Aktuálně: 4 929 inzerátů174 564 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Chovatelské sny

Slávek
Slávek (51 příspěvků) 23.11.2008, 19:11:39 xxx.xxx.113.119
moje ralný sen je že budu mít rozely,alexandry a nadherný a zatim ve snech je to amazonek modročelý,kralováci a asi nejvíce žaci a ary třeba se to jednou vyplní jednu velkou volieru bych už měl ale v tom je pes tich 6 na 3 metry by to stačilo těm žakum a modročelým,kralovakum ary potřebují myslim víc ne?
cone (neregistrovaný) 23.11.2008, 19:33:29 xxx.xxx.85.196
6x3 m výlety by bohatě na velké ary stačilo, byl jsem u chovatele, který měl ararauny ve trochu větších rozměrech než udáváte a byl to super pohled.
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 24.11.2008, 19:56:54 xxx.xxx.34.162
tak můj sen jsou žaci a kakadu žlutolící a inka a jak píše Slávek předemnou vše jde,místo by bylo ale ty prašule jsou horší,ale znám i lidi co si na ně půjčí a pak se modlí aby se jim to prodejem vrátilo ale mít papoušky jen na peníze to nejni nic pro mě...........
Ernik
Ernik (9 příspěvků) 08.01.2009, 14:10:56 xxx.xxx.250.66
Dobrý den!Začínám s chovem z novu,momentálne mám anduly,zebřičky a fischeráky.Letos bych chtel postavit voliéru a sehnat neofémy tyrkysové a papouška alexandrin.Kdyby je nekdo mněl na Plzeňsku byl bych rád kdyby se ozval.Ď.
Kuba (neregistrovaný) 08.01.2009, 15:15:24 xxx.xxx.214.9
můj nejvetší sen je obrovská voliéra z mnichama všech barev ale hlavně modrá a aby se mezi nima proháněly 4 patagonci a 2 arové kanida
anonymní (neregistrovaný) 08.01.2009, 21:49:26 xxx.xxx.51.197
tak to su pekne sny aj ja som zacal andulkami asi ako kazdy chovatel ale ak clovek chce tak dosiahne vela ja som zatial tu
Obrázek
Scrolls
Scrolls (7 příspěvků) 26.06.2009, 15:51:16 xxx.xxx.150.123
Dobrý den, tento rok bych si chtěl pořídit ag. šedohlavé a růžohlavé(u těchto už mi chybý jen si pro ně přijet), alex velký a černohlavý a v budoucnu bych si chtěl pořídit papoušky rodu Poicephalus

Gazda Miroslav
l.dienelt
l.dienelt (81 příspěvků) 26.06.2009, 20:04:57 xxx.xxx.5.16
Můj reálný sen je voliéra s hejnem zelených a lutino aymar pruhovaných, dlouhodobější jsou amazonci modrohlaví a bronzovokřídlí a zatím nedohledný je chov araraun a ar zelenokřídlých. Na všechno z toho se moc těším! :-)) Lucie D
qayx12
qayx12 (68 příspěvků) 27.06.2009, 12:42:49 xxx.xxx.71.187
Lucie hezký sen a kdo by se netěšil já sem si přál od začátku oselu jelikož je zbarvená ale nemam ji tak sem si pořídil adulky a potom alexandry malé sou hezký a ted mam jeden velký sen chovat mnišky šedý v různých mutacích ted budu začínat s příárodnímy a doufejme časem i s mutacemy modrýmy a lutino ,šedý atd...a až vyrostu tak bych taky chtěl mít doma něco většího ary nebo něco podobného arum snad se nam to všem splní a bude to hezký zážitek a co je muj cíl postavit obrovskou volieru alespoň 10x10M a v ni mit tropické rostliny a papoušky nejlépe alexandry male něco jako skleník to by bylo príma jen si to splnit
Orina (neregistrovaný) 27.06.2009, 12:52:20 xxx.xxx.76.96
Ještě že můžeme snít. Bohužel peníze jsou potřeba vždy na něco přednějšího než jsou papoušci. A tak my, co nejsme milionáři musíme sestavovat své chovy postupně. Ale s přibývajícím věkem se sny rozplývají, protože člověk nežije sto let a tak si už ty dlohověké papoušky musí odpustit jestliže neví do jakých rukou by po jeho smrti přišli. Stačí jedna povodeň na Moravě a hned je po snech. Vždycky se nachomejtne něco co člověka vrhne ze snů do reality. Ale snít je krásný!!!
Katka (neregistrovaný) 29.06.2009, 12:09:27 xxx.xxx.55.34
Přeji krásný den
Moc jsem si přála Alexandry velké ty už na mě čekají během července mi zavolá chovatel a pojedu si pro ně.Voliéra už se buduje.
A další sny jsou aby ve společné voliéře byli rosely pestré-harmonizující pár až na to že samička rozbila vajíčka a teď nechce na sebe pustit samce,ale jinak se krmí a pořád jsou spolu-každý chovatel mi říká ať je prodám,ale já to s nimi ještě chci zkusit ti papoušci
mě na tolik okouzlili že nemám srdce na to abych je prodala.A k nim chci dát papoušky vlnkované mám 7 párů rozdělených do 3 menších voliér a mým snem je to aby rosely a andulky byli spolu v jedné voliéře.I když mi nebudou rosely vyvádět mladé chci si je nechat.Znám lidi kteří tyto dva druhy papoušků chová a jsou v pohodě.Moji jsou klidní a neprojevují známky agrese proto si myslím že by mohli být v jedné voliéře spolu.Chtěla bych aby jste napsali svoje názory na mojí situaci.Voliéra má rozměry d-3m,v-3m a š-2m.Asi mi napíšete že je ta voliéra malá,ale chci to zkusit.
A taky si ještě přeji Alexandry čínské-ale to až udělám maturity příští rok a budu si vydělávat peníze a to už rovnou postavíme s tátou zděné voliéry zimoviště+výlety.
A co jsem dělala proto abych si splnila sen s Alexandry velkými-chodím každý den po škole na brigády a víkendy.A to mi hodně pomohlo.Nechci aby mě rodiče pořád financovali tohle je můj zájem a koníček když si sama na něj vydělávám mám z toho krásný pocit vím že to dělám pro papoušky které tak miluji.
Přeji všem chovatelům aby se jim dařilo a splnil se jim každý sen protože sen o papoušcích je to nejkrásnější.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.