nebo jak se ta kastrace dělá, jestli tam nebude po zákroku to vypadat podobně jako vulva.

kometa
kometa (4391 příspěvků) 03.08.2023, 12:19:52 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Děkuji, no asi jo. My si právě říkáme když tam bude mít říznutí a zažito nebo jak se ta kastrace dělá, jestli tam nebude po zákroku to vypadat podobně jako vulva.


Ne, nebude. I u kastrovaného kocoura je ten původní “pytlík” vidět. A pod ním dírka pro penis. Vulva je blíž řitnímu otvoru. Obrázků je plný internet.

biaca
biaca (588 příspěvků) 03.08.2023, 12:46:08 xxx.xxx.47.71

To jestli si přinesete domů kočku nebo kocoura bych brala jako nejmenší problém. Důležité je, aby jste si přinesli domů zdravé zvíře (to by byl největší podvod) a pak pokud Vám místo rasy nějaký chovatel prodá mourka, s tím, že se jedná o bengála. 

Bodlinka
Bodlinka (993 příspěvků) 04.08.2023, 06:11:10 xxx.xxx.36.223
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 03.08.2023, 08:03:41

ježiši kriste jestli jste muž, tak se podívejte mezi nohy, co tam máte. penis a šourek, uvnitř šourku jsou varlata. teď si představte, že varlata tam nejsou, bude tam penis a šourek, který bude trochu plandavý. pak se podívejte na svojí ženu, jestli by to vypadalo stejně.

pokud jste žena, tak v opačném sledu

už chápu, proč si transky myslí, že můžou měnit pohlaví. nemůžou. i když uříznete péro jako u čínskýho eunucha, pořád to není vulva.

assil
assil (1578 příspěvků) 04.08.2023, 08:44:26 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele Bodlinka z 04.08.2023, 06:11:10

No tak u trans konkrétně se ta vulva a vagina z penisu udělá, ale pochybuju, že to někdo bude praktikovat u koček. 😀

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 12:30:30 xxx.xxx.62.121
Bodlinka:

no tak zrovna konkrétně u trans vznikne něco, co má vulvu připomínat, ale…


…ale jo, jsou i takové, že to chlap nepozná…teda tvrdí to moje kamarádka, co je asi 25 let po operaci.

No a pak jsou takové, které jsou fakt k ničemu.

Bodlinka
Bodlinka (993 příspěvků) 04.08.2023, 15:41:07 xxx.xxx.36.223
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 04.08.2023, 12:30:30

mno tak ožralý nebo panic

ale jasný, ti lidi si to musí pro sebe říkat, že to vypadá jak opravdové, protože jinak je to na mašli, že

lesnizinka
lesnizinka (1622 příspěvků) 04.08.2023, 15:54:49 xxx.xxx.49.63
Odpověď na příspěvek uživatele Bodlinka z 04.08.2023, 15:41:07

Bodlinko nevím, kolik jste takových viděla, já se přiznám, že žádnou, žádného, přesto je neuctivé takto mluvit o lidech, kteří se například narodili s obojím pohlavím a rodiče byli nuceni si vybrat…

Při dnešních možnostech si myslím, že už není takový problém ,,vymodelovat"cokoliv. Pokud to není nějaký matlal doktor. A hlavně…nikdo to tam dole jaksi nemáme úplně stejné, odchylky jsou tam poměrně velké, dále se mění u rodících, že áno. 

kometa
kometa (4391 příspěvků) 04.08.2023, 16:25:30 xxx.xxx.147.163
lesnizinka:

Bodlinko nevím, kolik jste takových viděla, já se přiznám, že žádnou, žádného, přesto je neuctivé takto mluvit o lidech, kteří se například narodili s obojím pohlavím a rodiče byli nuceni si vybrat…

Při dnešních možnostech si myslím, že už není takový problém ,,vymodelovat"cokoliv. Pokud to není nějaký matlal doktor. A hlavně…nikdo to tam dole jaksi nemáme úplně stejné, odchylky jsou tam poměrně velké, dále se mění u rodících, že áno. 


Narodit se s obojím pohlavím nejde. Přesněji řečeno - jsou případy, kdy je jedinec XY, má varlata, ale vývodné pohlavní cesty na testosteron nereagují. Ženskými hormony se dá vývoj doupravit (protože samičí cestou to jde samospádem) - takže dotyčná bude mít všechno, co má žena mít, jenom nebude plodná.

Bodlinka měla na mysli jedince, kteří se nechali přeoperovat v dospělosti, když už je pohlaví vyvinuto. A tam to prostě nebude nikdy dokonalé.

Znám oba případy - muž přeoperovaný na ženu, někdy po čtyřicítce. Prostě je to na něm (ní) vidět - vysoká, ruce jak lopaty, rysy v obličeji, byť nalíčená… Ano, hlas upravili, ale ten zbytek prostě ne. Ale je to hodný člověk a mně nevadí. Ona je spokojená. Jak to má v intimním životě, samozřejmě netuším. Jednou jsem se potkala s jejím přítelem, byl divný.

