Aktuálně: 4 588 inzerátů178 048 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

Nová helma

Anonymní (neregistrovaný) 29.09.2023, 15:25:31 xxx.xxx.3.233

Ahojky všichni, tak jsem se rozhodla, že si pořídím novou helmu, kerá mi ochrání hlavu. Nemáte prosím někdo zkušenosti a jakou byste mi podporučili? Díky moc za všechny odpovědi. PS: Ještě je důležitá cena.

kometa
kometa (4408 příspěvků) 29.09.2023, 15:42:45 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Ahojky všichni, tak jsem se rozhodla, že si pořídím novou helmu, kerá mi ochrání hlavu. Nemáte prosím někdo zkušenosti a jakou byste mi podporučili? Díky moc za všechny odpovědi. PS: Ještě je důležitá cena.


Já mám z Decathlonu za 300 Kč. Na moje současné a občasné lesoježdění to stačí.

Ale když jsem jezdívala víc, i skákala, měla jsem dražší + bezpečnostní vestu. Zrovna na tom jsem nehodlala šetřit. Jako, ne zbytečně vyhazovat peníze za semiš nebo nějaké flitry, ale abych se v obém cítila pohodlně. A samozřejmě bezpečně.

Arbora
Arbora (316 příspěvků) 30.09.2023, 08:22:49 xxx.xxx.227.241

Lacné prilby nebudú tak dobre vetrané a pohodlné, ako prilby z trochu vyššej cenovej kategórie. Z toho väčšinou pramenia také tie blbosti typu, nemôžem nosiť helmu, lebo mi na hlave vadí. 

Skúste si pozrieť značku Casco, je to taký cenový stred. Posledné roky používam na koňa mtb prilbu, dokonca mi prešla aj na fei súťažiach, o nej fakt neviem na hlave a bola lacnejšia, než jazdecká. 

EVKA (neregistrovaný) 02.10.2023, 11:10:09 xxx.xxx.69.83
Anonymní:

Ahojky všichni, tak jsem se rozhodla, že si pořídím novou helmu, kerá mi ochrání hlavu. Nemáte prosím někdo zkušenosti a jakou byste mi podporučili? Díky moc za všechny odpovědi. PS: Ještě je důležitá cena.


za mě rozhodně Casco nebo Uvex, záleží jaká hlava 🙂  cenove neni takova hruza 🙂

bassrock
bassrock (77 příspěvků) 02.10.2023, 12:59:16 xxx.xxx.251.2

Přesně, mám Casco Mistrall 2 a je krásně lehká, vzdušná a dají se k ní na zimu přidělat klapky na uši, což je pro mě skvělé, pač nesnesu čelenku či čepici pod helmu.

Předtím jsem měla Uvex - taky byla fajn, jen po jednom pádu jsem radši měnila.

Arbora
Arbora (316 příspěvků) 02.10.2023, 13:06:48 xxx.xxx.131.25
bassrock:

Přesně, mám Casco Mistrall 2 a je krásně lehká, vzdušná a dají se k ní na zimu přidělat klapky na uši, což je pro mě skvělé, pač nesnesu čelenku či čepici pod helmu.

Předtím jsem měla Uvex - taky byla fajn, jen po jednom pádu jsem radši měnila.


V zime som jazdila v lyžiarskej, je krásne zateplená 😇

Ale tiež mám mistrallku, je veľmi šikovná, ľahká, dobre vetraná a hlavne, ani po 3-4 rokoch takmer denného používania na nej nie je nič poznať. 

Jesie
Jesie (95 příspěvků) 02.10.2023, 13:51:22 xxx.xxx.224.171

Já mám tuhle : https://www.horseandme.eu/helma-choice-turnier-casco--english-rose-shiny/

a už bych si ji nekoupila. Vnitřek na utažení je z takového tenkého plastu,tak že se to různě hrne,polstrování je přilepené tak nějak na oko a když jsem si vyměňovala klapky na zimu,tak se to začalo hýbat úplně. Navíc i přední kšilt je takový vrtkavý.

Používám ji cca na 3 koně denně. Už bych si ji nekoupila,radši bych investovala do dražší a kvalitnější

Něco v tomhle stylu : https://www.horseandme.eu/helma-jezdecka-shiny-diamond-hkm--cerna/


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.