Aktuálně: 4 665 inzerátů177 742 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Vykastrovaný kocour

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 04.08.2023, 23:03:33 xxx.xxx.62.194
kometa:

Narodit se s obojím pohlavím nejde. Přesněji řečeno - jsou případy, kdy je jedinec XY, má varlata, ale vývodné pohlavní cesty na testosteron nereagují. Ženskými hormony se dá vývoj doupravit (protože samičí cestou to jde samospádem) - takže dotyčná bude mít všechno, co má žena mít, jenom nebude plodná.

Bodlinka měla na mysli jedince, kteří se nechali přeoperovat v dospělosti, když už je pohlaví vyvinuto. A tam to prostě nebude nikdy dokonalé.

Znám oba případy - muž přeoperovaný na ženu, někdy po čtyřicítce. Prostě je to na něm (ní) vidět - vysoká, ruce jak lopaty, rysy v obličeji, byť nalíčená… Ano, hlas upravili, ale ten zbytek prostě ne. Ale je to hodný člověk a mně nevadí. Ona je spokojená. Jak to má v intimním životě, samozřejmě netuším. Jednou jsem se potkala s jejím přítelem, byl divný.

A dívka přeoperovaná na muže. Paradoxně si poté našel přítele. Opět netuším, jak jim to fungovalo (ale myslím, že je na tom bývalý muž s pseudovaginou lépe než bývalá žena s pseudopenisem). A co jsme slyšeli od bývalých spolužáků, tak operace po dvou letech začal litovat.


Kometo, sázím majlant, že na mé kamarádce byste MtF prostě nepoznala! Na první pohled určitě ne, a stran intimních míst dle toho, co píšu výše, asi také ne…

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 04.08.2023, 23:06:53 xxx.xxx.62.194
kometa:

Doplnění.

Nevím, jak často se u lidí vyskytuje transsexualismus. Myslím vrozený, kdy má jedinec varlata i vaječníky. A jak by se řešil.  Viděla jsem jednou u kozla. A dvakrát freemartinismus u krávy - tam je jiná příčina, ale mechanismus stejný.

Výsledkem je babochlap.


Tedy pardon, ale transsexualismus přece ani náhodou neznamená, že má dotyčný varlata a vaječníky!😲 To je klasický hermafroditismus. Viz sprinter(ka) Semenayová…

Transsexualismus už úplně zmizel z MKN. Teď se tato porucha jmenuje genderová dysforie. Jedinec se narodí s fyzičnem nějakého pohlaví, ale cítí se být pohlavím opačným.

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 04.08.2023, 23:20:07 xxx.xxx.49.63
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 04.08.2023, 23:01:34

Uf…to mi snad raděj ani nepiš😢 já poslední dobou špatné zprávy nějak nedávám hlavně, pokud se jedná o zvířátka😟

kometa
kometa (4391 příspěvků) 05.08.2023, 08:25:14 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Kometo, sázím majlant, že na mé kamarádce byste MtF prostě nepoznala! Na první pohled určitě ne, a stran intimních míst dle toho, co píšu výše, asi také ne…


A tak jsou i normální kluci nebo muži, kteří by se dokázali na ženskou úspěšně namaskovat, protože jsou třeba menší postavy a jemnějších rysů. Ale ten můj první uváděný příklad byl prostě jasný. Navíc když šla až v “hluboké” dospělosti.

kometa
kometa (4391 příspěvků) 05.08.2023, 08:30:11 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Tedy pardon, ale transsexualismus přece ani náhodou neznamená, že má dotyčný varlata a vaječníky!😲 To je klasický hermafroditismus. Viz sprinter(ka) Semenayová…

Transsexualismus už úplně zmizel z MKN. Teď se tato porucha jmenuje genderová dysforie. Jedinec se narodí s fyzičnem nějakého pohlaví, ale cítí se být pohlavím opačným.


Ve veterinární medicíně ano. Hermafroditismus je přirozený - šnek, žížala. Transsexualismus je právě ta chybička v softwaru, kdy má jedinec v břiše obojí gonády (a neměl by).

Kdysi na IF jsem psala o studentce, která měla na toto téma maturitní projekt a vlastního kozla. Kterého jsme pitvali a zdokumentovali.

A jednou nám přivezli i prasečí dělohu s obojím. Bohužel k tomu chyběl ten zbytek, tak nevím, jak dotyčný jedinec vypadal celý a jak se choval.

Bobca
Bobca (993 příspěvků) 05.08.2023, 08:38:43 xxx.xxx.20.192

Já mám někde uložené video,kdysi mi někdo poslal operaci z muže na ženu…Po zarostení jizev ochlupením nebylo vůbec nic poznat…Normální vzhled  ženských orgánů...Vymodelovali jí i to,co žena potřebuje k sexuálnímu životu(ze žaludu)..Ano,kůži penisu jí vsunuli dovnitř jako vagínu…

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 05.08.2023, 09:13:14 xxx.xxx.62.239
Bobca:

Já mám někde uložené video,kdysi mi někdo poslal operaci z muže na ženu…Po zarostení jizev ochlupením nebylo vůbec nic poznat…Normální vzhled  ženských orgánů...Vymodelovali jí i to,co žena potřebuje k sexuálnímu životu(ze žaludu)..Ano,kůži penisu jí vsunuli dovnitř jako vagínu…


Ano, Bobčo, tato videa jsou běžně na YT.

No a další bylo, tuším, v seriálu “Diagnóza”. Viděla jsem video jak MtF, tak FtM.

