Aktuálně: 4 932 inzerátů174 206 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

alexandr maly

anonymní (neregistrovaný) 05.08.2008, 15:02:44 xxx.xxx.112.110
takze je taky davate na zimu jinam?nez jsou v lete.mate pekny alexandry male to jsou letosni mlade?
anonymní (neregistrovaný) 05.08.2008, 15:16:18 xxx.xxx.244.199
zdravímm náš alexandr malý má asi 3/4 roku, je možné, že se vtéto době může přepeřovat?Máme strach, aby to nebylo škubání, můžete mi prosím poradit???Díky moc!
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 05.08.2008, 15:27:18 xxx.xxx.50.79
Jsou lonští, právě začli přepeřovat. Já je dávám domů, mám to štěstí, že mám velký dům, vloni byli i s venkovní volierou, která byla konstruovaná tak, aby prošla dveřmi, na velké chodbě, a protože se celý rok přikupovalo a hnízdilo a stavěli po domácku další naprosto nepraktické volierky, tak letos už buduji celou místnost :-). Já mám totiž ráda, když je do voliery vidět, tudíš jim poskytuji pouze zálet proti větru a dešti. Mrzí mě, když jsem u chovatele, který má opravdu skvostné papoušky, ale do voliery na ně není skoro vidět ( Pak je tam ovšem může mít celkem bezpečně ukryté i v zimě :-) . Je to vážně jen věc názoru. Vložím vám sem tu volieru pro alexandry na ukázku.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 05.08.2008, 15:40:59 xxx.xxx.112.110
no ja letos mam alexandry poprve a tak nevim.ale asi je dam domu udela se nejaka voliera mensi a budou na chodbe mame rodinny dum.mela jsem parek ale samec pred pul rokem posel ta tak jsem nasi zlute samici poridila zenicha ale modreho.je to letosni od brezna.taky posilam fotku moji voliery.
Obrázek
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 05.08.2008, 16:09:43 xxx.xxx.50.79
volierka moc pěkná, jen budete ochuzená o alexandří tancování v dešti :-) , ještě přiložím jednu pidi pro duhové andulky :-) , domácí výroba, cena asi tisíc kč :-)
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 05.08.2008, 17:23:21 xxx.xxx.112.110
je ta by se mi taky libila pro andulky mam teda jen jeden par a u nich korely taky parek.o tancovani?oni tancujou?:).skoda.treba casem tchan neco vymysli jineho a udela vetsi protoze alexandri maji souseda cinana.tak jsem ukazovala tchanovy vasi volieru a mozna se ji dockam jeste do podzimu.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 27.09.2008, 22:32:26 xxx.xxx.199.54
No připravte se, dožívají se 30 - 40 let :-). Čeká mě to taky :-)). Vždycky, když takhle blbne, tak mu říkám, ať se pustí, že budu mít klid a on ne a ne :-))). Je to moje zlatíko milovaný, kterej ani neví, co to klec je :-), tam chodí jen spát. Takže ste na tom líp, když ho máte v kleci :-D
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 28.09.2008, 14:12:40 xxx.xxx.178.108
Alexandr čínský a králíkářský pletivo. To ste dobrej dobrodruh.
anonymní (neregistrovaný) 09.11.2008, 16:08:25 xxx.xxx.35.203
na alexandra patri 2mm pletivo nebo vam steho udela kulnicku na drivi a zeleznou volieru a ne drevenou dostane se ras dva ven . amuzete cekat ze vam uleti.
sejček
sejček (1256 příspěvků) 09.11.2008, 19:31:41 xxx.xxx.208.66
tady alexandři růžový vousatí kopil jsem je před měsícem a půl jsou parádní ale trochu vylekaný dal jsem je domu a přemýšlím o tom že bych jim dal budku ale je tam malá teplota kolem 10stupňů a když mrzne tak tam je kolem 3 stupnu přemýšlím o trubce a o radiátoru
