Aktuálně: 4 806 inzerátů176 252 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Ara Hyacintový

Mikeš (neregistrovaný) 13.06.2009, 06:16:28 xxx.xxx.68.27
Jo internet, to je mocná čarodějka pomlouvání a nenávisti. Kolika chovatelům už otrávil život i chuť dále přispívat do diskusí. Někdy se ale nějaké řešení, jak příspívat, najde . Pro pomoc začátečníkům i radost z diskuse bez dalšího napadání.
Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 13.06.2009, 12:33:22 xxx.xxx.151.22
já jsem zareagoval na tyto inzeráty před několika měsíci. ne že bych si dělal naděje že ho opravdu koupím, protože to je nesmysl, ale chtěl jsem vědět jejich reakce. dlouho jsme si psali, dokonce mě poslal i fotky arů, chovného zařízení, když jsem chtěl tak okopírované kupní smlouvy, kde na konci bylo razítko právníka nebo notáře, řekl jsem že papoušky tedy beru, ptal jsem se jestli musím dojet pro ně k nim nebo mě je letecky pošlou do prahy, prý mě je klidně pošlou, souhlasil jsem, po celou dobu dopisovaní jsme byli domluvení že zálohu posílat nebudu samozřejmě jak to v pohádkách chodí i toto prošlo, dva dny před poslaním papoušků mě přišel mail že zálohu chtějí, řekl jsem že jim jí nepošlu, podepsal jsem se jako zaměstnanec ředitelství policie české republiky a řekl že by mohli být trestně stíháni za padělané smlouvy a podobně, na pár týdnů inzeráty ze srverů zmizely:)))
Jindra (neregistrovaný) 01.10.2010, 19:09:21 xxx.xxx.229.8
Ahoj také jsem reagoval na tento inzerát je to tak čtrnáct dní co sem si dopisoval s panem Rolandem,je pravda že jsem si nedělalnaděj že je koupim jenom mě zajímalo co to je ? po čtrnácti dnech dopisování to přišlo chtěl zálohu na poslání tak sem mu psal že nic nepošlu že se mi to jeví jako podvod po několika emailech o tom jak to myslí dobře mě to přestalo bavit.po zadání do vyhladavače jsem zjistil že už se tu otom píše sem rád že nejsem jediný.Zajímalo jestli už mu někdo poslal tu zálohu na dopravu jak chce ,dejte o sobě vědet aspoň anonimně.
anonymní (neregistrovaný) 03.01.2011, 14:16:41 xxx.xxx.80.221
POZOR NA PODVOD,NEJEDNÁ SE POUZE O PAPOUŠKY,NAŠLA JSEM V INZERÁTU KLISNU A DOŠLA MĚ TAHLE ODPOVĚĎ : Ahoj Díky za mail a máte zájem na mém 6 roků klisna Hannoversky koni Žíla. Žíla je aktuální informace o všech svých záběrů, očkované, registrované, lékařsky testovány a velmi přátelský s dětmi a jinými domácími zvířaty, a dokonce i dospělé. ona je sladká, ozubená-gins testován volný a bude připraven, aby zůstali ve svém novém domově. ona je také velmi dobrého koně pro začátečníky, vytrvalost, výstavy, drezura, všestrannost, voltiž, rekreaci, všestrannost, léčebné, reining, tryskem, disciplína klisny, sportovní kůň, radost jízdy, přehlídky, skákání, ohlávky, western pleasure a další. Proto jsem hledal dobré a pečující doma pro tyto koně je, protože jsem pracoval v České republice a já jsem byl převeden na práci zde ve velkém Victoria Kamerunu, a protože nemám žádné osoby tam, Česká republika, která dokáže postarat těchto štěňat, rozhodl jsem se vzít koně spolu se mnou. zatímco tady ve velkém Victoria Kamerunu, jsem přišel k uvědomil, že moje pracovní doba je tolik, že nemám dost času, aby se o ni staral. také, počasí podnebí zde není