Aktuálně: 4 958 inzerátů174 147 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Čím zastavit průjem

biaca
biaca (546 příspěvků) 04.03.2024, 17:58:25 xxx.xxx.47.71

A stolice po léčba panacurem byla pouze jednou? Myslela jsem, že léčba se při parazitech musí dodržet ve dvou cyklech. Udělali se následně další odběry stolice, jestli to ještě nejsou paraziti? Stolice více nesmrděla? Pokud jste měla parazity, tak je možné, že se znovu vrátili 

Jinak na zácpu funguje u nás jogurt. nebo Maltpasta od Miamoru. 

Odberryho
Odberryho (229 příspěvků) 04.03.2024, 18:19:43 xxx.xxx.115.254
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 04.03.2024, 17:58:25

Léčba jen jednou…. pět dní po sobě. Většinou čtu, že se dává tři dny, ale my měli pět. Až poté jsme nesli třídenní sběr. Chtěla jsem tedy sbírat déle, ale přišla ta horečka. Od té doby vždy jen vzorek poslední stolice před kontrolou. Teď jsem chtěla opět vzít od úterý/středy do pátku, ale to musí něco být. Hádám, že kdyby tam Dr při jakémkoliv odběru cokoliv našla, jedeme znovu. Vím, že z náhodné stolice se nic najít nemusí, ale s naší četností návštěv už by byla spíš náhoda to tam nenajít 🤒

Vyloženě ho ničím krmit nechci, spíš jen jak dlouho na tu velkou jít nemusí, aniž by to značilo problém. Všichni za normálního stavu jsou jednou denně. (Myslím naše tři kocoury). Jejich bobky poznám…. nejstarší má malinké, tuhé. Nejmladší  větší, takové "normální. Tento, co teď marodí, měl vždycky velké na objem ( a i při průjmech toho z něho vypadlo vždy nejvíc) a navíc on nezahrabává. Záchody teď čistím pokaždé, když jdu okolo a něco tam je. A vzhledem k tomu, že okolo chodím pořád (tranzitní místo), tak mi nic neunikne 🙈

Odberryho
Odberryho (229 příspěvků) 04.03.2024, 20:56:31 xxx:xxx.3e:5a44

Tak planý poplach. Po více než měsíci mám neskutečnou radost z ukázkových bobků. 

Díky všem, že tu trpíte mé neustálé dotazy 🙈 Snad už jsme na správné cestě k uzdravování.

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (4290 příspěvků) 04.03.2024, 21:25:38 xxx.xxx.63.66
Odpověď na příspěvek uživatele Odberryho z 04.03.2024, 20:56:31

Zrovna jsem Vám chtěla psát, že kocour byl vykaděný z podoby a že to pak pár dní trvá než se zas vytvoří stolice…

Tak jsem ráda, že čtu super zprávy!👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.