Obrázek
Petra Pecháčková (neregistrovaný) 27.12.2008, 12:40:40 xxx.xxx.210.150
Dobrý den, před týdnem jsem si ze zverimexu pořídila Alexandra malého(žlutého), je mu cca 3/4 roku. A potřebuju poradit s ochočením. Mám ho v kleci, ale chtěla bych ho naučit se pohybovat volně po bytě a do klece, aby chodil jen spat. Jenže když jsem ho zkoušela vyndat z klece, začal strašně řvát a tak jsem ho tam raději nechala a ani si ode mne nevezme nic z ruky. Ještě jednou prosím o radu jak na něj... Děkuju:-)
david (neregistrovaný) 03.06.2009, 20:21:06 xxx.xxx.161.14
může být ve společné kleci andulka s alexandrem malým?
anonymní (neregistrovaný) 06.06.2009, 16:22:26 xxx.xxx.76.42
ne alexandři jsou dost agresivní pro jine druhy
Orina (neregistrovaný) 07.06.2009, 06:27:02 xxx.xxx.64.13
Alexandry sice nevlastním, ale připojím se do diskuse. Předně ja píše Petra D., kupujeme si papoušky proto, abychom vnímali jejich krásu. Kde je krása v mrazech, když my sami jsme zabalení do vaťáků a pokud chceme papoušky sledovat, tak dáme do voliéry moderní kamery a díváme se z tepla obýváku. Co se týká voliér, tak si myslím, že k nádhernému papouškovi patří na pohled pěkná, ale i účelná voliéra a ne "chaloupka na vršku bez došku". To budu mít raději méně papoušků, abych tak mohla mít esteticky ztvárněnou voliéru než boudu, která pak náhodnému pozorovateli (třeba návštěvě) zastíní svým provedením krásu obyvatel v ní žijících.
Spikes30
Spikes30 (1 příspěvků) 08.06.2009, 15:08:43 xxx.xxx.187.239
Dobry den,poridil jsem si Alexandra maleho zeleny 1.0 4mesice stary.Chci se zeptat jake krmeni mu mam dat aby nabral vahu?Privezl jsem si ho z dobreho odchovu a byl peknej, ne tlusty ani hubeny hrudni kost byla jak popisuji, ne ostra ani prilis tupa ale co ho mam doma ve velke kleci tak strada na vaze a jeho hrudni kost je uz spis ostra,vzal jsem ho k veterinari a zadna nemoc ani naznak pouze mi rekl ze je to kvuli stresu z noveho domova a doporucil mi mu dat vydatnejsi stravu.Myslite si ze to tak muze byt?Mam ho uz treti tyden s toho posledni dva jen hubne a pritom papa dobre ma porad plny zaludek,vodu menim rano i vecer a krmeni vzdy doplnuji+oloupane vybiram a jednou za 2dny vycistim krmitka.Mam o nej velky strach uz si na me trosku i zvyka,necha se krmit z ruky a volne si leta po mistnosti,do klece chodi jen spat.Krmim ho smesi pro stredni ptaky s vit.doplnkem a jednou za 3dny mu davam pridavne minelary do vody dle navodu ma tu i sepiovou kost kterou uz zacal obcas okusovat.Davam mu i meloun,jablka,hrozna a mnoho dalsich z ovoce a zeleniny.Doposud jsem choval Andulky,Korely,Kakariky,Rosely a vsechny uspesne,nikdy jsem nemel problem se zmeny domova jako ma ted muj Alexandrik.Budu k nemu dokupovat dalsiho alexandra do paru a pak je umistim do voliery.Prosim o radu popripade doporucte nejake kvalitni krmeni pro alexandry ai nejake vitaminky.Jsem v chovu alexu novackem,dekuji moc a omlouvam se za pravopis.Jsem Ital a cestina mi moc jeste nejde.
anonymní (neregistrovaný) 08.06.2009, 15:23:20 xxx.xxx.62.209
jaka vysetreni veterinar udelal? jestli se porad krmi a pri tom hubne, neni to normalni.

jinak kaloricka je kukurice, slunecnice, kardi, orechy...
anonymní (neregistrovaný) 18.06.2009, 15:26:35 xxx.xxx.248.131
Ahoj, nevite prosim nekdo, jak casto se Alexandr Maly preperuje? Diky za info!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.