Aktuálně: 4 832 inzerátů175 151 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Nová husa do hejna

Anonymní (neregistrovaný) 23.09.2023, 11:35:28 xxx.xxx.267.129

Hezký den, mám kmen hus českých 1,2 a chci k nim teď na podzim přiřadit ještě jednu husu. Jak to udělat aby ji bez problému přijali? Mám to udělat v noci, večer nebo naopak ráno abych je mohl celý den pozorovat? Moje trojice je spolu od housat, tam problém nebyl. 

ančovička
ančovička (860 příspěvků) 23.09.2023, 15:26:39 xxx.xxx.59.245
Anonymní:

Hezký den, mám kmen hus českých 1,2 a chci k nim teď na podzim přiřadit ještě jednu husu. Jak to udělat aby ji bez problému přijali? Mám to udělat v noci, večer nebo naopak ráno abych je mohl celý den pozorovat? Moje trojice je spolu od housat, tam problém nebyl. 


Myslím,že problem nebude..nedávno jsem koupila mladého housera k mým 1 + 3 pomoranky a hned v poledne jsem ho pustila k ostatním, starý houser + 3 husy..starý houser mladeho ignoroval.husy si ho se zájmem prohlížely..trochu ho odháněly, ale druhý den už ho vzaly a vše bylo v pohodě...dneska už mlaďoch převzal velení a hrozně řve,že on je tu pán 😀

Anonymní (neregistrovaný) 24.09.2023, 11:23:11 xxx.xxx.267.129

Tak děkuji, přidala jste jej do hejna normálně během dne? 

ančovička
ančovička (860 příspěvků) 24.09.2023, 12:18:55 xxx.xxx.243.242
Anonymní:

Tak děkuji, přidala jste jej do hejna normálně během dne? 


Ano.. ráno  jsme housera  přivezli, pán říkal, že ho musím zatím dát zvlášť,že ho starý bude rvát..přesto jsem ho pustila pod dohledem na zahradu k ostatnim a hlidala ho..chvíli chodil okolo hejna, husy i houser ho nepustil blíž, žádná agrese...tak jsem je nechala..druhý den už ho husy přijaly, houser si ho nevšímal 👍..novou husičku určitě přijmou,sice budou mit “kecy”,ale bude to dobrý 😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.