Aktuálně: 4 541 inzerátů178 312 diskuzních příspěvků17 807 uživatelů

Papousek cervenokridly odchov

Ludmi (neregistrovaný) 09.05.2024, 18:21:44 xxx.xxx.90.111

Ma nekdo zkusenost z odchovem , para letos poprve nasedla. Mladata sice nakrmena uz 14ti denni, ale uhynula. Nevime proc.

Anonymní (neregistrovaný) 10.05.2024, 11:41:44 xxx.xxx.141.100
Ludmi:

Ma nekdo zkusenost z odchovem , para letos poprve nasedla. Mladata sice nakrmena uz 14ti denni, ale uhynula. Nevime proc.


Nepřehnaly jste to se zeleným? Stalo se mi to u penantu , mláďata měla ve volatech množství nestráveného zeleného krmení . Úhyn cca ve věku 14dni. Chovu zdar.

Anonymní (neregistrovaný) 10.05.2024, 11:44:05 xxx.xxx.147.110
Anonymní:

Nepřehnaly jste to se zeleným? Stalo se mi to u penantu , mláďata měla ve volatech množství nestráveného zeleného krmení . Úhyn cca ve věku 14dni. Chovu zdar.


Toto je velice zajímavý postřeh o kterém jsem nikde jinde nečetl a neslyšel ale pravda je, že na něco podobného jsem narážel při chovu hrdliček chechtavých, když jsem jim natrhal mlíč na kousky ve větším množství pak se mi stávalo že mladé hrdličky uhynuly na hnízdě s plným voletem. Lámal jsem si hlavu čím to a to zelené krmení mě také napadlo jako možná příčina.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.