Aktuálně: 4 645 inzerátů177 453 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů

koLko vtakov a akych?

mah
mah (188 příspěvků) 18.01.2009, 14:04:05 xxx.xxx.156.4
Osobně se mi líbí všechny rosely. Pestré, pennanti, ... je jich mnoho druhů, z nich si můžete vybrat (pokud vím snad jen černohlavé jsou háklivé na zimu) a můžete je zde nechat přez zimu. Většinou nejsou u nich problémy s hnízděním a ceny jsou velmi přijatelné (zvlášť u přírodních, které osobně u rosel považuji za nejslušivější). a přitom např. pennanti jsou velmi pěkní, robustní ptáci, kteří dokáží udělat velmi mnoho parády a konkurovat i daleko dražším ptákům (ne všichni, proto nebrat za každou cenu první co uvidím, ale hezky si počkat a vybrat. na vlastní oči jsem viděl u známého takovéto pěkné, silné kusy ;-) )
P.S- pro vedení webu, děkuji za nový článek o Rosele žlutolící
Filippp
Filippp (3 příspěvků) 18.01.2009, 14:08:37 xxx.xxx.199.115
Neregistrovany sa vyssie pytal :
Ked sme uz pri pyrurach mozem si zaobstarat jednu pyruru do bytu ako mazlíka?
Ja som este pyrutry nechoval tak mu poradte...
sunflowersman (neregistrovaný) 18.01.2009, 16:21:31 xxx.xxx.229.66
Dobrý den.Pyrury jso velmi vhodné jako společník do bytu. Sice si obšas zakřičí,ale celý den jsou víceméně zticha. Tedy kromě modrobradých, ty prej docela křičí často.Jsou to inteligentní ptáci.Podle mého názoru jsou velmi atraktivní.Ještě upozorním na řidčí trus, ale to je snad u všech papoušků,co se živí větším množstvím ovoce.Já nemůžu kvuli toleranci k sousedům chovat aratingy, ještě, že existují pyrury. Podobný tip papoušků a relativně tiché.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.