Aktuálně: 4 946 inzerátů174 060 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Archiv diskuze iFauny

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
12.09.2023, 22:21:00 xxx.xxx.230.164

Dobrý den, kdo stojí o zveřejnění archivu diskuze iFauny, udělte nám souhlas se zveřejněním vašich příspěvků zde:

https://www.chovzvirat.cz/souhlas/

  • opět ji zveřejníme v plně funkční podobě s možností vyhledávání
  • provedli jsme zálohu diskuze ifauny ještě před jejím ukončením. Provozovatel se několikrát vyjádřil (veřejně i přímo nám), že ji znovu zveřejňovat nebude. Usilujeme tedy o zveřejnění této zálohy u nás na webu
  • máme plně funkční verzi (včetně fotografií) uloženou přímo do databáze. Není tedy problém obnovit původní témata včetně možnosti vyhledávání v nich
  • nechceme nijak vydávat tyto diskuze za vlastní. Zřetelně označíme, že se jedná o zálohu diskuze ifauny

PS: kdo znáte uživatele, kteří příspívali na iFaunu ale nejsou zde, můžete jim odkaz zaslat 👍

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 12.09.2023, 22:26:35 xxx.xxx.61.96
zbynek:

Dobrý den, kdo stojí o zveřejnění archivu diskuze iFauny, udělte nám souhlas se zveřejněním vašich příspěvků zde:

https://www.chovzvirat.cz/souhlas/

  • opět ji zveřejníme v plně funkční podobě s možností vyhledávání
  • provedli jsme zálohu diskuze ifauny ještě před jejím ukončením. Provozovatel se několikrát vyjádřil (veřejně i přímo nám), že ji znovu zveřejňovat nebude. Usilujeme tedy o zveřejnění této zálohy u nás na webu
  • máme plně funkční verzi (včetně fotografií) uloženou přímo do databáze. Není tedy problém obnovit původní témata včetně možnosti vyhledávání v nich
  • nechceme nijak vydávat tyto diskuze za vlastní. Zřetelně označíme, že se jedná o zálohu diskuze ifauny

Zbyňku, omlouvám se, že si vylívám srdce, ale dnešek stál opravdu za 💩💩💩.

A tato Vaše zpráva mi teď udělala fakt radost👏, sama jsem hledala nějaké vlastní fotky, co jsem měla na IF, a nedohledala…

Můj souhlas jsem právě odeslala a za sebe Vám strašně moc děkuju!

Uf, a já se cítím aspoň o ždibec líp, než před pár minutami!🌷

assil
assil (1491 příspěvků) 13.09.2023, 08:17:53 xxx.xxx.206.172

Souhlas jsem taky odeslala, ale teď teda přemejšlím jestli kdysi dávno někdy v počátcích jsem na ifauně neměla jiné přihlášení s jiným nickem a když jsem pak zapomněla heslo, tak jsem si udělala nové. Mám dojem teda, jistě to nevím.

Možná pak časem zveřejnit nicky, které vám chybí?

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 13.09.2023, 08:34:48 xxx.xxx.4.71
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 13.09.2023, 08:17:53

Je to uplne jedno. X lidi uz nezije, x lidi prestalo davno psat kamkoli. Nikdy nebude souhlas vsech, takze zverejneni kompletni diskuze na zaklade souhlasu je nemozna. Nekde se zacit ale musi. 

kometa
kometa (4181 příspěvků) 13.09.2023, 12:59:54 xxx.xxx.224.101
zbynek:

Dobrý den, kdo stojí o zveřejnění archivu diskuze iFauny, udělte nám souhlas se zveřejněním vašich příspěvků zde:

https://www.chovzvirat.cz/souhlas/

  • opět ji zveřejníme v plně funkční podobě s možností vyhledávání
  • provedli jsme zálohu diskuze ifauny ještě před jejím ukončením. Provozovatel se několikrát vyjádřil (veřejně i přímo nám), že ji znovu zveřejňovat nebude. Usilujeme tedy o zveřejnění této zálohy u nás na webu
  • máme plně funkční verzi (včetně fotografií) uloženou přímo do databáze. Není tedy problém obnovit původní témata včetně možnosti vyhledávání v nich
  • nechceme nijak vydávat tyto diskuze za vlastní. Zřetelně označíme, že se jedná o zálohu diskuze ifauny

PS: kdo znáte uživatele, kteří příspívali na iFaunu ale nejsou zde, můžete jim odkaz zaslat 👍


Souhlas odeslán.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
13.09.2023, 13:12:15 xxx.xxx.156.19
Odpověď na příspěvek uživatele pommovi z 13.09.2023, 13:00:23

Pošlete klidně souhlas 2x na každé jméno zvlášť, to nevadí. Zatím nevidím žádný 🙂.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 13.09.2023, 14:31:42 xxx.xxx.226.6

Tak já jsem taky svůj souhlas poslala, ale! jak mě tehdy mazali, byla jsem tam pak ještě jako Fullrezin, nebo tak nějak , abych s nima mohla bojovat 😀 , ale už nevím bohužel přesně ani tu přezdívku, ani emila, co jsem si k tomu založila. Ale jak tam najdete něco s rezavěním, jsem to já a souhlas pochopitelně máte. udělám ho klíďo dodatečně, pokud bude zapotřebí pro provoz, jinak to asi nutné není, nejsou pod tím žádný životní moudra.

Anonymní (neregistrovaný) 13.09.2023, 21:41:59 xxx:xxx.b62c:4da3

Hotovo 😘 Sice ty začátky byly zoufalé,  ale každý byl jednou nováček 🤣


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.