příznivé pro Žíla. Z těchto důvodů jsem se rozhodl hledat v závažné míře, určí, věrný a pravdivý, kdo může zaplatit pouze dopravu poplatek 20000czk a stát se novým právoplatným a zákonného vlastníka. Žíla se k vám přichází s následujícími dokumenty a příslušenství: - Jeden rok záruka zdraví - EU-pas - Rodokmen papír - Lékařské doklady - Potvrzení o vlastnictví - Kupní smlouva - Video kompaktní disk, který vám ukáže, co má rád a nerad - Některé sedlo podložky, přilby, bity, popruhy, rukavice a šály, boty, ostruhy, krátké kalhoty, sedla, paddock boty, třmeny, uzdy, klobouky, kamaše, utěrky, knihy a příručky, ohlávky a lana, šperky, hračky, jízda na koni košile a vesty, misky, deky a všechny další náležitosti nezbytné pro její blaho Také bych rád, abyste pochopili, že všechno, co jsem opravdu chtěla pro tyto koně je nejlepší péči and milující domov, takže pokud jste opravdu vážně a je určováno v užívání tohoto koně, byl bych rád, kdybyste mi poskytnout odpovědi na následující otázky: * Jsou vždycky doma? * Máte děti a ostatní zvířata? * Pokud jste ochotni přijmout Žíla? * Myslíte si, slib zaplatit dopravu poplatek Žíla? * Jak si mohu být jist, že budete mít velmi dobrou péči o ni? * Je váš domov oplocený? Prosím, nemyslím si, že jsem byl zvědavý, ale já chci mít jistotu, že Žíla jde do pravé, vážné, odhodlaný, starostlivá, milující a rozkošný domů. Takže pokud jste opravdu vážně a chtějí, aby se stal novým zákonným vlastníkem tohoto koně, pak se vrátit ke mně pro více informací, fotografií a odpovědi na otázky. Děkujeme za pochopení a doufám, že za vaše odpovědi. pozdravy Olga Rakina Alexandra
Orina (neregistrovaný) 03.01.2011, 15:50:49 xxx.xxx.113.208
Tak pokud si nějaký chytrák chce pořídit koně z *Kamerunu* tak nemusí, napálit ho může kterýkoliv chovatel v Čechách. Vždyť dneska má koně každej Jouda. A různá plema koní se v Čechách dostanou bez většího problému. To s těma papouška může být problém větší, když se jich stále dost může koupit jedině přes nějaký dovoz, hlavně droboť teď není vůbec k dostání.
anonymní (neregistrovaný) 08.01.2011, 10:34:54 xxx.xxx.176.218
To jsem ještě neviděla, aby se kun menoval Žíla :D a taky aby k němu dali přilby a šály :D Ale je stejný podvod i na www. bazos.cz Fellský pony za 30 000. kámošce ani nebyli schopní napsat, kolik měří :D
markéta (neregistrovaný) 27.03.2011, 19:09:42 xxx.xxx.250.42
dobrý den dnes my též nabízely tyto ary za velice směšnou cenu( 1200 euro za pár )vím že je to nesmysl ,protože jejich cena je neuvěřitelně vysoká.není možné koupit tyto ptáky za tuto cenujedině tak ve snu.markéta
cone (neregistrovaný) 27.03.2011, 19:51:05 xxx.xxx.67.3
Cena páru ar hyacintových kolísá kolem 24 - 25 tis. eur, samostatný samec se pohybuje od 11tis. Takto se alespoň pohybují nabídky na zahraničních inzertních serverech. Uváděné ceny jsou za mladé jedince.
anonymní (neregistrovaný) 27.03.2011, 20:36:15 xxx.xxx.113.203
Lidi já nevím, že se o takové blbosti bavíte. To je jako kdybyste chtěli sklízet jablka na smrku a stáli si za tím, že je to možné. Přestaňte už fantazírovat a ti co to chtějí zkusit ať to zkusí alespoň nabydou zkušenosti a dají následně pokoj.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.