Aktuálně: 4 983 inzerátů174 034 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Ara Hyacintový

2191968
2191968 (213 příspěvků) 15.02.2009, 13:24:34 xxx.xxx.230.164
Zajisté jste si v inzerci všimli inzrátu o Hyacintech.Pro zajmavost jsem na meil odepsal.Obdržel jsem sáhodlouhý dopis plný slátanin.Už nežádají peníze,ale jsou chytřejší.Napíšou telefoní číslo,kde Vám nabídnou podrobnější informace.Jelikož nejsem blbý,tak jsem si zjistil volačkua on to Kamerůn.Tak si vemte,kdyby člověk zavolal,jak by se prohnul a oni se nakapsují za hovory.Petr
cone
cone (1412 příspěvků) 15.02.2009, 13:37:45 xxx.xxx.85.196
Ahoj Petře, také jsem zareagoval na nabízené hyacinty, ne že bych se domníval že je možné je koupit za setinu jejich skutečné ceny, ale zajímal mě ten jejich vývojový trend - opět jsou všechny servery plné jejich nabídek. Uveřejním jejich odpověď, kterou jsem obdržel. Konečný úsudek o serioznosti celé nabídky si rozumný čtenář udělá sám.
Ahoj,
Díky za zájem jste na můj papoušek hyacint papoušci. Mám dva tyto
ptáky jeden samec nazývá Gino a jednu samici nazývá Velmo a jsou
nejvíce inteligentní papoušek hyacint papoušci můžete stále myslet.
Mohou zpívat, whistle, a nyní má slovní zásobu z více než 50 slov.
Tyto děti jsou velmi přátelské k dětem, dospělým a ostatní mazlíčci /
zvířata. ale také láska přátelská návštěvníků, což vysvětluje, proč
jsou velmi společenský a má velkou osobnost. dítě Gino a Velmo jsou
velmi zdravé, protože jim přijde se všemi dokumenty a jejich VET
jednoletá záruka zdraví. V asi dva týdny času, Velmo se kterým /
reprodukujícím vejce tak ona bude přichází s ní vaječný Inkubátor.
Jsem nabídkou těchto ptáků při přijetí poplatek 4500czk za
jedna. Cena za pták patří jejich převoz poplatku do vašeho domu s
ptáky dvou velkých klecích s osivem stráže, hrát nahoře, hračky,
oblečení, knihy o péči papoušek, hřady, několik pytlů s potravinami,
hodně staví a opravdu pěkné hraní stánku.
Pracoval jsem v jedné potravinářské firmy v České republice a
byl jsem převedena jako jeden z nejlepších odborníků na práci tady v
Victoria Kamerun CA a protože nemám tělo zpátky na českých kdo se
starají o tyto ptáky, rozhodl jsem se k nim spolu se mnou a zároveň
zde Victoria Kamerun CA, Měl jsem přišel aby si uvědomila, že moje
pracovní doba je tak únavné, že nemám čas starat se o ně také
povětrnostní podmínky zde není příznivá pro ně, to vše vysvětluje,
proč chci, aby je poslal zpět na jakékoliv pečování a pet milující
rodinu a Doufám, že jim pomůže ven.
Pokud jste tedy připraveni pro ně, nebo vůbec, můžete se vrátit
ke mně pro více Informace a fotografie. I moji omluvu za chudý jazyk,
ale i lépe rozumět anglicky.

