Aktuálně: 4 932 inzerátů174 207 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Alexander - zverimex

anonymní (neregistrovaný) 13.02.2009, 07:16:23 xxx.xxx.112.110
lenko je to samice protoze samec ma cerveny zobak to je nas tony
Obrázek
lenka (neregistrovaný) 13.02.2009, 09:03:45 xxx.xxx.6.102
To si myslíme taky,ale je to ještě mládě a někde jsem četla,že to jde poznat až po dvou letech života.Tak si pořát nejsme jistí.Chovatel nám ho dával s tím,že je to samec.
Lenka (neregistrovaný) 13.02.2009, 12:53:07 xxx.xxx.7.86
Mám jeden dotaz.Kolik je vašemu tonymu.a kdy mu ten zobák z červenal.Dík za odpověď
anonymní (neregistrovaný) 13.02.2009, 13:16:24 xxx.xxx.59.35
Děkuji Lenko ale ten zpěvák je chovný a dva roky starý v kleci sem mu dal z ruky buráky a létal jak neurvaný a trápit ho nechcu nebudu ho ochočovat.... inak já bych tipl že je to Oskar a né Oskarka... protože na té první fotce už mu trochu červená zobák.... ale já si myslím i tak, že zpěváci nejdou ochočit dva roky staří...
lenka (neregistrovaný) 13.02.2009, 13:30:34 xxx.xxx.7.86
To jsou starší fotky,ten náš už ochočený je a je fajn.Tady posílám novou fotku,kterou jsem pravě vyfotila.A je jasné,že je to samice,ale prý máme ještě počkat,že se prý ješťe může vybrvit.Ale nějak tomu nevěřím.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 13.02.2009, 21:38:45 xxx.xxx.112.110
no tonyho jsem dostala jako starsiho pana asi 8 let a tak nevim kdy to bylo
anonymní (neregistrovaný) 14.02.2009, 09:51:31 xxx.xxx.112.110
no vym ze se musi cekat u laexandra maleho 2-3 roky a ale u alexe cinskeho to nevim.tany byl fajn papousek mela jsem ho ve voliere venku a naucil se brzo brat z roky burak a kdyz sel clovek okolo tak ho okriknul ze nedostal burak:)kdyz se startovalo auto tak desne vyvadel asi nemel rad ten zvuk motoru nebo nevim ale desne kricel.kdyz videl z dalky ze se nese burak tak hned byl na pletivu a taky si tam treba sednul a tukal do krmitka dokavat se mu ten burak neprinesl.proste na nej vzpominam v hezkem.letos umrel a mi nevime proc a ted tu chybi takove to piskani a nema kdo jist buraky:)
anonymní (neregistrovaný) 15.02.2009, 07:51:59 xxx.xxx.112.110
chtel jsem se zeptat mam 6ti letou samici alexa maleho a minuly rok jsem koupil modreho jeste nevim pohlavy a myslite ze bych k nim mohl dat samce?myslim tim abych neco mel nez se dovim co je to za pohlavy u modre?a nebo mam pockat na jaro az se zacne pojevovat taky mi rikal chovatel ze i maldy samec se zacne predvadet a pak si budu jist ze mam samce i kdyz nebude mit krouzek kolem krku
martina (neregistrovaný) 10.12.2009, 11:43:34 xxx.xxx.171.194
Máme asi 4 roky alexandra malého koupeného v obchodě. Úplně ochočit se nedá, ale zvykl si na naši společnost a není rád sám, ale na ruku si nesedne, ale třeba na rameno ano i v blízkosti obličeje. Pravidelně ho vypouštíme z klece, pak si hraje s různými hračkami (nejlépe lesklé) a do klece ho lákáme na pamlsky (ovoce, zelenina, buráky). Mluvit se naučil jen slovo Pepík - Pepíku. Je to náš miláček, i když trochu hlasitý.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.