Aktuálně: 4 659 inzerátů177 148 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

Kočka jako mstivé zvíře

kometa
kometa (4375 příspěvků) 15.09.2023, 08:47:22 xxx.xxx.224.101
ančovička:

Kastrovali jsme už nejméně 20 koček a po kastraci byly všechny mnohem milejší a přítulnější, než dřív… ta kočka neví,jestli ji vzali dělohu nebo slepák 😀. …na řeči “jedna pani povidala”, nedejte..😉


Souhlas. Kolegyně je kočičí člověk, stará se o skupine polovemkovních a polojejích koček. Každá, kterou se jí povede odchytit, jde na kastraci. A říká, že je na těch kočkách vidět, jak se jim uleví.

ančovička
ančovička (876 příspěvků) 15.09.2023, 13:55:57 xxx.xxx.59.245
hmn:

“Mně se onehdá stalo, že mi můj prostřední kocour pomočil přinesenou pizzu (krabici).”

fíkovnice, plochá krabice na zemi o počurání přímo volá, tohle by mě nepřekvapilo


Kocour si novou , cizí věc prostě jen označkoval..to normálně zvířata dělají,jako i psi..

Anonymní (neregistrovaný) 15.09.2023, 14:05:46 xxx.xxx.73.61

Ani bych neřekla mstivé, ale co dělá naše je takový naschvál. Když ji jdu vyčistit záchod, tak přiběhne a musí honem vykonávat potřebu, ať čůrat nebo kakat. Dělá to úplně vždycky a nenechá se vyrušit ani když ji hrabu pod zadkem.

Doron
Doron (1890 příspěvků) 15.09.2023, 15:06:04 xxx.xxx.6.228
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 15.09.2023, 14:05:46

Protože jdete na JEJÍ zachůdek a tam hrabete. Tož si to jde přeznačkovat.

Fikovnice
Fikovnice (4497 příspěvků) 15.09.2023, 15:40:49 xxx.xxx.63.80
hmn:

“Mně se onehdá stalo, že mi můj prostřední kocour pomočil přinesenou pizzu (krabici).”

fíkovnice, plochá krabice na zemi o počurání přímo volá, tohle by mě nepřekvapilo


Hmn, přece víš, že zas až takovou vědu jsem z toho nedělala a pizzu, sice s nechutí, jsem zkonzumovala.

Ale zajímá mě, proč plochá krabice volá o pomočení. Tam není žádný rantl, mně to tedy kočičí WC nepřipomíná! 🙂

Fikovnice
Fikovnice (4497 příspěvků) 15.09.2023, 15:42:52 xxx.xxx.63.80
ančovička:

Kocour si novou , cizí věc prostě jen označkoval..to normálně zvířata dělají,jako i psi..


Ne, souhlasím se vším možným, ale s tímto ne.

Hádat se nebudu😉, každopádně já jsem dost “pizzová” a krabici (horkou) jsem na stejné místo pokládala snad 100x předtím. 

Ale fakt je to fuk…teda, pokud kocour nezačne močit nějak víc mimo záchod. Od té doby vše zase OK!👍

hmn
hmn (1053 příspěvků) 15.09.2023, 15:46:38 xxx.xxx.33.9

ne že by to mělo připomínat kočičí wc, ale je to vetřelec v domácím prostředí, ležíc na zemi. A nejjednodušší působ, jak ji označkovat, je na ni vlézt a přidřepnout.

Fikovnice
Fikovnice (4497 příspěvků) 15.09.2023, 15:49:10 xxx.xxx.63.80
hmn:

ne že by to mělo připomínat kočičí wc, ale je to vetřelec v domácím prostředí, ležíc na zemi. A nejjednodušší působ, jak ji označkovat, je na ni vlézt a přidřepnout.


A tak je to možné…jenže já jsem bordelář. Teď jsem se tři dny vracela fakt vyčerpaná a unavená a vše jsem večer mrskla nejdříve na zem…ale je fakt, že ty tašky teda asi znal.

Každop. ta krabice na STEJNÉM místě neležela rozhodně poprvé. 

Ale jak píšu, vždyť je to fuk, já se na něj zlobila, ale jen vnitřně, navenek jsem nedala nic znát.