A dívka přeoperovaná na muže. Paradoxně si poté našel přítele. Opět netuším, jak jim to fungovalo (ale myslím, že je na tom bývalý muž s pseudovaginou lépe než bývalá žena s pseudopenisem). A co jsme slyšeli od bývalých spolužáků, tak operace po dvou letech začal litovat.

kometa
kometa (4391 příspěvků) 04.08.2023, 17:31:15 xxx.xxx.147.163
kometa:

Narodit se s obojím pohlavím nejde. Přesněji řečeno - jsou případy, kdy je jedinec XY, má varlata, ale vývodné pohlavní cesty na testosteron nereagují. Ženskými hormony se dá vývoj doupravit (protože samičí cestou to jde samospádem) - takže dotyčná bude mít všechno, co má žena mít, jenom nebude plodná.

Bodlinka měla na mysli jedince, kteří se nechali přeoperovat v dospělosti, když už je pohlaví vyvinuto. A tam to prostě nebude nikdy dokonalé.

Znám oba případy - muž přeoperovaný na ženu, někdy po čtyřicítce. Prostě je to na něm (ní) vidět - vysoká, ruce jak lopaty, rysy v obličeji, byť nalíčená… Ano, hlas upravili, ale ten zbytek prostě ne. Ale je to hodný člověk a mně nevadí. Ona je spokojená. Jak to má v intimním životě, samozřejmě netuším. Jednou jsem se potkala s jejím přítelem, byl divný.

A dívka přeoperovaná na muže. Paradoxně si poté našel přítele. Opět netuším, jak jim to fungovalo (ale myslím, že je na tom bývalý muž s pseudovaginou lépe než bývalá žena s pseudopenisem). A co jsme slyšeli od bývalých spolužáků, tak operace po dvou letech začal litovat.


Doplnění.

Nevím, jak často se u lidí vyskytuje transsexualismus. Myslím vrozený, kdy má jedinec varlata i vaječníky. A jak by se řešil.  Viděla jsem jednou u kozla. A dvakrát freemartinismus u krávy - tam je jiná příčina, ale mechanismus stejný.

Výsledkem je babochlap.

lesnizinka
lesnizinka (1622 příspěvků) 04.08.2023, 18:13:23 xxx.xxx.49.63

U nás se narodil(a) holka, která měla zvenku mužské pohlavní orgány, vevnitř asi ženské, protože ji přeoperovali na holku, je to nejmíň 40let, že to bylo jednodušší. Pak se odstěhovali, asi jim bylo nepříjemné, že lidi tu ví, na vesnici zná každý každého. Neznala jsem je, byla jsem dítě, jen se o tom šeptalo. Proto jsem se toho dotkla. 

kometa
kometa (4391 příspěvků) 04.08.2023, 19:04:27 xxx.xxx.147.163
lesnizinka:

U nás se narodil(a) holka, která měla zvenku mužské pohlavní orgány, vevnitř asi ženské, protože ji přeoperovali na holku, je to nejmíň 40let, že to bylo jednodušší. Pak se odstěhovali, asi jim bylo nepříjemné, že lidi tu ví, na vesnici zná každý každého. Neznala jsem je, byla jsem dítě, jen se o tom šeptalo. Proto jsem se toho dotkla. 


A to by mě zajímalo. Takže možná ten transsexualismus - varlata i vaječníky, mužské hormony začnou působit dřív - jako u těch telecích dvojčat. 

No nic, už se to nedozvíme.

lesnizinka
lesnizinka (1622 příspěvků) 04.08.2023, 19:23:50 xxx.xxx.49.63
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 04.08.2023, 19:04:27

Bohužel ne, nevím závěr. Nevím, jestli se dotyčná cítila tou holkou, kterou jí přiřknuli, nebo klukem. 

Pominu-li dnešní dobu, kde jsou tik tokové děti tak zblblé, že se snaží u sebe hledat, jestli jsou vlastně holka nebo kluk (jsem si jistá, že normálně to neovlivněný člověk o sobě prostě ví, cítí se nějak) a hned jsou holka, hned zase kluk, nechají se pod tímto vlivem předělat, pak toho litují, protože je konečně doběhne i mozek a najednou ví…tak jsem viděla kdysi tuším belgický dokument, že trans dítě už je jasně vyhraněné v 6.letech - už ví, co má v hlavě a to na něj ještě žádné pohlavní hormony v dospívání nepůsobí.

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 22:59:48 xxx.xxx.62.194
Bodlinka:

mno tak ožralý nebo panic

ale jasný, ti lidi si to musí pro sebe říkat, že to vypadá jak opravdové, protože jinak je to na mašli, že


Tak já odmítám studovat její pohlavní orgány ;-), ale krom xy milenců byla několik let vdaná. Celou věc (přeměnu) vždy tajila…

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 23:00:44 xxx.xxx.62.194
lesnizinka:

Bodlinko nevím, kolik jste takových viděla, já se přiznám, že žádnou, žádného, přesto je neuctivé takto mluvit o lidech, kteří se například narodili s obojím pohlavím a rodiče byli nuceni si vybrat…

Při dnešních možnostech si myslím, že už není takový problém ,,vymodelovat"cokoliv. Pokud to není nějaký matlal doktor. A hlavně…nikdo to tam dole jaksi nemáme úplně stejné, odchylky jsou tam poměrně velké, dále se mění u rodících, že áno. 


👍💐


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.