Aktuálně: 4 853 inzerátů175 008 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Přenos na člověka

AAA (neregistrovaný) 12.02.2024, 15:04:03 xxx.xxx.0.243
kometa:

Však nejsme v zásadě ve při. Že si za alergie můžeme sami, protože všechno leštíme, čistíme, vyvařujeme a dezinfikujeme, bojíme se pohladit psa nebo kočku…

My, co jsme strávili dětství u babiček na vesnici, jedli jablka přímo ze stromů, mrkev ze zahrady a motali se kolem hospodářských zvířat (prach, seno, hnůj), alergie nemáme.


Je to tak,já vyrůstal přímo ve statku ,vymetal jsem od mala chlévy,prasečáky,dvorky zaměstnanců včetně našeho se slepicemi.A hned vedle luka,les,tam bylo nejlépe.Jinak jsem všestraný kutil,přišel jsem do styku se vším možným,barvy,oleje,rozpouštědla,ruce si nikdy po práci nepotřebuji ničím ošetřovat,vše OK,když si pří natírání zacákám vlasy barvou, tak celou hlavu umeju ředidlem a smeju šampónem,žádný problém,tělo je na to přivyklé.Jsem neskutečný samorost,ti co mě neznají často zírají jak vejři. Jedinou alergii mám na ty poslední z přísloví o koni ,krávě a těch co jsou nebezpeční ze všech stran.🙂

AAA (neregistrovaný) 12.02.2024, 19:36:01 xxx.xxx.0.243
Fikovnice:

Tak to je síla! Mně tehdy k hysterické reakci bohatě stačila ta škrkavka. Navíc byla živá, hýbala se!🤮


Zdravím,podle popisu jste si dala česnečku,tyto příšerky česnek nemusejí ,tím jste přišla o kamaráda,opustil Vás.Jste hodně upřímná,že to sem píšete.Já je měl jako dítě každou chvíli také,Helmirazin v sirupu a bylo po nich.🙂

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 12.02.2024, 21:52:09 xxx.xxx.61.213
Odpověď na příspěvek uživatele AAA z 12.02.2024, 13:49:46

Heleďte, léky bereme stejné, více psát nebudu.

Ale něčím Vás třeba potěším nebo spíš pobavím. Byla jsem si pro Výpis z karty u praktické dr. 

Farmakologická anamnéza - tam se to jen hemžilo hrubkami a nepřesnými názvy v lécích, ale totálně totálně mě rozsekalo, když mi sestra říká:"Přečtěte si to, jestli je vše OK, vše sedí." Tak čtu…a dostala jsem záchvat smíchu, neb v té FA bylo mezi léky uvedeno, že “pacientka užívá THC!”🤣 Tak jsem jim ve smíchu řekla, že je prosím o opravu: Z THC udělat DHC. Pak jsem to volala sestřenici a ta jen suše:"Vůbec mě to nepřekvapuje, totální nevědomost až blbost, s níž se denně setkávám!"

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 12.02.2024, 21:54:04 xxx.xxx.61.213
Odpověď na příspěvek uživatele AAA z 12.02.2024, 19:36:01

…ani nevíte, jak jsem se za to styděla a dodnes stydím…😔

Kometa mi opakovaně psala, že se stydět nemám…ale prostě pro mě je to přinejmenším trapné. Pak jsem si nasadila ještě anthelmintika, pro jistotu.😉

AAA (neregistrovaný) 13.02.2024, 00:44:00 xxx.xxx.0.243
Fikovnice:

…ani nevíte, jak jsem se za to styděla a dodnes stydím…😔

Kometa mi opakovaně psala, že se stydět nemám…ale prostě pro mě je to přinejmenším trapné. Pak jsem si nasadila ještě anthelmintika, pro jistotu.😉


Ono se to dá léčit i veterinárními přípravky,jen najít ten pravý se stejnou látkou a vypočítat miligramáž  podle vlastní váhy.Calces plus tuším obsahuje stejnou látku co jeden z léků na škrkavky pro lidi,bere se po tři dny.Musel jsem podobnou věc učinit loni na podzim na jiný problém,pátek odpoledne,horečka přes devětatřicet,sám doma,úplně hotovej,nikam bych nedojel,zvířátková domácí lékárna,Doxygal,laboratorní váhy.Na netu miligramáž lidského léku,přepočet se zvířecím,navážíno.Druhý den odpoledne horečka šla dolů,vyhráno,musel jsem k večeru oběhnout přes třicet voliér s papoušky a nakrmit psy.Zvířecí léky jsou kvalitnější ,zvířata jsou důležitější než lidé,bez zvířat by nebylo maso na talíř.🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.