Co se týká MtF, tak dá se vymodelovat skutečně i erotogenní zóna, ale úspěšnost asi poměrně varíruje. Když odmyslím, že jedna osoba působí jako echt aktivistka (a já toto fakt nemusím), tak videa má poučná…píšu o Lence Králové a jejím kanálu V tranzu.

Ad Kometa: Zajímavé, jak se tedy v tomto označování liší vet medicína od té humánní. 

Bodlinka
Bodlinka (993 příspěvků) 05.08.2023, 09:45:17 xxx.xxx.36.223

zvíře, co má znaky obou pohlaví, není transsexuální, ale intersex.

ale ono v zásadě nejde mít oboje a jsou spíš různé stupně, jakože: mám samce, který je ale feminizovaný - má malý penis a zkrácenou anogenitální vzdálenost, může tam být hypospadie, nesestouplá varlata a třeba i rudimentární šourek; ale je to pořád samec, mullerův vývod regredoval a není tam žádný samičí vnitřek

nebo mám samici, kde je nadbytek samčího pohlavního hormonu a bude to samice, co bude mít místo klitorisu penis, extrém takového stavu je hyena skvrnitá 

nebo mám samici, do které její bratr pumpuje antimullerianský hormon a tím pádem její mullerův vývod regreduje, nemá žádný samičí vnitřek nebo jen nějaké různě průchodné zbytky a pak je z ní freemartinka

nebo je to samec, jehož tkáně nereagují na testosteron, takže se samospádem staví samice, ale antimullerianský hormon působí, takže nemá žádný samičí vnitřek, má varlata a pak je to nejčastější intersex u lidí, jsou to neplodné fenotypově normální ženy

no a pak jsou divnosti jako bezrohé kozy hermafroditi, tam totiž úplně není jasný, o co přesně geneticky jde. Genotyp je normálně samičí, není SRY a přesto to má varlata.

ale vyloženě intersex kde máte na jedné straně varlata a na druhé vaječník nebo nějaké ovotestes, to nebývá časté, jak budou vypadat vývodné cesty v podsatě vždy záleží na tom, jestli mullerův vývod ani nebo ne a nikdy tam neposkládáte funkční všechno, aby bylo možné si nějak “vybrat”. vždycky je to víc “něco” tak maximálně můžete uříznout to, co případně hodně přebývá.



 

kometa
kometa (4391 příspěvků) 05.08.2023, 15:05:50 xxx.xxx.147.163
Bobca:

Já mám někde uložené video,kdysi mi někdo poslal operaci z muže na ženu…Po zarostení jizev ochlupením nebylo vůbec nic poznat…Normální vzhled  ženských orgánů...Vymodelovali jí i to,co žena potřebuje k sexuálnímu životu(ze žaludu)..Ano,kůži penisu jí vsunuli dovnitř jako vagínu…


Něco takového jsem viděla před léty taky.

kometa
kometa (4391 příspěvků) 05.08.2023, 15:09:24 xxx.xxx.147.163
Bodlinka:

zvíře, co má znaky obou pohlaví, není transsexuální, ale intersex.

ale ono v zásadě nejde mít oboje a jsou spíš různé stupně, jakože: mám samce, který je ale feminizovaný - má malý penis a zkrácenou anogenitální vzdálenost, může tam být hypospadie, nesestouplá varlata a třeba i rudimentární šourek; ale je to pořád samec, mullerův vývod regredoval a není tam žádný samičí vnitřek

nebo mám samici, kde je nadbytek samčího pohlavního hormonu a bude to samice, co bude mít místo klitorisu penis, extrém takového stavu je hyena skvrnitá 

nebo mám samici, do které její bratr pumpuje antimullerianský hormon a tím pádem její mullerův vývod regreduje, nemá žádný samičí vnitřek nebo jen nějaké různě průchodné zbytky a pak je z ní freemartinka

nebo je to samec, jehož tkáně nereagují na testosteron, takže se samospádem staví samice, ale antimullerianský hormon působí, takže nemá žádný samičí vnitřek, má varlata a pak je to nejčastější intersex u lidí, jsou to neplodné fenotypově normální ženy

no a pak jsou divnosti jako bezrohé kozy hermafroditi, tam totiž úplně není jasný, o co přesně geneticky jde. Genotyp je normálně samičí, není SRY a přesto to má varlata.

ale vyloženě intersex kde máte na jedné straně varlata a na druhé vaječník nebo nějaké ovotestes, to nebývá časté, jak budou vypadat vývodné cesty v podsatě vždy záleží na tom, jestli mullerův vývod ani nebo ne a nikdy tam neposkládáte funkční všechno, aby bylo možné si nějak “vybrat”. vždycky je to víc “něco” tak maximálně můžete uříznout to, co případně hodně přebývá.



 


Máte pravdu, intersex. Nevím, na co jsem myslela.

Ale já právě ten ovotestes viděla. Dvakrát. Bilaterální.

U toho kozla byl šourek, ale prázdný. Výrazně zvětšený klitoris, ale hypoplastická vulva a téměř neprůchodná děloha.

A v pubertě začal smrdět a naskakovat na kozy. Genotyp se nedělal.

U té prasnice to bylo taky tak. Chvíli jsem zírala a přemýšlela, co to u těch vaječníků je, než mi došlo, že to jsou varlata. Děloha a pochva byla normálně vyvinutá, ale vulva chyběla (jako, že ji z jatek neposlali).


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.