Aktuálně: 4 958 inzerátů174 169 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

sedla

Verun
Verun (719 příspěvků) 25.01.2024, 18:39:46 xxx.xxx.220.12

https://www.equitv.cz/video/poradna-eqs-jak-si-vybrat-spravny-typ-sedla-v-drezurnim-do-lesa-nechodte.html?fbclid=IwAR3ScEHlFovkjQEyH0ySodtBbOj2ObYl1gVFpBoxiXgeIduRIj7dvtlHHNo

Ták, témat je málo a dost to tu mře, tak si nějaké uděláme …leta jezdím v drezůrce Albion SLK II na vyjížďky a teď to tu poslouchám, že velký špatný. Je nás asi dost, že?  Mám teda i druhé sedlo Albion Tzar, moc v něm nejezdím, prodat ho nedokážu-hnědý milášek, budu ho teda muset oprášit. A jdu koukat na inzerci  po turistických…to s těma průduchama na zadel se mi líbilo…ne na darmo můj manžel říká, že kůň je velká skartovačka na prachy( pes je prý malá skartovačka na prachy).

Arbora
Arbora (303 příspěvků) 26.01.2024, 08:05:49 xxx.xxx.27.99

Mňa to teda vôbec nevzrušilo, mám odjazdené v drezúrke dosť  a nielen špacíry, kone v pohode, prechádzali veterinami aj na vyšších stupňoch medzinárodnej vytrvalosti, pravidelne kontrolované fyzio, nebudem sa z toho rúcať. Zvlášť, keď vidím, s čím všetkým kone behajú a behajú úspešne a nie zrovna pomaly. 

Lenka.Schiller (neregistrovaný) 27.01.2024, 06:05:37 xxx.xxx.122.200

Hakr se potřebuje zbavit trekových sedel skladem, to je asi tak vše. Na video jsem nekoukala, vždy když otevřu Equitv, začne mi tam řvát reklama, tak už z toho mám podmíněný tik.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.