Aktuálně: 4 985 inzerátů174 052 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Venčení štěněte

Marcela (neregistrovaný) 29.09.2023, 05:42:36 xxx.xxx.93.275

Zajimalo by mě, jak často chodit se 4měsíčním štěnětem ven. Moc mě ta naše šikulka překvapuje. Už asi 5 dní nečůrala v noci doma. Poslední čurání je po 21. hod. Pak jdeme až kolem půl 7 ráno. No a pak (když jsem doma) za 4 hod. a tento interval se snažíme dodržet. Asi ji to zatím vyhovuje, soudím podle suchých novin. Kdy a jak moc začít prodlužovat intervaly? Je to individuální? Nechci ji trápit a zbytečně ji intervaly venčení prodlužovat, ale možná to chce zase vysledovat a zkoušet. Jaké máte zkušenosti Vy? Děkuji

hmn
hmn (1023 příspěvků) 29.09.2023, 07:39:47 xxx.xxx.33.9

tak jsem se nad těmi 4hod zamyslela a přišla na to, že pokud bych brala 4 hod jako pobyt doma, tak panelákový hovík, vyjma noci, déle doma nebyl. Myslím, dospělý hovík. 
Prostě denní režim a zaměstnání delší dobu doma nedaly.
Po přestěhování cca v 6ti přišel o dopolední venčení, většinou, a to poctivě prospal.

KatyQ
KatyQ (155 příspěvků) 29.09.2023, 08:22:46 xxx:xxx.fed4:3e32

Máme to dost podobně. Štěněti chybí do 4 měsíců 5 dnů. Venčíme naposledy kolem desáté a ráno jdeme po šesté. Přes noc vydrží bez nehody už pár posledních týdnů. Spíš bych potřebovala poradit, jak ji přimět, aby později vstávala. Protože malý huňatý tyran vstává v šest bez ohledu na to, jestli se naposledy venčilo v deset, v jedenáct, nebo o půlnoci 🙄.

Přes den mám homeoffice, takže vím, že když v osm přijdeme z hodinové vycházky, tak se další vycházky začne dožadovat kolem půl dvanácté. Ale nechá se přesvědčit, aby ještě půl hoďku - hoďku navíc vydržela, tak myslím, že se víc nudí, než aby bylo akutní čurání. Odpoledne začne kroužit kolem stolu okolo čtvrté, ale zase se dá přesvědčit aby počkala do pěti, pokud je dlouhý den. Pak jsme venku celé odpoledne - do nějaké sedmé, osmé, takže se krásně unaví a v noci spinká.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.