Aktuálně: 4 764 inzerátů176 592 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů

kvočny

anonymní (neregistrovaný) 24.10.2008, 16:41:30 xxx.xxx.6.158
jaké jsou podle vás nejlepší kvočny pro odchov bažantů
J.Marková (neregistrovaný) 24.10.2008, 21:07:49 xxx.xxx.105.3
Prakticky jsem pod kvočnami nikdy kuřátka bažantů neodchovávala. Vím však, že mnoho drůbežářů chválí nejvíce jako kvočny plemeno hedvábničky, a ty by asi měly i malé bažanty vysedět. Nevím, jak si představujete, že v líhni vylíhlé bažantíky bude vodit nekvokající slepice ? Jak ji uvedete do stavu kvočny právě v den, kdy se v líhni vylíhnou bažantíci ?

Aby byly trochu podobné slepicím bažantů, tak bych volila hedvábničky nějaké barevné např. nenápdné hnědé. Liliputky také umí vodit kuřátka, ale jsou velmi malé, obsednou málo vajíček.
anonymní (neregistrovaný) 25.10.2008, 14:05:28 xxx.xxx.6.158
nechci je dávat do líhně potřebuji,aby je vyseděla a odchovala kvočna. Mám zatím jen jednu slepici bažanta, tak kvůli pár vajíčkům nemá cenu pouštět líheň a pak ještě teplo pro vylíhlé bažanty.Nevím jestli by se to vyplatilo.Nezáleží mi sice na tom, abych na tom vydělal, ale ta elektřina přece jenom není zadarmo a odchovaní bažanti pod slepicí, mají podle mě lepší šanci proto, aby pak sami seděli a odchovávaly, než v líhni

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.