Edit: Rozhodně nepovažuji kočky (psy, atd.) za mstivá zvířata; jen zastávám názor, že naschvál udělat umí (obvykle ale předchází moje nějaká chybka).

lesnizinka
lesnizinka (1604 příspěvků) 15.09.2023, 16:18:37 xxx.xxx.90.45

Zadavatelka odpovědi dostala, takže budu OT. Je tu ještě někdo, kdo má rád ryby, ale bytostně nesnáší kombinaci rybiny a těstovin, rybiny a pizzy? To nepožiju, se mi z toho navaluje. Dostali jsme předevčírem krásnou pizzu, ale byl na ní tuňák a než jsme to převezli z Prahy do Liberce kolegovi, jsem se v tom autě málem poblila😇 To bych raděj snědla tu přechcanou od kocoura😛

kometa
kometa (4375 příspěvků) 15.09.2023, 16:38:26 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Ani bych neřekla mstivé, ale co dělá naše je takový naschvál. Když ji jdu vyčistit záchod, tak přiběhne a musí honem vykonávat potřebu, ať čůrat nebo kakat. Dělá to úplně vždycky a nenechá se vyrušit ani když ji hrabu pod zadkem.


Tak přece nebude vykonávat potřebu do špinavého… Dělají to i někteří koně, když se přivedou z výběhu do boxu. 

Fikovnice
Fikovnice (4497 příspěvků) 15.09.2023, 23:38:41 xxx.xxx.61.94
lesnizinka:

Zadavatelka odpovědi dostala, takže budu OT. Je tu ještě někdo, kdo má rád ryby, ale bytostně nesnáší kombinaci rybiny a těstovin, rybiny a pizzy? To nepožiju, se mi z toho navaluje. Dostali jsme předevčírem krásnou pizzu, ale byl na ní tuňák a než jsme to převezli z Prahy do Liberce kolegovi, jsem se v tom autě málem poblila😇 To bych raděj snědla tu přechcanou od kocoura😛


“přechcanou od kocoura”…pomóc!🤣

Noo, tuňáka na pizze nemusím, ale třeba krevetky (ev. mušle) to ano, to já ráda…😜

Fikovnice
Fikovnice (4497 příspěvků) 15.09.2023, 23:41:53 xxx.xxx.61.94
Doron:

Protože jdete na JEJÍ zachůdek a tam hrabete. Tož si to jde přeznačkovat.


Tak u nás je toto pravidlo a dle mě nejde o přeznačkování. Moje kočky nechtějí chodit do pomočeného (ev. pokaděného) WC. Takže, když jsem třeba celej den pryč a přijdu až večer, tak oni to drží v sobě, chudáci. Začnu čistit a už se stojí fronta…btw, právě před chvílí jsem WC čistila asi 5x po sobě. To jde jeden: močknout, druhej: káknout, první: káknout, třetí: močknout, atd. atd.😊

Fikovnice
Fikovnice (4497 příspěvků) 15.09.2023, 23:43:21 xxx.xxx.61.94
kometa:

Tak přece nebude vykonávat potřebu do špinavého… Dělají to i někteří koně, když se přivedou z výběhu do boxu. 


Jj, souhlasím.👍 U nás je to stopro čekání na vyčištění WC. A ještě když jim tam nasypu velkou vrstvu steliva, tak fakt je to půlhodina (nebo spíš víc), než vykonají všichni postupně obě potřeby.🙂

Anonymní (neregistrovaný) 16.09.2023, 07:44:02 xxx.xxx.73.61

Aha takže vaše zkušenosti jsou hodně podobné, to jsem myslela že dělá jen naše. Ale oni spíš opak toho než píšete…honem kálí do ještě nevyčištěného.

kocoura219
kocoura219 (133 příspěvků) 16.09.2023, 08:46:45 xxx:xxx.91d2:e60
hmn:

ne že by to mělo připomínat kočičí wc, ale je to vetřelec v domácím prostředí, ležíc na zemi. A nejjednodušší působ, jak ji označkovat, je na ni vlézt a přidřepnout.


Vím, že je to taky OT… 🙂 ale prý kočky řeší stran záchůdků ty tvary, proto často čůrají třeba na koupelnovou předložku… takže krabice od pizzy, proč ne 🙂 

Fikovnice
Fikovnice (4497 příspěvků) 16.09.2023, 11:58:27 xxx.xxx.60.168
Anonymní:

Aha takže vaše zkušenosti jsou hodně podobné, to jsem myslela že dělá jen naše. Ale oni spíš opak toho než píšete…honem kálí do ještě nevyčištěného.


Kálí do ještě nevyčištěného?😲

Tak to u nás fakt neexistuje, anebo jen když se panička prostě moc zdrží a není zbytí.

Naopak preferují logicky co nejvyšší vrstvu steliva a čisto.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.