Aktuálně: 4 958 inzerátů174 169 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Anglicky buldog

Lucia (neregistrovaný) 19.03.2009, 00:17:30 xxx.xxx.118.20
Dobrý deň. Potrebovala by som radu ohľadom 4 mesačného štenaťa angl.buldoga. Má problém s močením. Doniesli sme ho ako trojmesačného, bol chovaný v koterci. Ked má náladu a chce sa mu íst von, čo je veľmi zriedkavo tak je všetko v pohode ale akonáhle sa mu čo len troška nechce a vidí že ho voláme von, vymočí sa hned dnu presne tam kde je poprípade cestou von na chodbe. Skúšali sme už všetko možné aj po dobrom aj po zlom ale nič nezaberá. Viete mi niekto poradit ako naňho? Ako ho to odnaučiť?
Dakujem.
Michaela Strasikova (neregistrovaný) 24.03.2009, 21:31:42 xxx.xxx.70.94
dobry vecer.mam take 4 mesicni stene a take ho mame od 3 mesicu.pani od ktere ho mame moc na cistotu nedbala,takze se neni cemu divit,ze cura kde se mu zachce.jak vy pisete nechape to ani po dobrem ani po zlem a ja take nevim jak na neho.pokud uz vite nejaky zpusob jak na ne ,tak budu rada za kazde informace.
dekuji Misa
Obrázek
Eva (neregistrovaný) 13.04.2009, 16:46:59 xxx.xxx.174.222
Dobrý den,
já mám s manželem thai ridgebacka a taky jsme meli problém s čistotností doma...Pořád nám čůral doma. Odnaučili jsme ho tím, že když se vyčůral venku, tak dostal piškot nebo jakoukoliv odměnu.....spojí si užitečné s dobrým. Teď už jsme ve fázi, že to bere jako automatickou věc a odměnu dostává minimálně. Jen pro info...našemu je 5 měsíců a podařilo se nám to před měsícem.....chce to trpělivost.Když pes venku poprvé zvedne nohu, tak přestane doma čůrat úplně.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.