Aktuálně: 4 839 inzerátů175 473 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Kočka

Bobca
Bobca (956 příspěvků) 18.10.2023, 07:21:10 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 18.10.2023, 06:31:59

Dík Biaco🙂..Bydlím tu už skoro 3 roky,a hodně často nad tím uvažuju..už jsme to tu probíraly X-krát..Jsem často pryč-jezdím hlídat zvířátka(kočky,pesana,králíky,slepice)i na 14 dní...Nebo ke kámošce..a brát kočku sebou nejde….A bude mi za chvíli 68 .Když se nevyspím,jsem mínusová..Asi už jsem si zvykla,že se vyspím..Mám v živé paměti ,co jsem si užila s Maxem..Kochám se tu kočičkama ostatních..Momentálně mám na ploše Clifa a Groot od Odbery…střídám to..vedle “pan Bečka”..Poslední Willy-asi od Efe-už nevím…a mohla bych tu dát všechny pesany a kočičáky od vás všech..Ráno zapnu,pokochám se…🐈🐕🐴..Musí mi stačit mazlení cizích,když hlídám..

Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (956 příspěvků) 18.10.2023, 07:44:51 xxx.xxx.20.192

To mě teď napadlo…Jsou tu zase jiní lidé…😇Můžete sem dát fotky vašich miláčků??🙏

Prosím a děkuji👍

Ukázka..Nikouš od Canky,pak Edík…Třetí je Matýsková s Barunkou(jestli se nepletu),pak Viktorek od Lesnížínky a Mourek s rybou od Kouťáka🐠

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 18.10.2023, 09:42:26 xxx.xxx.198.226
Kilian:

….a kouká velmi, velmi  hloubavě…zardousit? Poškrábat? Utíct?


Tam máte v posledním slově gramatickou chybu. Chápu, že v té rychlosti… tak si dovolím opravit - mělo být  “upíct”.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 18.10.2023, 09:44:14 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 18.10.2023, 09:38:37

Jo,utýct, to musíte dycinky velmi rychle 😀

Ba ne, dělám z něj trošánek kata na lidi. Ale to on není, on je vostrej mezi kočkama a jako lovec - už má zásek dvakrát lasičku a jednou potkana.  Ted přišel dobitej nějakej - hrozně jsem se vyděsila, měl na hlavě za uchem krev, takovej hnusnej koláč, v panice mě podpořil můj drahý muž, který při zběžném ohledání pravil, že tam má tržnou ránu a vidět lebku!!! Málem to se mnou fláklo - co jako budem v noci dělat na vesnici, že jo, jak ošetřit, jestli vůbec ošetři, zda  na to sahat, když je to na lebku………. kam pojedeme…….. zle se mi udělalo. Naštěstí to tak jen v tom světle vypadalo, byl to šlic velkej, ale lebka vidět nebyla. No ale Mouses byl statečnej, nechal se chytit, ošetřit betadinou a zastříkat zinkovou mastí pro koně. Nesyčel, nebránil se, jen hezky držel, dostal pak moooocinky moc dobrůtek. 

A zrovna včera mě hezky překvapil - nechtíc jsem na něj šlápla asi hodně, zaječel fakt děsně, nejsem zvyklá furt šourat nohy, když tam je, mám velký viditelný čokle, na neviditelný tichý zvíře nejsem naučená ještě furt. No a tak jsem se mu hned omlouvala, dřepla jsem si na bobek a pozvala ho na mudlání a on, starej tvrďák hned přišel, vrněl zatínal drápku - vnímala jsem to jako komunikaci ve smyslu - šécko dobrý, šak já vim, žes nechtěla. Je to tak?

Kilian
Kilian (979 příspěvků) 18.10.2023, 10:00:09 xxx:xxx.a4c4:b06
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 18.10.2023, 09:42:26

..jo jo chybka, to jak jsem se rozvášnila  co ten kocour všechno za mstu vymýšlí….navíc mně strašně zlobí mobil při psaní…. 

Anonymní (neregistrovaný) 18.10.2023, 10:47:11 xxx.xxx.133.55
Buggyra:

Tam máte v posledním slově gramatickou chybu. Chápu, že v té rychlosti… tak si dovolím opravit - mělo být  “upíct”.


Anebo uctít?😉

Fíkovnice

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 18.10.2023, 10:50:43 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.10.2023, 10:47:11

No ano, uctít nutno, to jako bez toho bychom nefungovali 😀 

zrovna fčéra sem ho uctila! uctivě jsem na něj zařvala, aby vokamžitě mazal z tý linky, nebo ho rozkrájim do nudlí. Nechtělo se mu asi bydlet v polífce tak radši hnedle vypadnul na zem 😀

lesnizinka
lesnizinka (1565 příspěvků) 18.10.2023, 12:08:26 xxx.xxx.84.215

Na Vikťu taky šlapu věčně. Jak neslyším, není možné, abych slyšela, že si u linky za mě sedne kočka. Otočím se, že jdu do ledničky a přeletím přes kocoura. První se mu teda taky veeelmi omlouvám, pak mu vysvětluju, že ho fakt neslyším a nesmí si takto za mnou sedat, aniž by dal vědět otřením se třeba..takže je to stejně jeho chyba😉

Z haly do jídelny máme šoupačky, boky jsou prosklené, to, co se šoupá do obou stran je plné. Viktín nejraděj lehne tak, že se za tím plným natáhne přes obě křídla. Člověk jde z haly, roztáhne křídla, udělá krok a šlápne na kocoura👎Jednou na něj takto Tom šlápnul fakt blbě, na bříško, to jsme se báli, aby neměl něco vážného, naštěstí jsou ty kočky gumové. Už si dáváme hodně pozor. 

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 18.10.2023, 12:12:08 xxx.xxx.198.226

Já jsem teda Kocoura při nástupu do služby instruovala, že se mu vyhýbat nehodlám, a jeho práce naopak je, uhnout mně. Však se jinak celé dny válí po bytě, tak může taky pohnout šunkou, že jo. A Kocour pochopil, a když se motá a neuhýbá, holt je o něj zakopnuto. Ale bez pardonu 🙂

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 18.10.2023, 12:14:44 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 18.10.2023, 12:12:08

Jako já tohle jedu taky, ale evidentně neúspěšně. Miluje motat mi osmičky kolem kotníků a já ho prostě nevidím neslyším a pokud si neuvědomím, že bych měla šoupat nohama - což se snažím aspoň v momentech , kdy nesu jídlo, takže pak postupuju s talířem polívky, jako 105 letá babička šouravým krokem, kdy hrozí, že polívka vystydne 😀

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 18.10.2023, 12:18:23 xxx.xxx.198.226

Ale ano, šouravý krok se praktikuje v době koťat u známé, jež trpí državou dvacetihlavé smečky, která se každý rok rozroste o desítku mladých. To pak jdete po verandě a podlaha vám utíká pod nohama 😀

kometa
kometa (4273 příspěvků) 18.10.2023, 12:46:29 xxx.xxx.224.101
Zrzavci:

Jako já tohle jedu taky, ale evidentně neúspěšně. Miluje motat mi osmičky kolem kotníků a já ho prostě nevidím neslyším a pokud si neuvědomím, že bych měla šoupat nohama - což se snažím aspoň v momentech , kdy nesu jídlo, takže pak postupuju s talířem polívky, jako 105 letá babička šouravým krokem, kdy hrozí, že polívka vystydne 😀


Já šourám taky. Doma zbytečně nesvítím - stačí mi světlo od TV + svíčky. Ale černý kocour na podlaze je za těchto okolností vidět blbě.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.