Aktuálně: 4 939 inzerátů174 305 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Škody v bytě

Fikovnice
Fikovnice (4301 příspěvků) 29.10.2023, 11:53:33 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 29.10.2023, 11:50:11

Vidíš, závěsný pelech ani nevím, kde je. A pak měli na okno takovou prohlubeň s přísavkami = nezájem! Ale mají u okna přitlučenou desku a na tu vyskočí a čučí ven.

biaca
biaca (547 příspěvků) 29.10.2023, 14:07:53 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 29.10.2023, 11:07:41

Tak předpokládám pokud bych to koupila já - tak tam budou chtít oba, a to i kdybych koupila dvě (tak stejně budou používat jeden - a než si udělají pohodlíčko skončí oba na zemi.)

Anonymní (neregistrovaný) 29.10.2023, 19:27:34 xxx:xxx.364f:558b

Naše venkovnědomácí  je na přechodnou dobu jen bytová. Na záchůdku v životě nebyla, chodila ven, nejraději do krtin. Dva dny to držela, když už (chudinka) asi déle nemohla hned pochopila, k čemu jsou záchůdky. Kytky šly z dosahu, dostala k dispozici kočičí trávu.  Dostala spoustu hraček, a rybičky na čumendu (ty ji nebraly). Nejradši si ale hraje se mnou na hoňenou (teď jsme skončili). Skříně využívá ráda, z vrchu i zevnitř, na pracovní desku kuch. linky nechodí (přede mnou, v noci nevím), ví že nesmí. Žaluzie mám taky vlající, od začátku jí vlasce vadily, kožená sedačka přežila (byl jsem připraven ji oželet). 

Už se ale těším, až pujde ven, co tomu bude říkat.

Anonymní (neregistrovaný) 30.10.2023, 14:09:03 xxx.xxx.97.105
Anonymní:

Naše venkovnědomácí  je na přechodnou dobu jen bytová. Na záchůdku v životě nebyla, chodila ven, nejraději do krtin. Dva dny to držela, když už (chudinka) asi déle nemohla hned pochopila, k čemu jsou záchůdky. Kytky šly z dosahu, dostala k dispozici kočičí trávu.  Dostala spoustu hraček, a rybičky na čumendu (ty ji nebraly). Nejradši si ale hraje se mnou na hoňenou (teď jsme skončili). Skříně využívá ráda, z vrchu i zevnitř, na pracovní desku kuch. linky nechodí (přede mnou, v noci nevím), ví že nesmí. Žaluzie mám taky vlající, od začátku jí vlasce vadily, kožená sedačka přežila (byl jsem připraven ji oželet). 

Už se ale těším, až pujde ven, co tomu bude říkat.


To jste ji držel/a doma dva dny, když jste věděla, že nečůrala? Tak to bych nevydržela a musela bych ji vzít ven.

Anonymní (neregistrovaný) 30.10.2023, 21:32:10 xxx:xxx.cae0:3da1

Nenapadlo mě a ani si nemyslím, že by to držela tak, že by jí praskl močák. Je přestěhovaná z baráku do bytu x km daleko. Ven bych jí určitě nevzal, kdyby zdrhla bych si neodpustil.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.