Aktuálně: 4 591 inzerátů178 058 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

Obnovení pastviny

Anonymní (neregistrovaný) 28.09.2023, 09:16:54 xxx.xxx.219.3

Potřebovala bych poradit s postupem obnovy pastviny. Máme dva koně na menší pastvině, tráva už je ve velmi špatném stavu takže ji chci teď napodzim znovu zaset a pastvinu tak obnovit. Poradíte mi postup kdo z vás to řešil? Přiset nějakym způsobem trávu do stávající nebo kompletně zničit a oset znovu? Teď tam převládá hlína nad trávou.

Verun
Verun (748 příspěvků) 28.09.2023, 21:46:54 xxx.xxx.220.12

Nechala bych si to udělat zemědělskou firmou, jestli máte techniku a ovládáte postup, proč ne vy? Určtě se to dá na internetu najít, náš známý tvrdí, že od doby, co vše najde na internetu , nepotřebuje řemeslníky…🙂

Mám poznamenanou nízkosacharidovou pastevní směs pro koně

Srha laločnatá 20%, Bojínek luční 40%, Kostřava luční 20%, Lipnice luční 10%, Ovsík vyvýšený 10%….bez jetele a jílků.

Anonymní (neregistrovaný) 29.09.2023, 05:36:15 xxx.xxx.219.3
Verun:

Nechala bych si to udělat zemědělskou firmou, jestli máte techniku a ovládáte postup, proč ne vy? Určtě se to dá na internetu najít, náš známý tvrdí, že od doby, co vše najde na internetu , nepotřebuje řemeslníky…🙂

Mám poznamenanou nízkosacharidovou pastevní směs pro koně

Srha laločnatá 20%, Bojínek luční 40%, Kostřava luční 20%, Lipnice luční 10%, Ovsík vyvýšený 10%….bez jetele a jílků.


Dobrý den, děkuji za odpověď. Znám jednoho soukromého zemědělce zkusím se s ním domluvit.  


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.