Aktuálně: 4 590 inzerátů178 051 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

Kosmetika pro koně

Atora (neregistrovaný) 21.08.2023, 17:09:53 xxx.xxx.251.102

Ahoj, mám dotaz jakou používáte kosmetiku pro koně. Mám na mysli šampony, mastičky i na kopyta, lesky srsti a jaké dáváte vitamíny a minerály. Doporučíte mi něco?

Verun
Verun (748 příspěvků) 21.08.2023, 23:35:29 xxx.xxx.220.12

Skoro nic, je to drahý a já jsem škťák….vážně, cokoliv na čem je koňská hlava a je to z koňošopu je předražený. 

Šampon jsem letos ještě nepoužila, kobylu jen vemu vodou z hadice, rozčesávač a kondicioner  Gliss-hříva / ocas (černý, mám i já) jedině bez čeho se neobejdu jsou repelenty, vycákala jsem 3 Predátory, 2 Ultra shield mám zbytek olejového od TopVetu, a na zbytek léta použiju ocet…

Mast jsem si nechala namíchat v lékárně- 40% zinkovku na podlomy a salicylovou mast-procenta už nevím, na strupy. 

Mustang Trace minerálka, další v řadě je MinVin od Dromy, pokud chci psyllium , hořčík objednám ze 4fitness

kometa
kometa (4408 příspěvků) 22.08.2023, 08:27:51 xxx.xxx.147.163
Atora:

Ahoj, mám dotaz jakou používáte kosmetiku pro koně. Mám na mysli šampony, mastičky i na kopyta, lesky srsti a jaké dáváte vitamíny a minerály. Doporučíte mi něco?


Za mě jsou šampóny, kondicionéry, lesky na srst a mastičky na kopyta vyhozené peníze. Ještě tak beru u výstavních jedinců. Pro koně je nejlepší kosmetika blátivá louže.🙂

Minerální látky v nějaké obyč kostce, vitamíny při kvalitní KD netřeba. Ale můžete přidávat, není to nic proti ničemu. Orientuji se podle ceny.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.