pozdravy

S pozdravem
Sestra Hamarez
00237 9461 8647
anonymní (neregistrovaný) 15.02.2009, 13:53:36 xxx.xxx.230.164
Nazdar Cone.Přesně tentýž obsah dopisu jsem měl na meilu i stím číslem do KAMERŮNU.PETR
Orina
Orina (227 příspěvků) 19.02.2009, 23:52:48 xxx.xxx.91.175
Kdyby si zjistili situaci arů "hyacintů" v Čechách, tak by alespoň přizpůsobili cenu. Takhle je to jasné při přečtení inzerátu, že je to bouda, protože za tuto cenu se dostane v Čechách papoušek vycpaný. Nedělám si legraci, v Praze v novém obchoďáku na Pankrávi se dostane vycpaný kůň (hračka) za 10.000,- Kč ale je moc pěknej, jako živej!
cone
cone (1412 příspěvků) 20.02.2009, 09:24:07 xxx.xxx.85.196
Ono ta cena je u všeho co nabízejí Kamarunci do 4500kč / žako, ararauna i hyacint /. Bude to kvůli eventuelnímu postihu, podvod do 5tis. kč se posuzuje právně jinak než nad tuto hodnotu. Takže mají asi zmapovanou situaci a jistě se najdou takoví, co na to naletí.Dále spoléhají na to, že kvůli takové ztracené částce málokdo bude dělat podstatnější problémy.
anonymní (neregistrovaný) 20.02.2009, 13:40:52 xxx.xxx.35.177
myslím že sposta lidí je schopná na to naletět. vemte si jen toho kluka co tu zadával dotaz před pár dny, pořád si stál za tím, že ara stojí 4 tis. a přesto nejede vlak, nenechal si to vymluvit.
anonymní (neregistrovaný) 20.02.2009, 20:21:54 xxx.xxx.59.35
Dobrý den , já se taky zeptal a chtěli adresu.. oni by mi je prý poslali a já pak zaplatil... samozdřejmně jsem nenaletěl i ty jazyky mně nutily NEE ale je to možné?? oni ptáky na moji adresu a já pak peníze...
anonymní (neregistrovaný) 23.02.2009, 14:53:13 xxx.xxx.141.59
no když by ti je poslaly dřive takbych to skusil dal je vyšetřit atd.. a potom bych se rozhodl jestli jo ba ne jim zaplatit:D
anonymní (neregistrovaný) 25.02.2009, 21:03:21 xxx.xxx.118.126
Dobrý den taky jsem na tento emeil psal a chce mi je posalt i s dokumenty cites atd. na mojí adresu mám do toho jít? A já mu mám pak poslat 9000 tis.- za obě ary 600Kč a 300Kč- za ty dokumenty! Asi podvod co? Ale hezká to představa! :)
Orina
Orina (227 příspěvků) 25.02.2009, 21:44:26 xxx.xxx.86.184
Přece jim nedáte svoji adresu!!!!?? Vždyť nevíte co s váma takovýhle udělají. Ona je Orlická přehrada dost hluboká. Taky můžete přijít z práce a mít celej barák vystěhovanej i s posledníma pantoflema. Bože, bože, Kdyby hloupost kvetla.....!
cone
cone (1412 příspěvků) 01.03.2009, 12:53:24 xxx.xxx.85.196
Znovu jsou nabízeni hyacinti na tomto foru, tentokrát zase z jiné adresy. Věřte, že kdyby to tak fungovalo, jistě by se našli borci i od nás z ČR, kteří by si pro ně okamžitě za tuto cenu osobně jeli.
V roce 1990 jsem navštívil velkou ptačí burzu v Moskvě a byl tam nabízen zcela mimořádně amazoňan guldingův za 5tis. USD / dolar byl v té době něco málo přes 40kč/ a velmi mnoho chovatelů ny pro něj jelo, pokud by měli nějakou záruku, že tam bude i napříště. Cena jistě nemusela být konečná, jistě se dalo usmouvat, ale jistota, že s takovým papouškem opustíte v pořádku burzu nebo vůbec Rusko, tak to nebylo vůbec jisté.
anonymní (neregistrovaný) 21.03.2009, 17:58:10 xxx.xxx.59.35
a nebo taky jistotu ., že když oputíte burzu i rusko tak že by vás doma nepřepoadli nebo nevykradli.. a proč si pane cone myslíte že ti hyacinti jsou nabízeni.. ? oni papíry optáky... a vy peníze. proč by ze zlínského kraje jeli např. na orlickou přehradu?
anonymní (neregistrovaný) 21.03.2009, 19:19:30 xxx.xxx.85.196
Je jasné, že kdo zhání ptáky takové cenové relace a je soudný, tak je nebude pořizovat takovým způsobem, Už to, že je chci mě má donutit něco o nich dopředu vědět, ne zadávat stupidní otázky typu kolik stojí a kdo je chová, chci je, protože se mi líbí.
Přepsal jsem se, na té moskevské burze jesm byl v létě 99.
anonymní (neregistrovaný) 11.06.2009, 21:50:25 xxx.xxx.66.74
Nevím jsetli se tato diskuze dostane na přední stranu, ale jeden chovate by si to potřeboval přečíst, chce koupit žaka!!
anonymní (neregistrovaný) 12.06.2009, 22:35:55 xxx.xxx.73.152
Smutné i překvapivé je, že se v dnešní době jěště najde někdo, kdo tomu věří a kdo naletí. To snad ani neni v 21. století možné, že lidi nejsou k takovým nabídkám a inzerátům trochu soudní. Jak říkala paní Růžičková ve filmu Slunce seno svému filmovému manželovi "máš místo mozku z piva kostku" !!!!!
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 13.06.2009, 01:03:23 xxx.xxx.175.196
Dobrý večer. Mě přijde, že se nejedná vúbec o žádné podvodníky z Kamerunu. Lámaná čeština je zde spíše jako prvek uvěření realitě, že se jedná o lidi co neumí česky.Podle mě je to banda blbů co si užívá na úkor naivních lidí. Nejednou se na internetu objevil inzerát na mou osobu, že sháním senegalce, v tu dobu bych o senegalcích ani nepřemýšlel, toť špatný příběh o internetu. No podle mě jsou to Česi. Uvdíme..

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.