Aktuálně: 4 898 inzerátů174 640 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Jak je to s kozlíkem? Lékařským myslím :D

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 18.04.2024, 11:41:06 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 18.04.2024, 11:38:07

No klidně, třeba loni jel kolem pán, líbila se mu naše okna a nakonec se na ně šel podívat i dovnitř 😀

Ne hele, to je prostě moje specifičnost a moje krutopřísný požadavky na to, že stojí to dost a má to fungovat hladce. A to i mně vrchnímu veliteli debilitních vojsk. Fšicí jsou spokojený, jen já jsem vytočená. Protože to je jednoduchá rovnice: matka vzteklina + otec cholera = dítě trotl.

lesnizinka
lesnizinka (1547 příspěvků) 18.04.2024, 16:25:44 xxx.xxx.92.252
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 18.04.2024, 11:41:06

Nevěřím, že může být někdo víc vzteklý, než já. Fakt ne. Jsem právě cholerik, není to, že ve mě něco vře a pak bouchnu, já začnu řvát při nejmenším problému, možná ještě dřív, než vůbec nastane😛 Spustím nekonečný proud nadávek nejtvrdšího zrna(4 cenová by byla červená celá) a následuje kopání, bouchání a házení věcma. Můj muž má svatozář, páč tohle trpí hodně přes třicet let🙄 A věkem se to ještě zhoršuje👎 Vím, že bych se tak chovat neměla, že bych se měla krotit, jenže jak se dostanu do toho rauše, už není cesty zpět, zatmění mozku. Já to mám po taťkovi. Brácha byl po mamce, vcelku kliďas, vždycky takový mírný, hodný…no věkem se to někde přetočilo🙄 a už taky začíná být jak taťka, okamžitě vypění. 

Ronjo, na tohle kapky nepomůžou, leda tak Chocholoušek😏

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 19.04.2024, 09:38:13 xxx.xxx.226.6

Ronjooooooooo! Helejte! Fčéra sem byla hodná a nejen že jsem s tím idiotem udělala smaženky, ale dala jsem se zas do nudlí. Přežili jsme oba.  Je to lepší a lepší. Tak abyste se nenechala odradit.

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 19.04.2024, 09:39:47 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 18.04.2024, 16:25:44

A věkem se to ještě zhoršuje👎 Vím, že bych se tak chovat neměla, že bych se měla krotit, jenže jak se dostanu do toho rauše, už není cesty zpět, zatmění mozku. Já to mám po taťkovi.

já to mám právě po obou, ne jeden magor a druhej normální. ne. oba magoři. Takže se omlouvám ale to smutné vítězství je moje. A ano s věkem vydrží člověk mnohem míň, ale zas na sobě asi líp umí pracovat. Když je dobrej den.  Většinou není.

lesnizinka
lesnizinka (1547 příspěvků) 19.04.2024, 11:59:03 xxx.xxx.92.191
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 19.04.2024, 09:39:47

Dobře, já vám to vítězství přeju😜 Pracovat…ne, neumím s tím pracovat, jen vím, že bych měla a tím to taky skončí🙄 A proti je taky to, že jsem čím dál víc kopyto, padají mi věci z rukou a to sebou nese další a další záchvaty vzteku😏 Kočky jsou s kozlíkem vysmáté🤪

Tenurri
Tenurri (316 příspěvků) 19.04.2024, 12:25:36 xxx.xxx.213.168

Zkoušel jste někdo kozlíkové spreje pro kočky? Na pelíšky, škrabadla, atd ?

My zkoušeli šantový, ale moc účinek to nemělo, kočky si to tam šly očuchat a zase odešly. Hračky je baví víc, protože do toho můžou kousat a hrát si s tím.

Já občas koupím nějakou smradlavou hračku plněnou kozlíkem, kočky se v tom válí, okusují to a hodí se do klidu, tak by mě zajímalo, jestli bude mít nějaký účinek i ten rozprašovač, jelikož ten není 100% kozlík, ale myslím jen nějakých 10% ? A taky jestli tyto spreje také smrdí jak bolavá noha 😀…kozlíkové hračky dostávají kočky většinou na balkoně (chudáci sousedi), protože já ani přítel to zavřené doma úplně nedáváme 😀. Hlavně v bytě nikde nezavíráme dveře, takže to je cítit všude.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 19.04.2024, 12:33:52 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 19.04.2024, 09:38:13

Smaženky??? Jakože ten Váš i smaží? Dělám si srandu.

 Nenechám se odradit, včera jsem koukala na dorotu, nevím, jestli teda je to ta “Vaše,” ono jich je docela dost, jak jsem zjistila. A dorota říkala, že super, ale že některý věci jí šly zpočátku taky ztuha. 

Jsem ráda za zkušenost, protože se znám, vynervila bych se, že jsem něco podělala, rozbila, takhle s tím budu počítat. Myslela jsem, že mě třeba odradí cena a asi by odradila, ale když se člověk koukne, kolik stojí třeba kvalitní mlýnek…jé a integrovaná váha, já mívám štěstí, že mi baterky ve váze vypoví službu zrovna, když mám zapatlaný ruce. No maličko mě děsí, kam se vším tím příslušenstvím, to jsem prokaučovala - chtít prázdnou kuchyň. Do sklepa možná. Děkuju, děkuju a přeju, ať se nadále, krůček po krůčku vztah k panu robotu v dobrý obrací🙂.

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 19.04.2024, 12:48:58 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 19.04.2024, 12:33:52

Za ty prachy by měl i smažit! 😀 a donýst mi je na stůl! ale zase by je určo neudělal jako já, musím se neskromně totiž pochválit, byly fakt povedený.

Ne, ono se to určitě vyplatí, ale já tak nějak to, co jsem potřebovala více-méně mám. Jen už je to věkovitý, to je fakt, a neutáhne to tolik, jako on. No tak zase ale - na druhou stranu se to hodí, protože Bubiškový starý mojí babičce jsem teď začala vařit a tím pádem jsem jeden z těch robotů vyčlenila pro práci s masem pro psy (jsem paní hygiena) , kde jí to vždycky ještě nasekám, aby se jí to dobře baštilo a hlavně snáz trávilo, bylo vidět, že to syrový jí už tolik nesedí. No tak teď se ještě sžít s tou hromadou haraburdí, co k tomu patří a bude to. Tak šťastnou ruku při výběru.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.